Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    155
Yaa çok haklısınız bende antalyadayım şimdi böyleyse yazın ne yapacağım diye kara kara düşünüyorum
Offff ben de öyleyim aynıı. Bir de aniden gelmedi mi dün? Gerçekten ilkokuldan bu yana Antalya’dayım ilk defa mart ayında böyle bir sıcakla karşılaştım. Resmen mayıs ayının sıcağı geldi çöktü…

Biran da geldi herkes çok şaşkın, yakın zamanda klimaları açarız diye düşünüyorum.

Allah yardımcınız olsun bizim yine iyi buralar sıcakta allahtan nem olmuyor Antalya felaket sıcaktır Şuan

Kızlar merhaba 9 haftalık olduk inanılmaz bulantı ve sürekli gaz şikayeti duyuyorum artık aşırı yormaya başladı bu süreç hiçbir şey yaramıyor evde ek iş yapmam çok zor hemşireyim çalışmak da bu hafta inanılmaz zordu gerçekten sabır dilemekten sabır taşına döndüm sürekli yatıyorum arada bir iki saat rahatlıyorum diğer tüm zamanlar bulantı şişkinlik rahatsızlık mevcut gerçekten yorucu bir süreçmiş inşallah 3 ay sonra bitiyor diyorlar biter de normal yaşama biraz dönebilirim

Kızlar ya benimde iş yerimde hamileyşm diye işten kaytarıyorum moduna soktukar herkesten fazla iş yükleyip yıldırmak istiyorlar moralim çok bozuk

10. Haftadan sonra azalıyor diyorlar inşalalh sizinde azalır hem çalışıp hem hamile olmak zormuş gerçekten

Kızlar ya benimde iş yerimde hamileyşm diye işten kaytarıyorum moduna soktukar herkesten fazla iş yükleyip yıldırmak istiyorlar moralim çok bozuk
Resmen moping uyguluyorlar . Kesin özel sektördür . Sırf doğum parası ne bilim tazminat doğum izni vermemek için yapıyorlardır. Yılma sakın dişini sık hamile hakkını kullan. Doktordan eğer lazımsa alabiliyorsan rapor al arada mola vermiş olursun hem.

i ne olduğunu söyleyimiywcegim ama çok sinir bozucu vardiya sistemi gibi ve 15-16 saat çalışacağım dün 12 saat yarında belli değil kaç saat çalışacağım Salı tatil
normalde 1 gün tatail 1 gün çalıştığım gün sabah 8 aksam 9 ki bazen uzuyor

Hem hamilelik hem çalışma gerçekten insanı çok yoruyor. Vücut adapte olana kadar da 1. trimesterin geçmesi gerekiyor sanırım. Bende de aşırı yorgunluk var elim kolum kalkmıyor hiçbir şey yapasım gelmiyor. Gaz zaten cabası bir yere gidesim gelmiyor rahat edemiyorum… Biraz daha sıkmak lazım dişi birkaç hafta sonra umarım artık düzene girer her şeyiniz..

Sık dişini, işinle ilgilen gerekirse kimseyle iş dışında bi sohbete dahil olma… Zorlayıcı ama görmezden ve duymazdan gel. Bıksın da kaçsın gitsin amaçları başka bir şey değil

Sık dişini, işinle ilgilen gerekirse kimseyle iş dışında bi sohbete dahil olma… Zorlayıcı ama görmezden ve duymazdan gel. Bıksın da kaçsın gitsin amaçları başka bir şey değil
Hamile kalınmasın diye aslında bilerek yapılan bir şey herkesten çok mesaideyim ama söze gelince hamileler iş yapmıyor
Yılmayacağım gerekirse rapor alırım zaten riskli gebelik önceki kayıplardan dolayı öyle rağormcerecegim şimdilik sadece göze batmamak için direniyorum

Şartlarda zormuş siz hamile kalınca mı böyle arttı saatler . Eğer öyleyse direk cimere şikayet edin bir avukata da danışın

Sat 03.02
Doğum:05.11.24
Kese:5+6
Kalp:6+5
Hissettiğim cinsiyet erkek

Kızlar içinizde su içemeyen var mı içer içmez kusuyorum idrar yolu enfeksiyonu oldu bu yüzden birde kanama alanı olup lekesi devam eden var mı
Benim kanama alanım vardı çarşamba günü ilaçlara başlayınca lekelenme tekrar olmadı, midem öncesinde bulanıyordu bir kaç defa kusmustum bile ama artık bulanmıyor bulanmaması beni endişelendiriyor. Su için hiç içilemiyorsa buz yapıp agızda eritin tarzında bir şey okumuştum çok zor inş bir an önce geçer bulantınız

Çok sinir bozucu öncelikle güzelce konuşup durumu anlatmak lazım riskli olduğunu da ilk ayların önemini ama anlamıyorlarsa rapor alın kesinlikle.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…