Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    115
Kız çocuğu gören hamilelern hayırlı kız çocuğu olur derler Allah hayırlısı neyse sağlıkla nasip etsin inş
Yaaa 🥹kendimin kız kardeşi olmadı iki tane erkek kardeşim var ama içimde hep kalmıştır bi kız kardeşim olmadı ama bizim kızım olsun bana arkadaş olsun diye Allah ne verirse hayırlısını versin inşallah 🥰🥰🥰

Bugün kontrolüm vardı devlet hastanesi 3lü tarama yapalım dedi kan istedi 17 haftalık çıktı haftasıyla uyumluydu ama doktor bana bebeğimi göstermedi devlet de ultrason resmi vermiyor 🤷 ne kilosunu ne boyunu hiçbir şey söylemedi cinsiyet öğrenebilir miyim dedim görürsem söylerim dedi azcık baktı bakmadı bacakları kapalı dedi kalktı... Çok heveslenmiştim bugün öğrenirim de giysi alır herkese onunla sürpriz yaparım diye bakmadı bile doğru düzgün anlaşıldı detaylıdan sonra özele geçicem başka yolu kalmadı çok stresleniyorum

Bugün kontrolüm vardı devlet hastanesi 3lü tarama yapalım dedi kan istedi 17 haftalık çıktı haftasıyla uyumluydu ama doktor bana bebeğimi göstermedi devlet de ultrason resmi vermiyor 🤷 ne kilosunu ne boyunu hiçbir şey söylemedi cinsiyet öğrenebilir miyim dedim görürsem söylerim dedi azcık baktı bakmadı bacakları kapalı dedi kalktı... Çok heveslenmiştim bugün öğrenirim de giysi alır herkese onunla sürpriz yaparım diye bakmadı bile doğru düzgün anlaşıldı detaylıdan sonra özele geçicem başka yolu kalmadı çok stresleniyorum
Kıyamam yaa insan bi hevesle koşa koşa gidiyor gördüğü muameleyi görünce şok geçiriyor aynı şeyler özelde de başıma gelince doktorun da anlayışlı olanına mı denk gelmek gerekiyor bilmiyorum 🤷‍♀️

Kıyamam yaa insan bi hevesle koşa koşa gidiyor gördüğü muameleyi görünce şok geçiriyor aynı şeyler özelde de başıma gelince doktorun da anlayışlı olanına mı denk gelmek gerekiyor bilmiyorum 🤷‍♀️
Bu 3. Doktor değiştirişim yok olmuyor ben mi denk gelemiyorum anlamadım ama çok üzüldüm ya 😔

Bu stres kaygı hamile olduğumu öğrendiğim ilk gün yüklendi bana otomatik 😀annelik içgüdüsü bence
Belki de, bir de açıkçası buraya çok girmek beni etkiliyor sanıırım. İyi haberler olduğu kadar kötü şeylerde okuyorum. 40. haftada kalbi duran bebek, kötü gelen tarama sonucu. Gibi gibi Allah hepimizin bebeğini korusun. Meraktan okuyorum sonra çok canım sıkılıyor. En ufak şey olsa diyorum acaba bebeğe bir şey oldu onun etkisi mi. 15 haftaya geldim sonrası nasıl geçer böyle 🥲

Kızlar doktor randevunuza gitmeden önce sizde stresli hissediyor musunuz? Öyle stresli garip hissediyorum ki sanki kötü haber alacakmışım gibi. Allahım korusun
Her seferinde maalesef, çok telaşlanıyorum. Karakter meselesi mi bilmiyorum artık normalde de çok pimpirikliyim. Gördükten sonra rahatlama geliyor şükür ediliyor :)
Daha 3 hafta var nerdeyse şimdiden gergin bir bekleyiş var :KK70: hareketlerini hissedene kadar da devam edecek sanırım. Sonuçta iyi mi kötü mü hiç bişey bilmiyoruz, normal stresli olmamız bence

Evet bana da aynı şeyi yapmıştı detaylı için gideyim derdim de pişman oldum foto da vermemdi

Bende en son randevuda aynı yaşadığına benzer yaşadım değiştirdim strese sokuyorlar bizi doktora giderken heyecan bırakmadı benimki çok suratsız hiç bilgi almadım şuana kadar boy kilo hamile kaldığından beri iki resim verdi 16 haftalık oldum haftaya başka doktora gideceğim

Bende en son randevuda aynı yaşadığına benzer yaşadım değiştirdim strese sokuyorlar bizi doktora giderken heyecan bırakmadı benimki çok suratsız hiç bilgi almadım şuana kadar boy kilo hamile kaldığından beri iki resim verdi 16 haftalık oldum haftaya başka doktora gideceğim
Ben hiç resim almadım hepsini bendim ekrandan çektim.. sonuçla detaylıya da gideyim özele geçicem ya oğlumda da böyle olmuştu nasip buymuş 🤷 düşüğümde yaşadığım travmalara rağmen devlete bi şans vereyim dedim hevesimi içimde söndürdüler 😔 eşim bile hastane bak ben bile daraldım dedi

Her seferinde maalesef, çok telaşlanıyorum. Karakter meselesi mi bilmiyorum artık normalde de çok pimpirikliyim. Gördükten sonra rahatlama geliyor şükür ediliyor :)
Daha 3 hafta var nerdeyse şimdiden gergin bir bekleyiş var :KK70: hareketlerini hissedene kadar da devam edecek sanırım. Sonuçta iyi mi kötü mü hiç bişey bilmiyoruz, normal stresli olmamız bence
Bence de hissedemiyor olmak falan çok stresli ama hissetsem o da ayrı gergin olur eminim bizim için. Allah sağlıkla doğurup, hayırlı büyütmeyi nasip etsin. Hep dua ediyorum, ne kadar zorsa o kadar da güzel bir şey. U

Evet bana da aynı şeyi yapmıştı detaylı için gideyim derdim de pişman oldum foto da vermemdi
Oğlumu sünnet ettiriyoruz mecbur detaylıyı devlette gitmem lazım 😔 para yetişmiyor ne yazık ki hayırlısı olsun. En azından bi giysiyle herkese sürpriz yapmak isterdim çok içimde kaldı yav 😅

Bnde 12 haftalıkken gittiğimde doktor dha çok erken mümkün değil demişti bakan gören doktorlar da vardi burda ama bana nift testi yaptir sağlıklı mı ona bakalım cinsiyet onda belli olur ddi yaptirdimda öğrendim en başindan beri erkek hissediyordum doğru bilmişim😀 göbeğim sivri giidyodu çnki kenarlar boştu bnm önden gidiyodu
Kız nasıl kenarları boş karın şişince bütünleşiyor geriliyor ya benim yan simitler falan dolu😂

Belki de, bir de açıkçası buraya çok girmek beni etkiliyor sanıırım. İyi haberler olduğu kadar kötü şeylerde okuyorum. 40. haftada kalbi duran bebek, kötü gelen tarama sonucu. Gibi gibi Allah hepimizin bebeğini korusun. Meraktan okuyorum sonra çok canım sıkılıyor. En ufak şey olsa diyorum acaba bebeğe bir şey oldu onun etkisi mi. 15 haftaya geldim sonrası nasıl geçer böyle 🥲
Herşey Allah’ın elinde ol derse olur olma derse olmaz dua edip teslim olmak lazım içerde ona bişey olsa da biz bişey yapamayız olmasa da Rabbime emanetler hepsi inşallah sağ Salim sağlıklı bir şekilde kolaylıkla kucağımıza almayı nasip etsin Rabbim

X