Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    156
kızlar bebeğimin kalbi durmuş küretaj için yatışım yapıldı kanama gelip rahim açılınca ameliyata gireceğim bekliyorum Allah bebeklerinizi sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin inşallah
Çok üzüldüm canım benim Amin inşallah sende en kısa zamanda sağlıkla gelir

kızlar bebeğimin kalbi durmuş küretaj için yatışım yapıldı kanama gelip rahim açılınca ameliyata gireceğim bekliyorum Allah bebeklerinizi sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin inşallah
Ahh tatlım cok ama cok geçmiş olsun Rabbim sana sabr versin cok üzüldüm

bnmde 1.62 ydi şuan 2.36 olmuş muhtemelen bnmdd ilacim dozı arttirilcak 75. mg kullaniyorum bugğn kan verdim bide d vit cok düşmüş bnm 50 lerde idi 21 çikmiş d vitede başlamam lazım

Naşa Maşallah maşallah kuzum BENimm

Çok geçmiş olsun bebeğinin kalp atışı yavaştı galiba öyle demiştin canım dimi

Yaa çok üzüldüm canım Rabbim en kısa zamanda tekrar nasip etsin inşallah

Başınız sağ olsun çok üzgünüm Allah sabır versin inşallah canım

Sen nasl oldun canmm iyimisn
iyi olmaya çalışıyorum canım ne yapayım kabullenmeye çalışıyorum. Bugün hematoloji doktoruyla görüştüm benim hamileliğimde kan sulandırıcı kullanmam gerekiyormuş. Trombofili 6lı panele göre evet pıhtılaşmam önemsiz ama beynine pıhtı attığı için senin daha önce yapılmayan bir testte pıhtılaşman olabilir ki beynine pıhtı atmış damarlar tıkalı keşke kullansaydın dedi. Ben de kullanıyordum zaten kan sulandırıcı hamile kalınca nöroloji doktorum bıraktırmıştı. O yüzden araştırmalar yapılıyor bir sürü genetik test yaptı. Romatolojiye gönderdi. Denek gibi geziyorum kapı kapı… Canımız sıkılıyor işte duydukça ihmalse gerçekten diye…

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…