2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    159
Sabahı akşamı yok her yemekten sonra bile ağzımda o tat gitmiyor
Ben ilk hamile kaldığımda o tat sayesinde anlamıştım :) garip bi histi ve değişik sonra buradan aratmıştım ve hamilelik belirtisi deniyordu. öyle anlamıştım hamile olduğumu sonra da zaten test felan yaptım :) ama benim o ilk dönem oldu ve geçti sizde hala devam etmesi ve bulantı yapması kötü olmuş :KK43:

Neden olur ki o tat ya beni benden alıyor 🙁
Benim bildiğim genel sebebi diş plak birikmesi yada diş eti enfeksiyonları yada kanayan diş eti yüzünden oluyor bende hep var. Ağız kuruluğu da yapabiliyor o tadı başka nedenleri de olabilir tabi benim bu sıkıntıyı yaşama sebebim diş kaynaklı

Benim bildiğim genel sebebi diş plak birikmesi yada diş eti enfeksiyonları yada kanayan diş eti yüzünden oluyor bende hep var. Ağız kuruluğu da yapabiliyor o tadı başka nedenleri de olabilir tabi benim bu sıkıntıyı yaşama sebebim diş kaynaklı
Hım ama benim diş ile ilgili sıkıntım yok

Kızlar ben 15+2 haftadayiz hala bulantim geçmedi 2 gün iyiysen sonra gene başlıyor demir ilacı d vitamini falan kullanamıyorum daha da bulantı yapıyorlar napacam bilmiyorum bide tükürük sorunuda geçmedi sizlerde nasıl geçti mi geçenlerde bu konu hakkında konuşmuştuk hala sorunlar devam ediyor mu?

Yaa bence minnacık benek erkek olsa bile çicekli şey giyemez mii ben de öyle şeyler seviyom çünkü nolcak😂 1 aylık bebek mavi de pembe de çillek de herşey giyer bence:)
Ya bencede hiç bişey olmaz ki😍 dün ben oioinin pembe 4lü blw seti indirimdeydi aldım valla 🙈😂 daha belli değil ama nude gibi zaten nolcak ki. Şuan kuzeni var 9 aylık kız onun eşyalarını da alıcam erkek olsada hiç biseycik olmaz 😊😊

Ayy evet ya kızmda riskli gebelik di neredeyse her hafta giderdim şimdi hiç gitmeye de fırsatım olmuyor off çok merak ettim artık birde partili mi öğrensem diyorum ayy heyecanlandım
Ben de eşim de o tarz şeylerde aşırı geriliyoruz o yüzden parti değil de tişört boyamayı başbaşa yaparız belki diyoduk. Cinsiyet geçe kalınca haftaya zarfa koydurup bayramda hep beraber benim ailemle öğrenelim dedik tabi sabredebilirsek 🙈😂 eğer eşin de sende seviyorsanız bence yapın eğlenceli olur sevdiklerinle birlikte 😊

Ben de eşim de o tarz şeylerde aşırı geriliyoruz o yüzden parti değil de tişört boyamayı başbaşa yaparız belki diyoduk. Cinsiyet geçe kalınca haftaya zarfa koydurup bayramda hep beraber benim ailemle öğrenelim dedik tabi sabredebilirsek 🙈😂 eğer eşin de sende seviyorsanız bence yapın eğlenceli olur sevdiklerinle birlikte 😊
Canm valla bende öyle düşündüm ama dün çok yorulduk ikimizde çalışıyoruz 1 gün bile beklemek istemedik 2. Kızımız geliyor öğrendik artık hatıra fotosu falan çekeriz zaten öylesine balon başlatmıştık 13. Haftada
Sizde çok güzel düşünmüşsünüz inş sbredebilirsinz

Kızlar yardımınıza ihtiyacım var. Bugün 15 haftalık oldum. 2 gündür kusuyorum dün baş ağrım da vardı halsizdim bugün daha iyi gibiyim ama midem hiçbir şeyi almıyor çubuk krakeri bile sürekli kusuyorum. Pazar günü üşümüştüm, midemi üşüttüm hastayım dedim ama bugünde kusmaya devam edince korku başladı artık. Bebeği düşünmeye başladım acaba ona bir şey oldu da o yüzden mi kusuyprum diye ne bileyim. Allah korusun bir şey olsa anlar mıyım bilmiyorum. Ne yapmalıyım sizce?

D vitamini en iyi yine yağda çözünür arkadaşlar, eğer içmekte sıkıntı yaşamıyorsanız 1 tatlı kaşığı zeytin yağına damlatabilirsiniz emilimini arttırmak için

Kızlar yardımınıza ihtiyacım var. Bugün 15 haftalık oldum. 2 gündür kusuyorum dün baş ağrım da vardı halsizdim bugün daha iyi gibiyim ama midem hiçbir şeyi almıyor çubuk krakeri bile sürekli kusuyorum. Pazar günü üşümüştüm, midemi üşüttüm hastayım dedim ama bugünde kusmaya devam edince korku başladı artık. Bebeği düşünmeye başladım acaba ona bir şey oldu da o yüzden mi kusuyprum diye ne bileyim. Allah korusun bir şey olsa anlar mıyım bilmiyorum. Ne yapmalıyım sizce?
Olmaz olmaz aklına köyü şeyler getirme. Kuru ekmek yemeye Çalış baktın olmuyor bir şey yemez doğrulama midene bir gün dinlendir kendini.

D vitamini en iyi yine yağda çözünür arkadaşlar, eğer içmekte sıkıntı yaşamıyorsanız 1 tatlı kaşığı zeytin yağına damlatabilirsiniz emilimini arttırmak için
Benim spreyi şeklinde zeytinyağ ve D vitamini . Ağzına bir kere sıkıyorsun zaten zeytinyağ tadı geliyor dediğin şu an çok mantıklı geldi

X