Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    155
Ayyyy doğru tabi bazen unutup normal şekilde devam ediyorum Allaha emanet edip bebişi. Biraz da kurtluyum bundan sonra dikkat edicem bende canım

Bir de idrar yolu enfeksiyonu feci ağrı yapabilir
İdrar yolu enfeksiyonu değilsin dedi en başta tahlil sonucunu görmeden öyle diyordu ne o zaman diyorum bilemiyorum git dinlen diyor ölüyorum ağrısından şu an komple bacak gitti. Belki magnezyum verilebilir çarşamba bi görüşücem biraz rahatlatabilir canım.

O zamanlar gelince hatırlat bana da gerçi konuşuruz da şimdilik yağlar yeterli ay şifa olsun şifaaa

ilk gebelik , sat 17 şubat , kese 5+5 , tahmini doğum 23 kasım , erkek hissediyorum :) sağsalim inşallah hepimiz kucağımıza alalım.
Benimde sat 17 subat gunumuz ayni ben keseyi 5+2de gordum bu carsambaya bebegi gormek icin cagirdi ama cok korkuyorum goremessem diye sen gordunmu bebegi kese icinde

Aynen çünkü esas kilo son üç ay alınıyor. İştah öyle bı açılıyor ki önünü alamiyosun son aylar

İlk gebeliğim 6.2 beta hcg ile öğrendim inanılmaz bir anda sat 28 Ocak kese 5+2 kalp atışı 6+2 Şuan 8+4 deyim beni de ekler misiniz
Masallah cok guzel ilerlemis 6.2 baya erkn ogrendiniz galiba ben adet birgun gecince 73 betayla ogrendim 5+2de keseyi gordum ama cok endiseliyim bebek gorunmesse die
İlk gebeliğim 6.2 beta hcg ile öğrendim inanılmaz bir anda sat 28 Ocak kese 5+2 kalp atışı 6+2 Şuan 8+4 deyim beni de ekler misiniz

Merhaba yorumunuzu gorunce ben de ekledim bugünkü görüntüyü karından bakildi. 7+0

Yorumlarsanız çok mutlu olurum.
Konumuna göre kız canım ama her zaman tutmuyor benimki erkekti konumuna göre ama bebişim kız çıktı saglıkla gelsin inşallah

selamm hamur işi nie çok önerilmiyor
Şekeri yükseltiyor canım buda bebekte fazla kilo alımına yol açıyor haftasından ilerde gitmesi şeker yükselmesinden dolayı oluyor. Bir hafta önde gitmesi sıkıntı degil ama 15 gün önde gitmesi şerkerden dolayı olabiliyor

aA gerçekten mii asla tüketmiyorm bundan böyle o zmn

aA gerçekten mii asla tüketmiyorm bundan böyle o zmn
CanıN istedigi zaman ye canım ben yedim şeker sıkıntım yoktu haftada börekleri götürdüm şuan son ayımda oldugum için yemiyorum. Abartı yemedikten sonra sıkıntı olmuyor

Konumuna göre kız canım ama her zaman tutmuyor benimki erkekti konumuna göre ama bebişim kız çıktı saglıkla gelsin inşallah
Benim de bebişşşş sağda duruyooor ama ben erkek hissediyorum çok manipüle edildim annem tarafından kesin erkek erkek diye kız hissedemiyorum hahah

Eklentiler

• IMG_6419.jpeg
    67,1 KB · Görüntüleme: 56
merhaba cnm benim de, aynı bacak agrım var tek bacak yükselen hormonlar dan, dolayı kasılma oluyor muş, biz ağrı sanıyoruz korkma yani

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…