Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    156
Kızlar benim düşük riskim var 3 ay önce kaybım vardı özelde dra gidiyordum kürtaj vs tahlil derken 13 bin ödemiştim 2 3 gitmede. Neyse geçen hafta gittim 950 tl baktı sadece lekelenme var diye düşük riski pazartesi gel rapor yazacam dedi. Neyse gittim altı üstü rapor gene 950 istiyor neymiş 10 günü geçmiş bende almadım sıra bu kadar para nasıl saçayım yaptığı hiç bir şey yok en fazla ultrasonda bakıyor tm iyi bir dr ama söylediğim halde ödemen lazım dedi bende almadım oradan haksız mıyım her hafta 1000 tl verilir mi rapor yazacak diye kızlar lütfen yorum yapar mısınız
Canm 10 gün geçince tekrar para alıyorlar
Bazı özeller de
Bu arada çok geçmiş olsun

Ayy canım cok saol geçen bi da olmuştu ilaç yazalim dedi dedim progestan kullaniyorım devam et o zmn dedi ilaçtandir falan demedi hiç kendi doktoruma pztsi gidicem devlete gidiyorum burda bide ona da yarın bi baktirim diyorum
Kızlar peki progrestanı doktor yazınca sigorta karşılıyor mu acaba
Benim bitti tekrar almam lazm yazdırmadan da alabilirmiym

Ayy canım cok saol geçen bi da olmuştu ilaç yazalim dedi dedim progestan kullaniyorım devam et o zmn dedi ilaçtandir falan demedi hiç kendi doktoruma pztsi gidicem devlete gidiyorum burda bide ona da yarın bi baktirim diyorum
Şey Protestan kullandığın için olmaz ben yanlış anlaşıldım sanırım
Ama kan sulandırıcı iğne hap kullanıyorsa onlar yapabilir lekelenme

kızlar hamilelikte ani görme kaybı yaşayan varmı? bir anda gözümün sağ tarafında bi bölgeye gölge düştü sanki misal yazıları okurken devamnı göremiyorum sadece odak noktamı görüyorum araştırdığımda auralı migrene benziyor belirtiler ( görme kaybı azalınca baş ağrısı başladı) ama korkunç bişeymiş gerçekten :/

Migren hastasıyım öyle ki ayın 20 günü bazen daha fazla olabiliyor başım ağrır şiddetli bir şekilde. Hep dua ediyorum hamilelik döneminde tutmasın diye ama 2 kere tuttu sabaha kadar uyuyamadım ağrıdan. O zaman migren taşından haberim yoktu eşime tavsiye etmişler alıp getirdi. Şimdi hissettiğim gibi uyguluyorum artmasın diye. Bu kadar ağrıya rağmen yine de içemiyorum parolu çünkü faydası olmayacak migren için çok hafif kalıyor o yüzden de ne kadar uzak durursak o kadar iyi cnm dediğin gibi.
Anladım canım Rabbim şifa versin. Anneminde vardı çok zor özellikle atak geldiğinde tahmin edebiliyorum.Hamilelik döneminin en zor konusu sanırım ilaç içememek.

Merhabaa kızlar ben kendimi aralık annesi olacak sanarken kasım çıktım 😀 7,5 haftalığım 😀 ilk gebelik biraz tedirginlik var kaygılı bir yapımda var. Bulantım ara ara oluyor ilaç başlanıldı. Kalp atışı duyuldu. Halsizlik çok var uyku hali inanılmaz. Kasık ağrısı ve pembemsi kahverengimsi akıntım hala var. Doktor ilaç vermedi,düşük olmaz dimi :KK43:(
Doktoruna güven canım akıntılar hafife alınacak şeyler değil her kan da düşük demek değil. Doktorun risk görse sana söylerdi zaten

kızlar hamilelikte ani görme kaybı yaşayan varmı? bir anda gözümün sağ tarafında bi bölgeye gölge düştü sanki misal yazıları okurken devamnı göremiyorum sadece odak noktamı görüyorum araştırdığımda auralı migrene benziyor belirtiler ( görme kaybı azalınca baş ağrısı başladı) ama korkunç bişeymiş gerçekten :/
Bende var canım o. Daha önce oluyordu hamileliktede seneler sonra ilk kez geldi. Göz migreni diyorlar sanırım bir damara bası olmasından kaynaklı felan demişlerdi. Beni artık anlık görme kaybından değil sonrasından gelecek olan ağrıdan korkuyorum

Yavrum şuanda 11+4 düm. Özele gidyorum ben İzmir de can hastenesine . Doktorun anlaşması varmış bir firma ile Dokucell firma adı. 370 dolar dedi . bugünkü kur ile ödeyeceğim . Normalde 460 dolar dediler ama bilmiyorum
Anladım canım. İnşallah iyi sonuçlar alırsın. Ben sanırım ikili test yaptıracağım bi, diğer türlü dövizle ödemek sıkıntı olabilir sanırım bakalım

Evet zaten şu ara birazcık hareket etsem bile sıradan çinko karbon pil gibiyim anında koltuğa devriliyorum 😄 kendimi spor yaparken hayal edemiyorum ve ev falan süpürünce zorlanıyorum sanırım karnım ağrıyor biraz adet sancısı gibi ondan dolayı da zorlamıyorum
Ay çok güldüm buna kızzz. Sıradan çinko karbon pil 🤣🤣🤣

Anladım canım. İnşallah iyi sonuçlar alırsın. Ben sanırım ikili test yaptıracağım bi, diğer türlü dövizle ödemek sıkıntı olabilir sanırım bakalım
İnşallah canım benim . Hepimiz iyi sonuçlar alalım. İkili tarama yapmayacak bana Doktor bu yeterli dedi. O günkü kur ile tl ye çevirip ödeyebilirsin dedi . Eşim evhamlı biraz o yaptırmak istedi

Bende hap gibi olanı 350 küsür gördüm netten
Doktoruma yazdm whatsapp tan ilacı yazarmsn diye cvp bile vermedi sinir oldum
allah allah ben bayburttan aliyorum burasi büyükşehir değil diye mi bu fiyata acaba kaç mg sizin bnm 100

Sabah dr kontrolum var 8+2 yim bayram araya girdi ve kalp atisimiz bayramdan sonraya yani bu sabaha kaldi bu yuzden bayramda bile kimseye bisi soyleyemedim ultrasonda bir hafta geriden gidiyoruz gec dollenme fln diyo ama yinede hep stres icindeyim haliyle beklenen bir bebis degildi supriz oldu ve ucuncu gebeligim ama duydugumda yine ayni heycanla karsiladim kacinci cocuk olursa olsun yine hep ayni korkular oluyor basindan beri deger dusuk basladigi icin hep icimde bisiler aksi gidicek korkusu var ama artik bu stres beni yordu ve bian once kalbini dinlemek hersey yolunda gibi k3limeler duymak istiyorum ama aksi bi durumada kendimi hazirladim hersey bizim icin yeterki belirsizlik bitsin hala uyumadim ve uyuyabilecegimi sanmiyorum benim icin en dogrusunu allah bilir diyorum guzel anneler heimiz icin guzel bir hafta basi olsun insallah ❤️
Gittim mi doktora hayırlı haberle gel inşallah 🙏

X