Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    154
Aynı sorunu yaşıyorum gece hiç uyutmadı ağrılar beni ayak bileklerime kadar indi hatta bi ara

Yok mu bilgisi olan

Yok mu bilgisi olan
Canm bana da bunu konuşması için erken gibi geldi sorsaydın keşke hocam ne olabilr daha önce denk mi geldiniz diye
Ama üzme kendini Allah’ın izniyle hiç bir şey olmaz dua rt benim ilk hamileliğimde kızım için yemek borusu yok dediler detaylı ultrason da üni hastanesi nde
Sonra başka doktora gittik güldü mesanesi her şey ortada ne alaka demişti istersen bi doktora daha görün canm

Evet 2 gün varmış aramızda, ben doktora gitmediğim için tam tarihi bilmiyorum henüz ama tahmini olarak 4+5 diye tahmin ediyorum. Siz gittiniz mi doktora ?

Kızlar selam biz de kalp atışını duyduk çok şükür. Sat 9 Şubat benim. 6. haftadan itibaren mide bulantım başladı. Kusamıyorum ama tüm gün midem dönüyor iştahım da azaldı. Doktor Prilam verdi. Faydası oluyor. Siz mide bulantısını azaltmak için napıyorsunuz ? Baya halsiz bırakıyor mide bulantısı yataktan çıkmak istemiyorum. Kusma da başlar mı acaba

Kese 5+4, kalp atışı 6+6

Ya bi tane embriyo fotosu gösterdi birkaç gün gün önce bebeğin bağırsakları dışarıdaymış öyle olunca düşürmüşler bebeği. Onu da görünce öyle canım sıkıldı. Ultrasonla baktı üstten. Sonra alttan baktı o sırada dedi bir şişlik var karında takip etmemiz lazım haftaya tekrar gel dedi. 1 aya kadar netleşir durum ne olduğu belli olur vs dedi. Bende şok oldum.

bende olmuyor çünkü benim bacak ağrım hiççç geçmiyor muhtemelen bi problem var ve gebelik tetikledi ama onun dışında belirtielr gelip gidiyor evet sanırım daha erken dönemdeyiz ben 5+3deyim son bir haftam bacak dışında ara ara kasık ağrısı oldu baş dönmem oldu ve uyku hali onun dışında çok bişeyim olmadı en kendini unutturmayan mide bulantısıymış ona da daha erken galiba sizin de benimdee

Üzülme bence içinin rahatlaması açısından başka bir doktora daha görün o kadar

Bugün 12 de özel hastanede bitti maalesef kontrol. Devlete de gitsem zaten şimdi yoktur bakacak kimse diye düşünüyorum. En erken pazartesi gidebilirim

Benim mide bulantısı gebeliği öğrenmeden vardı şimdi de çok su içince yine hafif rahatsız oluyor midem ama o gebelikle mi alakalı bilemiyorum. Benim bel ve sol kaşık ağrısı oluyor, gün içinde iyiyken bazen yatınca başlıyor, gidip geliyor. Razıyım ama şikayet etmiyorum çok bekledim bunları

Selamlar hanımlar, 8. Haftayı doldurdum çok şükür Salı günü kontrolüm var ama son 3-4 gündür öyle bir halsizlik varki sanki 10 tane adamdan dayak yemiş gibiyim, kolum kalkmıyor gözlerim açılmıyor uyusam 24 saat uyurum. İş yapmakta öyle zorki bu bir dönem geçecek deniyor ama bittim yani gözümü açamıyorum. Ne güzel hiç belirtim yok bulantım yok derken anlamadım bu ne şimdi benim gibi olan var mı ???

Merhaba kızlar 8+4. gününde bu sabah tuvalette peçeteye ilk kez baya bi kan gelince Dr a gittik. İdarda enfeksiyon var dedi. Kalp atışı ve bebekte sorun görülmüyor ama duphaston yazdı düşük önleyici ve enfeksiyon için urocare yazdı.Haftaya tekrar gel dedi. Prilam bulantı ilacı de düzenli kullanıyorum. Böyle kanama ile karşılaşan oldu mu, düşük falan riski olabilir mi???

Devlet hastanesinde kadın doğum varmış acilde öğrendim şimdi giyindim hemen oraya da gideceğim. Bakalım inşallah güzel şeyler söyler çok teşekkürler var olun
Endişelenmeyin inşallah her şey yolundadır bence çok erken böyle bir şey demesi için ama bir kaç doktora danışmak sıkı takipte olmakta yarar var.
Doktor 8. Hafta itibari ile progesteronun yoğun şekilde salgılanmaya başladığını söyledi bence onun etkisi
Ben de lekelenme oldu ama enfeksiyon ile ilgili değil bir arkadaşım bu şekilde kanama yaşadı şuan 20 li haftalarında bol bol su içmek lazım

Hayırlı olsun sabah bnmde başladi 6.hafta tsm öğürdüm resmen gelmedi ama yine de yumurta yapiyordm kendime tam ocağin başina geçtim o sirada geldi şok oldm hemen kendmi attm lavbya ama gelmedi kötü oldu başliyo bunlar başlamasınınişaretleri galiba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…