2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    159
Benimde bugün kontrolüm vardı. Şükür teste çıkan erkek sonucu kesinleşti oğlum kendini gösterdi💙💙 18 santim 170 gram olmuş. Şükür her şey yolunda dedi darısı sizlerin başına😍
Sağlıkla gelsin paşa 💜oğlanlar anneye düşkün olur bide akrep burcu ise anneci olurlarmış dün okudum nette 😁

Kızlar ikinci oğlum olacak şimdi eşim 4 kardeş iki görümcem var onların birer kızı bir elti var onda iki kız bende de iki oğlan olacak ya hüremin tacından alıp takayım diyorum hastanede 🤣
Kaynana olacak ilk oğlumda asagıdan yatağa yeni gelmişim ‘ vay işin zor bagkurlusun demişti’
Şimdi bende ona ne laf atmam lazım sizce
Aradan 9 yıl geçse de unutulmuyor
Geçen gün haberini verdim tel de, sağlıkla gelsin kızım dedi, çok şükür ele verip de üzülecek kızım olmayacak en azından dedim laf çarptım bunlar beni çok üzdü zamanında özellikle lafları ile

Kızlar ikinci oğlum olacak şimdi eşim 4 kardeş iki görümcem var onların birer kızı bir elti var onda iki kız bende de iki oğlan olacak ya hüremin tacından alıp takayım diyorum hastanede 🤣
Kaynana olacak ilk oğlumda asagıdan yatağa yeni gelmişim ‘ vay işin zor bagkurlusun demişti’
Geçen gün haberini verdim tel de, sağlıkla gelsin kızım dedi, çok şükür ele verip de üzülecek kızım olmayacak en azından dedim laf çarptım bunlar beni çok üzdü zamanında özellikle lafları ile
Ahhh o laflar insanın en çok soruna giden şeyler değil mi zaten hele hamilelikte loğusalıkta söylenen şeyler daha çok üzüyor insanı

Alalhım ne güldüm sen Hürrem tacını halletmişsin şimdi 🤣 bir ara psikologla görüşmüştüm bana içinizde biriktirmeyin aklınızda kalacağına söyleyin sonra dert olup yığılır demişti ne doğru bak kaç sene geçmiş içinden çıkmamış. Bence söyle geç herkes ağzından çıkanı bilsin 🤣

Sen ne yaptın kv le hala hasta mı . Tavrının farkında mı canım
Hasta canım 🤣kasık ağrısı varmış mide bulantısı kusma varmış galiba benle beraber doğuracak 🤣kuzum o tavırdan falan anlamaz eşim acil psikiyatriye git yoksa ben yokum demiş gitti gidince sanıyor ki küsme tavır bitti doktor da sen elinde telefon boş bütün gün milleti arıyorsun hastalık bahanesi ile seni aramalarını bekliyorsun ilgi istiyorsun ama herkesin kendince bir derdi olabilir demiş kendimle baş başa kalcam bundan sonra falan diyor. Bizde bunu anlattık defalarca ama bakalım bir de doktor dedi nasıl olacak sonucu

Selam kızlar nasılsınız? Yarın 10 da kontrolüm var. Bir kaç gündür sarı akıntım var kaşıntı ile birlikte. özellikle de bugün arttı. İki kez fitil kullandım ama bitince tekrar ediyor ☹️ bnm gibi olan varmı?

Selam kızlar nasılsınız? Yarın 10 da kontrolüm var. Bir kaç gündür sarı akıntım var kaşıntı ile birlikte. özellikle de bugün arttı. İki kez fitil kullandım ama bitince tekrar ediyor ☹️ bnm gibi olan varmı?
Benim de ya. Once probiyotikli bir fitil kullandım hiç faydası olmadı sonra donaxyl kullandım o da cıkss gyno lomexin kullandım 12 haftadan sonra o baya toparladı ama tam gecmedi sanki simdi de vagi -hex kullanıyorum. Walla bütün tuşlara bastım daha da gecmezse napıyım bilemedim

Benim de ya. Once probiyotikli bir fitil kullandım hiç faydası olmadı sonra donaxyl kullandım o da cıkss gyno lomexin kullandım 12 haftadan sonra o baya toparladı ama tam gecmedi sanki simdi de vagi -hex kullanıyorum. Walla bütün tuşlara bastım daha da gecmezse napıyım bilemedim
Bende iki kez donaxyl kullandım ama hiç faydası olmadı. Yarın sorarım Dr ama bunaldım artık korkuyorum ne bu kadar akıntı.

X