Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    155
Selam kızlar topiğin ilk sayfalarında yazmıştım uzun zamandır da yazamadım bazen sessizce takip ettim çalışıyorum işim çok yoğun değil ama telefon a çok bakamıyorum eve gidince de uyku bastırıyor hemen dalıyorum
Bebişini bekleyen tüm hamişlere sağlıklı bir süreç diliyorum sağlıkla kavuşalım inşallah
Mesajlarda gördüğüm kadarıyla kayıp yaşayanlarda var onlara da çok geçmiş olsun sabır diliyorum tahmin ediyorum zor ama inşallah onlarda en kısa zamanda yeniden sağlıklı bir gebelik yaşarlar

Bu arada Y Ysayy1 benide listeye ekler misin
Sat 30 aralık
Kese 5+1
Kalp atışı 7+4 de duydum
Tahmini doğum tarihi 5 kasım
Doktorum da ekim sonu kasım başı dedı
Bu benim 2.gebeliğim bir tane de oğlum var 8 yaşında
Hamilelerın duası kabul olur derler hepımız birbirimize dua edelim sağlıkla gelsin bebişlerimiz inşallah

Anlıyorum nasip canım benim. Allah sana da sabır versin en kısa zamanda yerini doldursun

Canım çok çok geçmiş olsun. Rabbim yardımcımız olsun. Kanamam lekelenmem yok. Ama kalp atışı yok. Kürtaj dedi.
Çok geçmiş olsun arkadaşlar. Rabbım en kısa sürede daha güzel sevinçler mutluluklar yaşatsın. Dualarım sizinle..

Hay Allâh be canm keşke gitmeseydin valla
Tmm bakalım sonucun cksn yazarsn bize de

Selâm canmm amin inşallah

Yooo biz kontrol randevusu için gelebilir miyiz diyoruz yada bazen direk hastaneyi arayıp kontrol randevusuna geleceğiz diyip gidiyoruz ama kendileri de söylüyorlar bir çok zaman
Ay ben de yarın için 10.gün randevusu aldım ama niye geldin der diye çekiniyorum geçen hafta kesenin etrafında ufak bi kanama alanı vardı açıkçası tedirgin olduğum için tekrar görmek istiyorum ben de

Kızlar Buda benim minnak renkli foto çekilmek istemiş şimdi doktordan geldim 7+4 üz. Benim kafama takılanlar vardı size de söyleyeyim belki içiniz rahatlar.
Bende hiç belirti yok bu korkutuyordu doktor dedi ki biz sana öncesinde folik asit vitamin başladık . Vücudunuz hamileliğe hazırladık depolarını doldurduk belirtin olmaması ( mide bulantısı göğüste hassasiyet , baş dönme , duygu bozukluğu vb) çok normal dedi . Yani kızlar hiç belirti yoksa hiç korkmayın gayet normalmiş. Birde iğne olm arkadaşlar ben yola çıkacağım için bana yola çıkmadan iğneni yap vari çorabı giy dedi. Belki aranızda bayramda uzağa gidecek vardır fikir olur

Eklentiler

• IMG_7176.jpeg
    84,7 KB · Görüntüleme: 78
Yaaa maşallah maşallah büyümüş minnakım
Teşekkürler canm bilgilendirme için

Bilmiyorum ultrason kağında kesem de küçük gözüküyor. İçimdeki ses durdu bebek diyor artık. Görmedim çünkü gram belirti yok
Canım hemen kötüyü düşünme grupta da üst üste kötü haberler aldık oda etkiliyor seni. Sen bir önceki ultrason kağıdınla kıyasla . Büyümüş mü kese mm ona bak. Allahtan ümidini kesme ol der olur bunu unutma

Bu arada kızlar doktor bana kız hissediyorum dedi . Daha 7+4 ama nedense içimden öyle geçiyor dedi ki bende kız hissediyorum . Diyorum kendi kendime acaba birşey mi gördü yoksa hissiyatını mı dile getirdi. Doktorumla arkadaş gibiyim samimiyiz ondan fikrini de söylemiş olabilir ama ne bilim içimdeki kelebeklerin sayısını bir bilseniz

İnşallah gönlündeki olur canım yumurtama öncesi ilişkide kız olur diyorlar senin ilişki tarihlerin neydi

İnşallah gönlündeki olur canım yumurtama öncesi ilişkide kız olur diyorlar senin ilişki tarihlerin neydi
Benim ona göre erkek olması lazım . Yumurtlama sonrası çünkü . İlk çocuk zaten erkek kız farketmez aslında ama hani derler ya sanki kız istiyor gibiyim . Hepimizin Allah gönlündekini versin inşalalh

Maşallah bu jelibon görüntülerine bayılıyorum

Aşılama yaptırdığım hastaneye geldim burda da baktılar yok kalp atışı parazit olabilir kıpırdayan şey göremiyorum dendi. Renkli dopplere giricem 13:30 da genetik bir sorun olabilir diyor özeldeki doktorum. Aşılamayı yapan doktorumla ikisi okuldan arkadaşlarmış. O da aynısını söylüyor. Kan pıhtılaşmam vardı paı1 4g 5g heterozigot inatla ben kullanmak istemiştim hap ya da iğne vermedi nöroloji doktorum. Bilmiyorum şu an iyi değilim hiç iyi değilim. Çok zor hamile kaldım ben aylarca denedik 3 kere aşılama sonucu hamilelik oldu şimdi böyle olmasını kabullenemiyorum

Benim ona göre erkek olması lazım . Yumurtlama sonrası çünkü . İlk çocuk zaten erkek kız farketmez aslında ama hani derler ya sanki kız istiyor gibiyim . Hepimizin Allah gönlündekini versin inşalalh
Ben de hayatım boyunca kesin kız annesi olucam eşim için de tam bir kız babası derdim önceki hamileliğimde tüm çevremiz erkek dediği için erkek gibi hissettik biz de sonra kızımız olacağını öğrendik ama maalesef kaybettik bebeğimizi. Şimdi de kızımı kaybettiğim için direk kız hissediyorum. Aslında hamilelik belirtilerim öncekinden daha hafif olduğu için erkek olabilir mi diye de düşünmüyor değilim

Hayırlısı olsun haberdar et bizi de. İnşalalh bir mucize olur bebeğin kendini gösterir. Sonuç ne olursa olsun sakın isyan etme. Çok haklısın insanız üzülüyoruz ama şerdeki hayırı görmüyoruz . Duam gerçekten seninle hakkındaki hayırlısı neyse o olsun inşalalh güzel haberle gelirsin

Canım genetik nasıl bir sorun olabilir ki? Paı heterozigot tek başına çok önemli değil demişti benim doktorum da. Kendini lütfen üzme rabbim gönlündekini hayırlısıyla sana nasip etsin inşallah dualarımızdasın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…