Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    155
Ay deliriyorum kötü kalpli insanları gördükçe, duydukça. Zaten şu dönemde hassasız. Biraz daha diren sonra rapor al. Çokta strese sokma kendini bu dönemler sıfır stresle geçmesi lazım.

Çok sinir bozucu öncelikle güzelce konuşup durumu anlatmak lazım riskli olduğunu da ilk ayların önemini ama anlamıyorlarsa rapor alın kesinlikle.
Aynn bakalım suan 12 saat oldu bakalım ne zaman bitecek yarın için rapor alacağım

Arkadaşlar merhaba reglime 4 gün kala beta değerim 34 çıkmıştı bugün reglime 2 gün var bugun kan vermedim ama demin pembe lekelenme geldi gerçekten çok üzüldüm. Bir önceki hamileligimde de regle 7 gün varken lekelenme olmuştu lekeyle alakasi olmayan bir nedenden kaybettim bebeğimi şu an çok panik oldum. Oy kullanmak için de Köye gelmiştim lütfen bana bi akıl verin yol gösterin.. şimdi peçeteye sildikce hafif akinti ile beraber geliyor. Aranızda bunu yaşayan oldu mu. Doktorlariniz bisey dedi mi bu konu için düşük tehlikesi mi demek oluyor.

Ay deliriyorum kötü kalpli insanları gördükçe, duydukça. Zaten şu dönemde hassasız. Biraz daha diren sonra rapor al. Çokta strese sokma kendini bu dönemler sıfır stresle geçmesi lazım.
Aynn canm asla hakkımı helal etmiyorum ağlattılar işte 2dir bu yüzden Allah’a havale ediyorum

Rapor konusu açılmışken, bende çalışıyorum doğumdan önce 2 ay doğum sonra 2 ay hakkımız olan raporu toplu bir şekilde doğumdan önce 4 ay olarak alabiliyor muyuz bilginiz var mı?
Canm doğumdan önce 8 sorma 8 hafta şeklinde ye doğum iznine geç çıkıp öncesinde 8den haftadan kalanı sonraya aktarabiliyorsun

Canım bazen erkenden gebeliği farketmez yanlış oluyor bazen biz farketmeden sağlıksız gebelikelri vücûd regl yoluyla dışarı atıyor. Sen doktora gidip onun kontrolünde fitil yada düşük önleyici hap almaya çalış belki gerek bile yoktur. Ama gidebiliyorsan git . Gidemiyorsan da uzan dinlen çok hareket etme bol su iç . Umarım hayırlı haberler verirsin

Endişelenmeyin yerleşme kanaması olabilir bol bol dinlenin kendinizi yormayın

Endişelenmeyin yerleşme kanaması olabilir bol bol dinlenin kendinizi yormayın
Cok teşekkür ederim cevaplariniz için hastaneye girmesine giderim ama ultrasonda gozukmeyecegi için ilaç verirler mi bilemiyorum. İnşallah bu sefer güzel ilerler. Beynim normal diyor ama ruhum buna inanmıyor sanki korku içindeyim. Hersey rabbimden ve olacağına varır. Hep duam Rabbım sagliksizsa başından üzülmemeyi nasip etsin hayırlı sağlıklı olanını versin

Canm doğumdan önce 8 sorma 8 hafta şeklinde ye doğum iznine geç çıkıp öncesinde 8den haftadan kalanı sonraya aktarabiliyorsun
Yani sonraki 8 haftayı doğumdan önce kullanamam mı? Ben bütün rapor haklarımı kullanıp istifa edeceğim. O yüzden içeride iznim kalsın istemiyorum.

Yani sonraki 8 haftayı doğumdan önce kullanamam mı? Ben bütün rapor haklarımı kullanıp istifa edeceğim. O yüzden içeride iznim kalsın istemiyorum.
Neden istifa ediyorsunuz doğum nedeniyle ayrılınca tazminat alabiliyorsunuz diyr biliyorum ben. Tazminat hakkınızı kaybetmeyin bence

Hımm kullanabilirsin canm ister önce ister sonra 16 hafta hakkın var ama bi haftadan sonra zorunlu ayrılman gerekiyordu da hayırlamıuorum 32 miydi ne

Canım ne kadar fıyat verdıler fetal dna ıcın

Neden istifa ediyorsunuz doğum nedeniyle ayrılınca tazminat alabiliyorsunuz diyr biliyorum ben. Tazminat hakkınızı kaybetmeyin bence
Onu bilmiyorum hiç duymadım, çalıştığım birim gebelik için uygun değil bu yüzden bütün izinlerimi kullanıp istifa edeceğim, iş yerinde 2 yıldır çalışıyorum çok uzun bir süre değil.

Kızlar ben bugun seçimde görevliydim çok yoruldum eve gelince kanamam başladı şimdi hastaneyr gidiyorum. Dualarınızı istiyorum. Bebeğim inşallah iyidir
Çok geçmiş olsun canm bir şey olmaz Allah’ın izniyle dualarımız seninle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…