Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    112
Kızlar bende göbek gitmedi, giden kısımla sizde kilo azalması oldu mu ?

Hayırlı olsun kuzum gelsin pembişler 🌸

Ben eşimle sevgiliyken erkek bebeğim oluyor görmüştüm, sonra eşimle evlendim şimdi erkek bebek geliyor
Hatırlayamadım canım hergün tartılıyorum hemen hemen hepsi karışıyor o yüzden

Ben bebekken yaptırmayı düşünüyorum ama bunun İçin de bir zaman gerek sanırım onu pek bilmiyorum açıkçası
2 oğlum var bu da 3. oğlum olacak Allah nasip ederse, ben ilk 3 ayda yaptırmayı düşünüyorum, en mantiklisinin olabildiğince erken yaptırmak olduğunu düşünüyorum, ilk oğluma 1.5 yaşında yaptırdım ikinciye 4 aylıkken.

Canımm araba buldun mu? Ben biraz araştırdım

Hepsi pusetli, 360 derece dönen tekerlek, kabin boy

Prego Aria: 7 kg, tek yön, 8-10 bin
Bagi neo: 9 kilo, çift yön ,19-20 bin
Prego scala: 9 kilo çift yön, 15-16 bin

hafif, çift yönlü, kabin boy bebek arabası bulanlar bizi bilgilendirirse çok sevinirim 😍
Canım ben prego quatroya bakıyorum, travel sistem ama. Kasım bebeği olacağı için kabin boy olduğunda sanki soğuktan iyi koruyamam gibi geliyor. Bir incele istersen. Bu arada fiyatı 11bindi şimdi sana yazarken baktım 17 olmuş. Abbboooo

Valla ben ilk hamileliğimden beri bugabooya bayılıyorum ama epey pahalı. Dün sahibinden de buldum bugaboo camelon 3, 2. El hem portbebe hem normal puset hem de cybexin anakucağıyla satıyorlar az kullandık demiş eşim görüştü akşam gidip bakıcaz. 3. Çocuk oldugu için heralde rahatım 2. El almakta bir beis görmedim 😂 bebek arabalarının volvosu diyollaa içimde kalcak almazsam 😀 bundan 4 sene önce de let go dan mclaren techno xt baston puset almıştım cok uyguna ondan da cok memnun kalmıştım mis gibi yıkamışlar yumuşatıcı kokuyordu buram Buram. Begendiğim seyler cok pahalı olunca 2. El bakmak mantıklı geldi
Dediğin markalara bende bakayım canım açıkçası duymamıştım hiç, hep kraft prego görüyorum etrafta. Şu zamanda dediğin gibi temizse 2. El bence de makul. Bilgi için teşekkür ederim

Şuan boyutu öyle aşırı değil umarım çok büyümez canım korktum ama kötü huylu bişi olmadığını öğrenince aydınlandım biraz da araştırdım.bazısında doğumdan sonra büyüyor Hatta ordan süt bile gelebiliyormuş 😳
Ay evet sen diyince hatırladım sıkınca süt geldiğini tuhaf bir sey😀 yine de için rahat etsin istersen göstermekte fayda var

Dediğin markalara bende bakayım canım açıkçası duymamıştım hiç, hep kraft prego görüyorum etrafta. Şu zamanda dediğin gibi temizse 2. El bence de makul. Bilgi için teşekkür ederim
Akşam gittik aldık cok begendim sürüşü cok kolay manevraları cok iyi içi konforlu duruyor gercekten de tertemiz hiç cizik bile yok dogrudürüst. Su an araba ve portbebesi set 38.500 fiyatı , artı cybex gb anakucagı da 6000 tl civarında. Biz hepsini 15bine aldık. Benim içime sindi acıkcası

Canım ben prego quatroya bakıyorum, travel sistem ama. Kasım bebeği olacağı için kabin boy olduğunda sanki soğuktan iyi koruyamam gibi geliyor. Bir incele istersen. Bu arada fiyatı 11bindi şimdi sana yazarken baktım 17 olmuş. Abbboooo

Şimdi Baktım kuzum da baya ağırmış. Biz 4 kat asansörsüzz indirip çıkaracağız. Hafif olması lazım. Bi de kışın dışarı çok çıkmayız biz. Anca doktora giderken kullanırız. Yaza doğru daha çok kullanırız diye düşünüyorum. Travel alanlar hep sonradan kabin boya geçiyormuş bak ona göre karar ver canım. Gerçi taşıma sorun değilse önemli değil hafif olması. Çok zormuş ya karar vermek. Bir özelliği iyi olsa öteki özelliği istediğim gibi olmuyor. Bir sefer alalım en kullanışlısını alalım diyorum ama çok kararsızım. Şuan; prego Scala, bagi neo 2, kanz x go modellerine bakıyorum. Hepsi 9 kilo civarı, 360 derece dönen ayak, tam yatış, puset, çift yön özelliklerine sahip. Düzeltme: ay önceki msjımda da yazmışım aynı şeyleri 🤣🤣🤣 beynim yandı sabahtan beri araştırmaktan 😅😅

Arkadaşlar kendisinde ya da çevresinde kalça çıkığı ameliyatı olmuş ve normal doğum yapmış birisi var mı acaba?

Şimdi Baktım kuzum da baya ağırmış. Biz 4 kat asansörsüzz indirip çıkaracağız. Hafif olması lazım. Bi de kışın dışarı çok çıkmayız biz. Anca doktora giderken kullanırız. Yaza doğru daha çok kullanırız diye düşünüyorum. Travel alanlar hep sonradan kabin boya geçiyormuş bak ona göre karar ver canım. Gerçi taşıma sorun değilse önemli değil hafif olması. Çok zormuş ya karar vermek. Bir özelliği iyi olsa öteki özelliği istediğim gibi olmuyor. Bir sefer alalım en kullanışlısını alalım diyorum ama çok kararsızım. Şuan; prego Scala, bagi neo 2, kanz x go modellerine bakıyorum. Hepsi 9 kilo civarı, 360 derece dönen ayak, tam yatış, puset, çift yön özelliklerine sahip. Düzeltme: ay önceki msjımda da yazmışım aynı şeyleri 🤣🤣🤣 beynim yandı sabahtan beri araştırmaktan 😅😅
Ay gerçekten zor ya, bebek arabası seçmek ve doğurtacak doktoru seçmek çok zor, ben dışarı çıkarım diye düşünüyorum, yürüyüşe anneme falan o yüzden aslında öyle istiyorum evimde 1. Kat taşırım heralde valla bilemiyorum ki kafam karışık benimde bulunmaz inşallah bi tane 😂 bir de 1,5-2 yaşından sonra zaten kolay kolay bindiremezsin diyor herkes

İyi geceler kızlar araba konusunda bende çok kararsızım begendiklerim çok pahalı bilemedim yanii😏😏

Birde size sorum sizde baş ağrısı olan var mı geçen hafta 3 gün ağırdı geçti bu cumartesiden beri geçmiyor beynime vuruyor resmen ağrı kesici çok kullanmak istemiyorum kullansam bile etkisi geçince tekrar agirmaya başlıyor at kestanesi krem suruyorum azıcık rahatlatıyor ama hamilelikte zararı olur mu bilgisi olan varsa çok sevinirim eğer geçmezse nörolojiye git dedi Dr

Vallahi şanslısın. Bu stresi çekmiyorsun kuzum doğru senin ikizlerdi demi 🥰evet kız çocukları göstermiyor diyorlar yada kız olunca doktor emin olmak istiyor bakalım hakkımızda hayırlısı olsun artık sağlıklı sıhhatli olsunlarda önemli değil ☺️
Evet ikiz benimkiler. Amin inşallah sağlıkla gelsinler yavrularımız 🥰🥰

Hahahahah yani evet misyonum ben kilom çok yok 17 deyiz biz de bebişimiz bir hafta önde gidiyor babası gibi boylu olacak inşallah 😅 sizin mesela karnınız dışardan belli oluyor mu kıyafetinizden
Bir ben mi cok kilo aldım acaba ya moralim bozuldu😀 midem bulanmasına ragmen (kusma olmadı) hamileliğin basından beri istahım acaip acık yiyebildigim seylerden yedim hep 14 haftada 4-5 kilo aldım 🙄 54 kg idim bu gidişle kaçla bitircem belli diil. Gerçi ben ünvden beri hep dikkat ederim hayatım diyet, yoksa bünyem almaya cok müsait simdi dikkati bırakınca aldım bu kadar

Evet canm hamilelik nezlesi diye de geçiyor ve doğumla son buluyormuş
İladin i doktor mu verdi canm peki
Her burun spreyi kullanılamıyor ya ondan sordum

Nemlendirici işe yaradı mı canm
Ben de gece ağızdan nefes alıp veriyorum boğazm kuruyor 🥺
Nasl bi nemlendirici bu canm
vall acanım çok fayda etti diyeme ama en azından kanamasını engelledi. nazalnem diye bi krem. her gece sürüyorum ama burnumu açmıyor. varsa çözümü olan bana da önersin :KK43:

X