Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    155
Merhaba, benide ekler misiniz. Sat 20.02.2024. Şuan 5+5 teyim. 25.02.2024 te kese gördük ve yarın kalp atışı için randevum var. Insallah rabbimin izni ile duyarız.Tahmini Doğum tarihi 26.11.2024 . Evlatlarımızı sağlıklı sıhhatli sağ salim kucaklarımıza alalım inşallah 🥰
Canım çokça aminnhayırlı olsun🌷, hafta olarak yazarmısın

CANIM ANNE ADAYLARIM MERHABA,
LİSTEYE GİREBİLMEK İÇİN KESE, KALP ATIŞI TARİHİMİZİ HAFTA OLARAK GİRMENİZİ RİCA EDİYORUM..
Sadece tarih ile girildiği zaman tekrar yazıp tekrar bilgi almak durumunda kalıyorum o anda başka alıntılarda geliyor karışsın istemem ❤️
Hayırlı günlerimiz olsun İnşaAllah, SEVGİLERİMLE💕

merhaba arkadaşlar. Benim de sat 28 subat asılamayla gebe kaldım 11 martta aşılamam oldu. Doktor kese için 8 nisan pazartesiye randevu verdi ama daha cok fazla vakit var nasıl bekelyeceğim bilmiyorum 6 nisan cumartesi 5+3 olacak hiç değilse bari arayıp cumartesiye mi aldırsam randevumu diyorum? Dün tahlil verdim tekrar merakımdan beta hcg 3200 cıktı
Canım hayırlı olsun ben de aşılamayla hamile kaldım. Beta baktırdım 2 kere 2 katına çıkıyor mu diye baktıktan sonra doktorum kese için 1 hafta sonra randevu vermişti. Senin de 1 hafta sonrası oluyor. Bana çok normal geldi.

merhaba arkadaşlar. Benim de sat 28 subat asılamayla gebe kaldım 11 martta aşılamam oldu. Doktor kese için 8 nisan pazartesiye randevu verdi ama daha cok fazla vakit var nasıl bekelyeceğim bilmiyorum 6 nisan cumartesi 5+3 olacak hiç değilse bari arayıp cumartesiye mi aldırsam randevumu diyorum? Dün tahlil verdim tekrar merakımdan beta hcg 3200 cıktı
Dayanabilirsen bekle canım daha çok minik bebişin belki erken gidersen henüz gözükmeyebilir 🥰

CANIM ANNE ADAYLARIM MERHABA,
LİSTEYE GİREBİLMEK İÇİN KESE, KALP ATIŞI TARİHİMİZİ HAFTA OLARAK GİRMENİZİ RİCA EDİYORUM..
Sadece tarih ile girildiği zaman tekrar yazıp tekrar bilgi almak durumunda kalıyorum o anda başka alıntılarda geliyor karışsın istemem ❤️
Hayırlı günlerimiz olsun İnşaAllah, SEVGİLERİMLE💕
Canım yöneticim sen nasılsın nasıl gidiyor hamilelik bayadır konuşmadık senle

Kızlar içinizde su içemeyen var mı içer içmez kusuyorum idrar yolu enfeksiyonu oldu bu yüzden😞 birde kanama alanı olup lekesi devam eden var mı
Canım benimde 2 gündür başladı su içebiliyorum ama günlük 1.5 lt daha fazla içmek için zorluyorum kendimi: ama 2 gündür su midemi bulandırıyor dün akşamda su Dan dolayı kustum canım . Ama idrar yolu enfeksiyon testlerini falan yarın yaptıracağım inşallah olmamışızıdır . Zor oluyormuş galiba sana da acil şifalar diliyorum 🎈

Merhabalar 🌸
Benim de 2. Sürpriz gebeliğimle geldim aranıza 🫣🫢
21 Şubat sat

2. Gebelik olduğu için sanırım biraz rahatım 🫠 6+2 olacak cuma günü direkt dr a gidip kalp atışını görürüm diye düşünüyorum. Fetal DNA için arayıp fiyat aldım 😅 ilkinde gebelik şekeri çıkmıştı 4 ay diyet ve insülin çok zorladı diye diyetisyenimi arayıp ondan randevu aldım sağlıklı beslenirsem belki çıkmaz o kadar diye 🤣

Gizli gizli de sizi okuyorum bi kaç gündür 🙃

Canım benimde 2 gündür başladı su içebiliyorum ama günlük 1.5 lt daha fazla içmek için zorluyorum kendimi: ama 2 gündür su midemi bulandırıyor dün akşamda su Dan dolayı kustum canım . Ama idrar yolu enfeksiyon testlerini falan yarın yaptıracağım inşallah olmamışızıdır . Zor oluyormuş galiba sana da acil şifalar diliyorum 🎈
Evet hem çok zor oluyor hemde ben diğer hamileligimde antibiyotik çok kullandım bebeğimin kalbi durdu sebebi direkt antibiyotik diyemem tabi 24.haftada kaybettim. Su içmemek büyük sıkıntı ama ben bir bardak bile içemiyorum içtigim gibi kusuyorum napıcaz böyle

Merhabalar 🌸
Benim de 2. Sürpriz gebeliğimle geldim aranıza 🫣🫢
21 Şubat sat

2. Gebelik olduğu için sanırım biraz rahatım 🫠 6+2 olacak cuma günü direkt dr a gidip kalp atışını görürüm diye düşünüyorum. Fetal DNA için arayıp fiyat aldım 😅 ilkinde gebelik şekeri çıkmıştı 4 ay diyet ve insülin çok zorladı diye diyetisyenimi arayıp ondan randevu aldım sağlıklı beslenirsem belki çıkmaz o kadar diye 🤣

Gizli gizli de sizi okuyorum bi kaç gündür 🙃
Tecrübeli anne hali başka tabi 💜

Evet hem çok zor oluyor hemde ben diğer hamileligimde antibiyotik çok kullandım bebeğimin kalbi durdu sebebi direkt antibiyotik diyemem tabi 24.haftada kaybettim. Su içmemek büyük sıkıntı ama ben bir bardak bile içemiyorum içtigim gibi kusuyorum napıcaz böyle
su çok önemliymiş hele ilk haftalarda . Sen doktoruna sor atlama onu birde geçmişte kayıp var . İçmeye çalış dicem de su bulantısı nasıl birşey biliyorum

Canım yöneticim sen nasılsın nasıl gidiyor hamilelik bayadır konuşmadık senle
Canım benim çok şükür iyiyim ama bir kaç gündür bütün belirtilerim uçup gitti 9+2 yim ilk haftadan beri acayip göğüs ağrısı, şişkinliği, adet sancısı gibi kasık ağrısı yaşıyordum ama bir kaç gündür yok ona takıldım biraz, gerçi olsa takılıyoruz olmasa takılıyoruz 🥲😅💕 oruç tutuyorum iftar sonra biraz kesiliyorum yemekten öyle yani onun harici iyiyiz çok şükür

Canım benim çok şükür iyiyim ama bir kaç gündür bütün belirtilerim uçup gitti 9+2 yim ilk haftadan beri acayip göğüs ağrısı, şişkinliği, adet sancısı gibi kasık ağrısı yaşıyordum ama bir kaç gündür yok ona takıldım biraz, gerçi olsa takılıyoruz olmasa takılıyoruz 🥲😅💕 oruç tutuyorum iftar sonra biraz kesiliyorum yemekten öyle yani onun harici iyiyiz çok şükür
Bizde varya belirti olsa ayrı olmasa ayrı. Ama 10. Haftada gidiyormuş belirtiler normal yani aslında . Aman aman iyi olun hepimiz öyle zaten ekstra yorgunluk uyku var bayılıp gidiyoruz ☺️😍

Estağfurullah 🙏🏻🌸 ilkinde çok uğraştım tüp bebek tedavisiyle gebe kalabildim ☺️ planlı olması çok daha farklıymış diyorum şimdi… sürpriz oldu ya daha fikrine bile alışamadım resmen 😞🤷🏻‍♀️ inşallah her şey yolunda gider 🙏🏻
merhaba hayırlı olsun oncelikle ben de tüp bebelle gebeyim. sizde ilki tüp bebek ikincisi kendiliginden mi oldu yani😍

X