Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    156
Günaydın hanımlar 11+2 den selamlar. Ben de çarşamba günü devlete kontrole gideceğim. Umarım herşey yolundadır. Coraspin kullanan varmı Dr ne zamana kadar kullanılacak dedi sizlere?
Ben ecopirin kullanıyorum 34. Haftaya kadar dedi bana . Ama ben kan sulandırıcı iğnede vuruyorum . Sor ama doktora onu kafana göre bırakma canım

Dr dan geliyorum ve cok sukur cok derindende olsa kalp atisini duyduk karindan belki vajinadan baksa daha net gelirdi birazda kilo var tabi dr suanlik hersey yolunda dedi ama 8 haftalik olmam gerekirken 6 haftalik gorunuyor dr a soruyorum olur oyle normal diyor benim iki oglumda hep onden gidiyodu hic yasamadim bole biseyi haftaya tekrar cagirdi stres benle epey zaman gidicek sanirim ama tabi cok mutlu oldum duyunca azda olsa bunada sukur

Kızlar peki progrestanı doktor yazınca sigorta karşılıyor mu acaba
Benim bitti tekrar almam lazm yazdırmadan da alabilirmiym
Devlet yazarsa karşılıyor . Sağlık ocağı yazmıyor en azından bizim buradaki yazdırmadan da alabiliyorsun . eczane tanıdıksa indirim iste onlar yapıyorlar bebeğim

Ay kız o ne ilk kez duydum böyle birşey. İnternete de çok şey yapma sen yinede doktora sor bunu .

Kalp atisi duyulmadan gebelik onaylanmadigi icin muayne alirken tahlil yaptirirken hep soruyolardi onaylanmamis diye simdi onaylanmus dedi heryer saglik ocagina gittim orayada onay gitmis hemsire sizi aricaktim bendendedi dr butun tahlilleri istedi toxoplazma falan filan simdi tahlilleri yaptiricam artik kan sulandiricida verdi minigimin kalbiniduymak bana cok iyi geldi

Kesiyor mu peki gerçekten yada hafifletse bile bişey çok zorlamaya başladı çocukla mide bulantısı

Kesti mi peki hafifletti mi yoksa

Ben nbtlife femwit kullanıyorum. doğal içerik, ana maddesi zencefil. arada kullanıyorum her zaman almıyorum. her aldığımda da etki etmiyor gibi geliyor bana , o yzden kesin işe yarar da diyemiyorum.
Zencefil çayı içiyorum bende ama yok başlayınca eziyo geçiyo resmen

Zencefil çayı içiyorum bende ama yok başlayınca eziyo geçiyo resmen
Malesef bi başlayınca akşama kadar sürüyor benim de. Zencefil çayı da önermişti doktor da içmedim hiç.
Hatta bugün işyerinde bana ay incelmişsin resmen ramazan sana yaramış diyenler oldu bilmiyorlar hamile olduğumu. Aslında mide bulantısından bişey yiyemiyorum

Kızlar bende birşey soracağım. Yazmışsınız göğsümüz şöyle değişti böyle diye. Benim ki aksine küçüldü. Sanki böyle söndü gitti. Hassasiyet yok renk değişimi yok. Ay çok takıldım ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…