Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    156
Ne bilim böyle ecüş bücüş ultrason fotolarından sonra böyle bebişe benzeyen görünce içim pır pır oldu kızzz 😀😀
Kızlar bende birşey soracağım. Yazmışsınız göğsümüz şöyle değişti böyle diye. Benim ki aksine küçüldü. Sanki böyle söndü gitti. Hassasiyet yok renk değişimi yok. Ay çok takıldım ya 😃
Valla benimki büyüdü ama renk değişmedi daha canim

Malesef bi başlayınca akşama kadar sürüyor benim de. Zencefil çayı da önermişti doktor da içmedim hiç.
Hatta bugün işyerinde bana ay incelmişsin resmen ramazan sana yaramış diyenler oldu😂😂 bilmiyorlar hamile olduğumu. Aslında mide bulantısından bişey yiyemiyorum 😅
Bende aksine midem bulanınca bastırmak için ekmek sandviç makarna kraker ne bulursam yiyorum oğlum 100 gramdı 10 kg almıştım ben 😀 sağlık olsun alırsın verirsin dengeleniyor ama bulantı kötü hele çocukla daha da kötü vurayım kafayı yatayım yok 🥲

Bende aksine midem bulanınca bastırmak için ekmek sandviç makarna kraker ne bulursam yiyorum oğlum 100 gramdı 10 kg almıştım ben 😀 sağlık olsun alırsın verirsin dengeleniyor ama bulantı kötü hele çocukla daha da kötü vurayım kafayı yatayım yok 🥲
Allah yardımcın olsun zor gerçekten,benim ilk gebeliğim,seninki daha zor. Bakalım geçer diyorlar inş o günleri bekliyorum😅😅

Kızlar merhaba ,

TSH değerim 5,25 cıktı. Doktorum 2,50 altında olmasını isteriz yüksek değerin dedi. şimdi dahiliye ye muayene oldum. kan idrar ve tiroid ultrasonu çekinicem yarın.

tsh sorunu yaşayan oldu mu aranızda? muhtemelen ilaç başlayacak doktor.

gebelik öncesinde de gecen sene gebe kalmaya çalışırken kısa bir süre kullanmıştım tiroid ilacı.

Kızlar merhaba ,

TSH değerim 5,25 cıktı. Doktorum 2,50 altında olmasını isteriz yüksek değerin dedi. şimdi dahiliye ye muayene oldum. kan idrar ve tiroid ultrasonu çekinicem yarın.

gebelik öncesinde de gecen sene gebe kalmaya çalışırken kısa bir süre kullanmıştım tiroid ilacı.
Bende keseyi görmeye gittğmde kese görülünce doktor bütün testleri yaptırdı tsh 3.1 çıktı dahiliyeci ilacın dozunu değiştirdi 2.5 altı olması gerekiyor dedi

Midem taş gibi gaviscon rennie içtim süt içtim hem kaynıyor hemde şişkinlik var. 7,5 haftalığım ne önerirsiniz

kızlar bebeğimin kalbi durmuş 😔 küretaj için yatışım yapıldı kanama gelip rahim açılınca ameliyata gireceğim bekliyorum Allah bebeklerinizi sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin inşallah 🙏
Canm üzüldüm hayırlısı olsun .. kac haftaliksin belirti varmiydi kontroldemi anlaşıldı

Kızlar küçük pırpırımı görmeye gittim 8 haftada her hafta gittim neredeyse 😂 doktor 3 hafta sonra gel dedi ama bin tl verdim 10 gün içinde yine giderim görmeye bana ne 😂 ay öyle büyümüş ki 10 günde Allahım Yarabbim isteyen herkese nasip et kimsenin kucağını boş bırakma. Öyle iyi hissediyorum 🙏🏻 progestan verdi günde 2 defa kullanmak için, sağlıkla kucağımıza alalım inşallah 🐣🙏🏻

kızlar bebeğimin kalbi durmuş 😔 küretaj için yatışım yapıldı kanama gelip rahim açılınca ameliyata gireceğim bekliyorum Allah bebeklerinizi sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin inşallah 🙏
Canım çok üzüldüm. Allah sabır versin, kanamam olmuş muydu belirtin var mıydı?

Merhaba hanımlar cinsiyet tahmininde bulunurmusunuz 12 haftalık
IMG20240331132728.jpg

Mide ağrısı hazımsızlık yaşayan var mı? Çok kötüyüm ölesimm geliyo akşamdan beri neden hamileliğim kötü geçiyor diye ağlanıp duruyorum

Mide ağrısı hazımsızlık yaşayan var mı? Çok kötüyüm ölesimm geliyo akşamdan beri neden hamileliğim kötü geçiyor diye ağlanıp duruyorum
Ben kabızlık yaşıyorum bugün 15. Gün oldu. Doktor ilaç falanda verdi ama olmuyor yani yapamıyorum: ee duygu değişimleri yerle bir ağlayıp bir gülüyoruz 😀

Kızlar merhaba ,

benim tsh 3,57 falan çıkmıştı Euthyrox 25 mcg kullanıyorum çok şükür şuan 1,57lerde . Ama hamilelik sonuna kadar kullanacaksın dedi Doktor canım

X