Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    155
pıhtı oldgunu hangi test ile anliyoruz canım I irmakyyy bu test mi
Bu arada pıhtı olduğunu trombofoli panelinde anlıyorlar benim o panelde (6 lı bakıldı benim) üç değerimde pıhtı geni çıktı heterizegottu galiba . Hatırladığım faktör 5 heterizottu diğer ikisinin ismini hatırlayamadım canım

Bak bana hep bu testler yapılmış. Senin de trombofolin paneline bakıldıysa pıhtı olsa söylerdi doktor . E nabızdan buldum bende şimdi o zaman yapılan tüm testler bunlar canım
bu mu canısı

Eklentiler

• IMG_6524.jpeg
    64,8 KB · Görüntüleme: 88
Yaaa yemin ederim çok sevindim uçak yolculuğu yapıyorum inanır mısın sana dua ettim daha adını bile bilmeden. Senin bu sevgi dolu cümlelerine her defasında cevap veremesem de bu topikteki her yazıyı okuyorum. Rabbim bebişini sana bağışlasın inşallah canım benim

Kızlar az önce eşim fark etti ultrason kağıdı verdi bugün doktor orada 6w0d yazıyor. Yani bebeğin crl ölçümüne göre ultrasonda haftası. Bu tam olarak benim aşılama dönemimle aynı tarihe geliyor 21 şubat. Kafam şimdi görünce karıştı. Acaba benim gerçekten sat tarihim aşılamaya göre mi belirlenmeli? Vallahi kafayı yedim düşünmekten. Aşılama yapan doktorum da senin sat tarihin 15 şubat olacak demişti. Kalp atışı duyduğum gün…

Eklentiler

• F3697598-03AD-44EA-85F4-D062DA8AE0A0.jpeg
    57,2 KB · Görüntüleme: 79
Canım Allah razı olsun çok teşekkür ederim iyi ki varsın, varsınız hepiniz gerçekten Şu mübarek ayda inşallah rabbim bebeğimi, bebeklerimizi bize bağışlasın sağlıklı şekilde.

Canım doktorum bana şimdilik sata göre hareket edelim zaten 9. Haftadan sonra gelişimine bakacağız dedi. Bende aşılama yok. Ama normalde de 9. Haftadan sonra değiştiriyorlarmış o satı doğum tarihini falan . O ölçüme göre ilerliyorlarmış

Tamamen bebeğin gelişimine göre değerlendiriliyor yani offf o zaman bekleyeceğiz yapacak bir şey yok. Bir de bana bugün yolksac sınırda dedi yeni yeni ne dediği aklıma geliyor beyin kafa gitti benim. Yolksac miye büyür biliyor musunuz?

Kızlar şimdi rapora baktım yolksac sınırda demişti 6 mm çıkmış böyle bir şey başına gelen var mı ya duyan

Eklentiler

• IMG_6469.png
    101,4 KB · Görüntüleme: 68
Canm ultrasondan ultrasona değişiyor 1 hafta önce 1 hafta sonra çok dert etme boşver doktor 15 Şubat diyorsa onu baz al demek ki şimdi önde gidiyorum benim de mesela sata göre 3-4 gün öndeydi

Canm ultrasondan ultrasona değişiyor 1 hafta önce 1 hafta sonra çok dert etme boşver doktor 15 Şubat diyorsa onu baz al demek ki şimdi önde gidiyorum benim de mesela sata göre 3-4 gün öndeydi
Haklısın canım ilk bana da öyle demişti sağlık ocağına yanlış bildirmişler de satı. Fark etmez o önde ya da geri de olması 1 hafta diye. Cuma olsa da netleşse belirsizlik öldürecek beni

Haklısın canım ilk bana da öyle demişti sağlık ocağına yanlış bildirmişler de satı. Fark etmez o önde ya da geri de olması 1 hafta diye. Cuma olsa da netleşse belirsizlik öldürecek beni
Kalp atışınımın duyacaksınız çok güzel heyecanlar çok isteyip onunla büyüyeceğin bir melek sana eşlik etcek tüm ömrün boyunca bu heyecanlarını belirsizliklerini özleyeceksin 5 sene geçti kızımın ne şuanki haline doyuyorum o zamanki halini unutuyorum her hali ayrı güzeldi o kadar isteyip onu yaşamak

Yaa neden böyle tepki verdiler aşırı derecede ki sizin çocuklarınızın yaşı bnmkilerden de küçük. Benim yaşım 40. Büyük kızım 19 küçük 15. Biz uzun zamandır istediğimiz için tepkilerini ölçmüştüm öncesinde henüz gebeliğimi söylemedim ama öğrenince biraz tepki gösterir büyük kızım ama abartmaz. Küçüğümde sevinir. Allah yardımcınız olsun.

Ay maşallah seninkiler benden büyükmüş moralim çok bozuk
Rabbım hayırlısı ne ise onu nasip etsin inş çok üzgünüm

Ahh canm yaa cok üzüldüm
Allahm inşallah eşinde daha mantıklı düşünür çünkü bu yolda o kadar çok uğrasan aileler var kii
Oysa ki bu bir mucize öyle düşünse
Rabbimin bize emaneti..
Çocuklar bir şekilde alışır ama eşin için bişey diyemedim baska

Kızlar şimdi rapora baktım yolksac sınırda demişti 6 mm çıkmış böyle bir şey başına gelen var mı ya duyan
Valla ben duymadım bebeim ama bir an önce cuma olsun da senin de için rahatlasn doktor bilgi versin de
Ben inanıyorum güzel haberler alacaksn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…