Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    155
Sağlıkla gelsin inşallah <3

Temkinli doktor maşallah ben dün kontrol olduğu için hala karnımda kelebekler var . Pek bir sevinçliyim sen nasılsın

şuan 9+7 çiçeğim cumartesi 10 haftalık olacak inşallah <3 Doktorla konuştum 10. haftada tiroide bakacak yine birde Fetal dna testini araştırın dedi baktım da yaptırmayı düşünen var mııı :)
Ben yaptırmayacağım canım doktor bende gerek görmedi. Hem 35 yaş altı olduğum için hemde zamanında eşli kromozom genetik test yaptırdım için .

Ben yaptırmayacağım canım doktor bende gerek görmedi. Hem 35 yaş altı olduğum için hemde zamanında eşli kromozom genetik test yaptırdım için .
ben daha önce bi test yaptırmamıştım ama Doktor kişiye göre öneriyorum geldiğinde konuşuruz dedi yavrum . kararsızım bende

Kızlar doktor bana böyle birşey verdi. Ben kabızlık yaşıyorum dedim . Bununla yapabiliyorsan yoğurt mayala dedi. İçinden öyle toz çıkıyor birşeylere karıştırıp yeniliyor . Ben mayalama yapmadım bayramdan sonra yapacağım. Belki sizede faydası olur bana çok faydası oldu

Eklentiler

• IMG_7188.jpeg
    97,2 KB · Görüntüleme: 32
ben daha önce bi test yaptırmamıştım ama Doktor kişiye göre öneriyorum geldiğinde konuşuruz dedi yavrum . kararsızım bende
Bana boşuna para verme dedi ikili yaparız baktık ikili de bizi rahatsız edecek bir durum var direk dörtlü test gidersin dedi. Ondada aynı sonuç çıkar dedi. Zaten 10. Haftada yapılıyormuş en erken cinsiyette 13/14 haftada belli oluyor. Ben cinsiyet için de beklerim 4 hafta çok önemli değil benim için . Ama sen doktorunla devam et kişiye göre karar vermek mantıklı. Benim daha önce yaptırdığım testler var

bana da ikili test sonucu yüzde 85 doğru dedi fetal dna yüzde 99 dedi. bende cinsiyet için beklerim yavrum ya . bakalım ne diyecek cumartesii doktor <3

ne bilim herşeyi takiyorum kafama işte böyle acaba mi die doğru diyosun da evhamlilik işte

bnm bakılmamiş onlara canım biz mi istiyoruz o şekilde hapiyor doktorlar onu da bilmiyorum .s
Canım genetik testler dışında anlık değerlendirebilecekleri anti fosfolipid var kanda baktırabileceğin o sendrom varsa kesinlikle kan sulandırıcı kullanman gerekiyor direk pıhtılaşmayla ilgili. Aklında soru işareti varsa onu baktırabilirsin

KIzlar merhaba normalde özel bir doktora gidiyordum dün devlette de bir doktora görüneyim dedim bir sürü tahlil yaptılar. Antikor testleri falan . Özelde ki doktorun yaptırmamasına şaşırdım sizlerde de yapıldı mı bu testler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…