Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    155

nasıl sevindim anlatamam canım, çok şükür

Anaaa maşallah canm süpriz olmuş ne güzel yaa
Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasıp etsin inşallah

Selam kızlar nabersiniz herkes iyidir inşallah bir kaç gün giremeedim☺
6+1 den günaydın mide yanmaları ve hafif bulantılar başladı
5+3 mide bulantısı benimde başladı çok kötü bişeymiş bu bulantı ya hamileilik hastalık değil diyorlar ama ben iki haftadır yataalak hasta gibiyim kızlar D dün 11 saat uyudum hala daha uykum var

5+3 mide bulantısı benimde başladı çok kötü bişeymiş bu bulantı ya hamileilik hastalık değil diyorlar ama ben iki haftadır yataalak hasta gibiyim kızlar D dün 11 saat uyudum hala daha uykum var
Canm kızlar acaba neden bulantı çekiyorsunuz da ilaç kullanmıyorsunuz:)) Yada kullandgnz halde mi oluyor☺
Uyku sorunu bende de var malesef bebek

Canm kızlar acaba neden bulantı çekiyorsunuz da ilaç kullanmıyorsunuz:)) Yada kullandgnz halde mi oluyor☺
Uyku sorunu bende de var malesef bebek
randevum perşembe günü dün akşam başladı bulantım perşembeye kadar bekleyim dedim beklemeyimmii bilemeidmki birde o ilacın bir zaararı olmuyor dimi bebişee

randevum perşembe günü dün akşam başladı bulantım perşembeye kadar bekleyim dedim beklemeyimmii bilemeidmki birde o ilacın bir zaararı olmuyor dimi bebişee
Ha tmm madem canm bekle yada doktora whatsap yaz öyle imkan varsa
Yok bebeğe zararı canm zaten kadın Doğumcum verdi
Çalışıyorum ben o yüzden bulantı fln zorlardı yani kullanmasam

Kızlar 2 haftadır mide bulantısı ile yaşamaya çalısıyorum son1 haftadır çıkartıyorum, son 2 gündür de tüm günümü etkiliyordu bir yandan çalıştığım için bunun bie çözümü olmalı diyerek bu gün hastaneye gittim hem muayene oldm hem tahlil istedi doktor hem de ilaç yazdı gece iç dedi bakalım nasıl olacak. İlk başlarda sadece bulanıyordu ama çıkmıyordu diye önemsemiyordm ama git gide şiddeti arttı. Bilseydim başlar başlamaz yazdırırdım ilaç. Bebek için de sağlıklı dedi 8+4 günlük dedi. Sata göre de 8+6ydı.hepinize sağlıklı gebelikler diliyorum

Canım merhaba beta hcg 2 kat şeklinde artmış. Değerler herkeste farklı olur ben de 123 ile öğrendim 284 574 şeklinde ilerledi daha sonra da beta baktırmadım. keseyi de görmüşsün çok şükür sonrası bebiş ve kalp atışı şeklinde devam eder Allahın izniyle. Stres yapma ve diğer gebeliklerinle karşılaştırma. Her bebek farklı.

Ya insallah oyledir assinda isteyerekte olmadi ama duyar duymaz cok sevindik ve cok alistim elimde olmuyo cok korkuyorum bos gebelik fln olur bebek gorunmez diye sen gordunmu keseyi

Kızlar af edersiniz hepinize bir şey soracağım şimdi, doktoruma sormayı unuttum. Şuan 5+5 teyim. Cinsel ilişkiyi nasıl önerdi sizin doktorlarınız ?
Bize yasakladı kalp atışından sonra serbest diye biliyorum genelde öyle söylüyorlar doktorlar bende daha sormadım 8+0 Suan bu hafta soracağım

Kızlar af edersiniz hepinize bir şey soracağım şimdi, doktoruma sormayı unuttum. Şuan 5+5 teyim. Cinsel ilişkiyi nasıl önerdi sizin doktorlarınız ?
bana ilk üç ay önermiyoruz demişti doktor canım genel olarak önermiyoruz dedi risk falan olduğundan değil dedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…