Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    155
bnm bakılmamiş onlara canım biz mi istiyoruz o şekilde hapiyor doktorlar onu da bilmiyorum .s

bnm bakılmamiş onlara canım biz mi istiyoruz o şekilde hapiyor doktorlar onu da bilmiyorum .s
Doktorum kendi istedi benden. Aman sende kafanı niye kurcaladın şimdi durduk yere zaten sıkıntı olsa doktor isterdi . Aile geçmişi düşüğün haftası şekli hepsi etkiliyor bunalrı . Şimdi bunları kafaya takma kız . Yada doktora sor o görür senin testleri o daha iyi bilgi verir. Burda bir arkadaş sana yazmış değerin normal benim o değerin altında çıktığı için pıhtı var diye . Senin normal çıkmış yani

Günaydın kızlarr, tüm mesajları okudum. Hepinizi kocaman öpüyorum, selamlar
Bugün nasılsınız?

Benim doktorum her hafta sadece o haftayı ilgilendiren şekilde konuşuyor. İleriye yönelik testten vs bahsetmiyor. Veya ilerleyen süreçte beni ne bekliyor öyle konuşmuyoruz henüz. Sadece 1 ay sonra folik asit bırakıp multivitamine gecicez dedi ileriye yönelik :))

ay çok şükür <3 bende cumartesi gideceğim sonunda kontrole umarım her şey yolundadır :)

Bulantı için az ve sık yiyin diyorlar. Aç bırakma kendini hiç. Yoğurt, ayran ve tuzlu şeyler tüketmeye çalış.insallah geçer uzun sürmez ya çok zor bulantı

Mide bulantısı ve kusmadan yorgun düşüyorum . Bugün biraz iyiyim çok şükür. Çok kötü geçiriyorum bakamadım buralara ya :)
Umarım 1. Trimesterın sonuna yaklaşmışsın umarım bundan sonra daha rahat geçer sanırım kız bebiş geliyor

Bulantı için az ve sık yiyin diyorlar. Aç bırakma kendini hiç. Yoğurt, ayran ve tuzlu şeyler tüketmeye çalış.insallah geçer uzun sürmez ya çok zor bulantı
az ve sık yiyorum yavrum ama yinede belli olmuyor elimde sürekli leblebi çok iyi geliyor leblebi

şuan 9+7 çiçeğim cumartesi 10 haftalık olacak inşallah <3 Doktorla konuştum 10. haftada tiroide bakacak yine birde Fetal dna testini araştırın dedi baktım da yaptırmayı düşünen var mııı :)
Oy oy oy maşallah büyümüş bebişin kuzumm inşallah bulantilarin son zamanlardır diye düşünüyorum amin aminnnn

Fetal DNA bahsediyordu arkadaslar yukarlarda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…