Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    155
Ben de 67 çıktım dün tartıda göbek çok felaket şişti 4 aylık var gibi yani ama çok fazla da hormon tedavisi aldığım için bi 8 kilo almıştım zaten aşılama döneminb

Ben de 67 çıktım dün tartıda göbek çok felaket şişti 4 aylık var gibi yani ama çok fazla da hormon tedavisi aldığım için bi 8 kilo almıştım zaten aşılama döneminde…

Kuzum 57 kiloydum aşılamaya başladığım zaman ki yazın ne sporlar diyetlerle zayıflamıştım gram göbeğim basenim popom yoktu çok şekilliydi. 3 ay üst üste aşılama denedim 65 kiloya çıktım. Kilo aldırmaz falan diyorlar ama hayır gayette aldım kiiiiii iştahlı biri de değilim vallahi yemek bile yemedim öyle ekmekler hamur işi falan yoktu yani 😅 hamile kaldıktan sonra da 2 kilo daha almışım 67 oldum… yani hayatım kaydı ağırlaştım hayatımda ilk defa bu kilodayım boyum da 1.60… Diyetisyene gideceğim eşim götüreyim seni olmaz böyle diyor rahat edemezsin son zamanlarında çok alırsan dedi
aaaaa den bayaa ve hızlı almişssn kesnlklee git bnde giidcem boy 1.69 kilo 73 falan oldm bnde 65 dim aşilaama başlamadan belkide 76 falanım korkudan tartilmiyorum😞 acil gidicem diyetisyene acil hatta bu cuma gidicem

aaaaa den bayaa ve hızlı almişssn kesnlklee git bnde giidcem boy 1.69 kilo 73 falan oldm bnde 65 dim aşilaama başlamadan belkide 76 falanım korkudan tartilmiyorum😞 acil gidicem diyetisyene acil hatta bu cuma gidicem
gidicem gidicem canım yoksa 9 ayda 100 kilo olurum ben yani. Sen de git en azından bebişe kilo aldıralım biz değil

Hastaneye geldim kızlar felaket şekilde sol kasık ağrım var 3 saat oldu önemsemedim ama artık duramıyorum değişik bir ağrı. Kanama vs yok çok şükür ama çok fena ağrım var. Dua edin bana… korkuyorum

Ay hayır olsun korktm bizi de haberdar et olur mu
Ederim ederim canım bekliyorum daha muayene olmadım. Kasık ağrım var şiddetli diyince idrarda yanma, ağrı var mı dedi. Yok hayır dedim 2 gün önce de burda idrar kan vs vermiştim dedim. İdrarı tekrarladı ultrasona alacak birazdan işte bekliyorum 😞 allahım korusun bebeklerimizi ya

Kızlar biraz önce lavobaya gittiğimde afedersiniz peçeteye akıntıyla beraber pembemsi geldi ağrım sızım yok korkmalı mıyım, yinede akşam iftardan sonra acile gitmeyi düşünüyorum

Hastaneye geldim kızlar felaket şekilde sol kasık ağrım var 3 saat oldu önemsemedim ama artık duramıyorum değişik bir ağrı. Kanama vs yok çok şükür ama çok fena ağrım var. Dua edin bana… korkuyorum
Hay Allah, çok şükür ki kanama yokmuş. Evet şiddetli ağrı insanı endiselendiriyor. Haberdar et bizi canım, umarım herşey yolundadır.

Hay Allah, çok şükür ki kanama yokmuş. Evet şiddetli ağrı insanı endiselendiriyor. Haberdar et bizi canım, umarım herşey yolundadır.
Canım muayene oldum bebekte hiçbir şey yok kese etrafında kanama yok idrar yolu enfeksiyonudur dedi idrar verdim tertemiz hepsi şaka gibi yani. Hatta o eritrosit bile 2 ye düşmüş. Tekrar konuşmak için bekliyorum doktoru

Eklentiler

• IMG_6453.png
    IMG_6453.png
    98,7 KB · Görüntüleme: 28
X