Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    155
Ayyyy kuzum senmişsin şimdi dikkat ettim seni haftaya çağırmamış mıydı kese için?

Şekeri azalt kuzu
Şeker hiiç tüketmiyorum ya çikolata falan da tüketmem böyle ayda yılda bir. Bebeğe kilo aldıracak şeyler yiyorum bir iki kere karbonhidratı abarttım. Felaket yanıyorum ya menopozdayım sanki Gerçi Antalya’da yaşamaktan da olabilir yaz geldi buraya şimdiden şort tişörte geçtik

su çok önemliymiş hele ilk haftalarda . Sen doktoruna sor atlama onu birde geçmişte kayıp var . İçmeye çalış dicem de su bulantısı nasıl birşey biliyorum
Kuşum kesinlikle doktor bana da içiyorsun dimi günde 2 2,5 litre dedi bol bol su tüket dedi.

Ayyyy kuzum senmişsin şimdi dikkat ettim seni haftaya çağırmamış mıydı kese için?
Ahah evet ya haftaya pazartesi cagırdı aşılamadan 28 gün sonra oluyor. ben de cumartesiye aldırsam 2 gün gündür yine gözükmez mi acaba diye düşündüm

Ahah evet ya haftaya pazartesi cagırdı aşılamadan 28 gün sonra oluyor. ben de cumartesiye aldırsam 2 gün gündür yine gözükmez mi acaba diye düşündüm
Cumartesi gözükebilir belki kese ve kalp atışı için mi öyle dedi acaba. Şey de sen hocam dayanamıycam cumartesi gelmek istiyorum olur mu diye

Evet bir yandan o da geldi aklıma belki gitmişken kalp atışı da duyulur beklesek cifte bayram olur o zaman bize diye. Dayanamazsam hocaya yazıcam valla

Burada öyle Adana daha felaket ozmn senin sıcaklar ve hormonlar birleşince hararet artmış

Kuşum kesinlikle doktor bana da içiyorsun dimi günde 2 2,5 litre dedi bol bol su tüket dedi.
Hamilelikle su hayatıma öyle girdi . İnan sı programı indirdim sırf takip edeyim diye 2 lt anca çıkardım hedef 3 lt ama zorlaya zorlaya. Şu aralar sadece su midemi bulandırıyor o kadar .

Hamilelikle su hayatıma öyle girdi . İnan sı programı indirdim sırf takip edeyim diye 2 lt anca çıkardım hedef 3 lt ama zorlaya zorlaya. Şu aralar sadece su midemi bulandırıyor o kadar .
Anlık gelip geçici bulantılar oluyor daha öyle her şeyden tiksinmeli bulantım başlamadı ya benim ben de damacana aldım resmen kocaman su şişesi onunla iyi içiyorum unutmuyorum

Ya kızlar Türkiye geneli mi bilmiyorum ben egedeyim . Bizim buralar aşırı sıcak yukarda kızlar yazmış Adana / Antalya diye . Oraları düşünemiyorum bile . Baya hamileliğimizin ağır dönemleri sıcaklara denk gelecek galiba . Ben bugün eşime bizim eve klima ihtiyacı yok hep eser. Dedim ki klima al bu yaz beni hiçbirşey ferahlatmaz. Sizin oralar nasıl

Yaa çok haklısınız bende antalyadayım şimdi böyleyse yazın ne yapacağım diye kara kara düşünüyorum

Antalya yanıyoor dün başladı bundan sonra da böyle devam eder. Şort tişört terlik giymeye başladım yanıyorum yani resmen. Denize girmeye başlayanlar bile var sahiller dolu. Yerli halk bu arada turist falan değil. Gece de felaket ter basıyor. İnce yorgana geçtik dün gece. Nasıl geçecek bu yaz bilmiyorum hormonlardan ağırlaşmadan vs terlenir diye düşünüyorum canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…