Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    156
Canm 10 gün geçince tekrar para alıyorlar
Bazı özeller de
Bu arada çok geçmiş olsun

Ayy canım cok saol geçen bi da olmuştu ilaç yazalim dedi dedim progestan kullaniyorım devam et o zmn dedi ilaçtandir falan demedi hiç kendi doktoruma pztsi gidicem devlete gidiyorum burda bide ona da yarın bi baktirim diyorum
Kızlar peki progrestanı doktor yazınca sigorta karşılıyor mu acaba
Benim bitti tekrar almam lazm yazdırmadan da alabilirmiym

Kızlar peki progrestanı doktor yazınca sigorta karşılıyor mu acaba
Benim bitti tekrar almam lazm yazdırmadan da alabilirmiym
yazdirmadan 185 lira falandi yazinca 80 e mi 70 e mi ne düşüyor bnde yazdircam bitti bnmde ya

Ayy canım cok saol geçen bi da olmuştu ilaç yazalim dedi dedim progestan kullaniyorım devam et o zmn dedi ilaçtandir falan demedi hiç kendi doktoruma pztsi gidicem devlete gidiyorum burda bide ona da yarın bi baktirim diyorum
Şey Protestan kullandığın için olmaz ben yanlış anlaşıldım sanırım
Ama kan sulandırıcı iğne hap kullanıyorsa onlar yapabilir lekelenme

kızlar hamilelikte ani görme kaybı yaşayan varmı? bir anda gözümün sağ tarafında bi bölgeye gölge düştü sanki misal yazıları okurken devamnı göremiyorum sadece odak noktamı görüyorum araştırdığımda auralı migrene benziyor belirtiler ( görme kaybı azalınca baş ağrısı başladı) ama korkunç bişeymiş gerçekten :/

Anladım canım Rabbim şifa versin. Anneminde vardı çok zor özellikle atak geldiğinde tahmin edebiliyorum.Hamilelik döneminin en zor konusu sanırım ilaç içememek.

Doktoruna güven canım akıntılar hafife alınacak şeyler değil her kan da düşük demek değil. Doktorun risk görse sana söylerdi zaten

Bende var canım o. Daha önce oluyordu hamileliktede seneler sonra ilk kez geldi. Göz migreni diyorlar sanırım bir damara bası olmasından kaynaklı felan demişlerdi. Beni artık anlık görme kaybından değil sonrasından gelecek olan ağrıdan korkuyorum

Anladım canım. İnşallah iyi sonuçlar alırsın. Ben sanırım ikili test yaptıracağım bi, diğer türlü dövizle ödemek sıkıntı olabilir sanırım bakalım

Ay çok güldüm buna kızzz. Sıradan çinko karbon pil

Anladım canım. İnşallah iyi sonuçlar alırsın. Ben sanırım ikili test yaptıracağım bi, diğer türlü dövizle ödemek sıkıntı olabilir sanırım bakalım
İnşallah canım benim . Hepimiz iyi sonuçlar alalım. İkili tarama yapmayacak bana Doktor bu yeterli dedi. O günkü kur ile tl ye çevirip ödeyebilirsin dedi . Eşim evhamlı biraz o yaptırmak istedi

Bende hap gibi olanı 350 küsür gördüm netten
Doktoruma yazdm whatsapp tan ilacı yazarmsn diye cvp bile vermedi sinir oldum
allah allah ben bayburttan aliyorum burasi büyükşehir değil diye mi bu fiyata acaba kaç mg sizin bnm 100

Gittim mi doktora hayırlı haberle gel inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…