Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    154
Kuzum ben 12. haftaya kadar kullanıcam sonra bırakıcam fitil olarak kullanıyorum ben. Sen hap olarak mı içiyorsun? Hap içiyorsan o çok fena etkiler seni
Hap olarak içiyorum felaket ya tam felaket gaz yapiyo göğüs hassasiyetim uçmul durumda tüylenme yapti bedenimde yani çok kötü durumdayım neyseki bi hafta sonra birakcam 7.hafta sonunda

kuzum çok mu ayakta kalıyorsun çalışıyor musun? Daha çok erken sanırım kilo binmediği için vücuda
yok canım tam tersi oturarak çalışıyorum 2 haftadır aralıksız ağrıyor damarlarda belirginleşip kılcal damarları görünce acaba hamilelikte olan normal ağrılardan ziyade varis felanmı dedim :/

Hap olarak içiyorum felaket ya tam felaket gaz yapiyo göğüs hassasiyetim uçmul durumda tüylenme yapti bedenimde yani çok kötü durumdayım neyseki bi hafta sonra birakcam 7.hafta sonunda
Keşke hap olarak vermeseymiş ya kötü etkiler yapmış sende bi sor ama doktora fitile dönmemizde fayda var mı diye

yok canım tam tersi oturarak çalışıyorum 2 haftadır aralıksız ağrıyor damarlarda belirginleşip kılcal damarları görünce acaba hamilelikte olan normal ağrılardan ziyade varis felanmı dedim :/
allah allah ya valla bilemedim canım benim bi geçen haftalarda üst bacağım alta doğru yayılmıştı ağrısı ama geçti dinlenince bir daha da olmadı senin birazcık farklı. Doktora gidince sor bakalım bi

sorduğumda normal dedi anlamıyorumki bakalım haftaya tekrar söyleyeyim bi

bahar alerjisi olan varmı bu bebiş sürecinde napıcaz kızlar bilen varsa bildirsinn boğaz buurun kaşıntısı öksürük göz akması kaşınması akın akın başladı

Kızlar mide bulantım başladı hafif hafif. Sadece sabahları oluyor kahvaltı öncesi ve sonrası. Kusma yok neyseki. Ama çok fena içim bulanıyor. İlk gebeligimde hiç yoktu ogh ne güzel bunda da olmuyor dedimkii erken konusmusum garipsedim biraz

Kaçıncı haftadasınız? Benim ilk bulantılarım ve hazımsızlık sorunum 6+6da başladı ama hiç çıkarmıyordum. 3 gündür kusma da başladı 8+4teyim. Gece 3 gibi uykudan uyandırıp sabah 6 ya kadar sürüyor. İlk gebeliğimde boş gebelikti 9.haftaya kadar beklemiştik bebek oluşabilir diye o zaman hiç bulantım falan yoktu kürtaj olmuştum bebek oluşmadığı için. Demekki bebek varken bunlar oluyormuş :)

Benim bugün 7+2. İştahım açıktı o da kapanmaya başladı zorla yiyorum canım hicbi şey istemiyor. Ay inşallah kusma da başlamaz bekleyip gorucem bakalım

Ben de şuan 7+4 üm bu zamana kadar bir şey yoktu seviniyordum ama 2 gündür benim de başladı bulantılarım böyle değişik bir şişkinlik hissi umarım kusma olarak devam etmez ama 8. Haftadan sonra daha çok arttığını söylüyorlar

Allah yardımcımız olsun evet bundan sonrasi önemli inşallah olmaz kusma fena yapar insanı

Tarihlerimiz çok yakın, benim sat da 24 Şubat. 5 haftalık görünüyor Şuan. Benim ilk belirtim bel ağrısı ve regli olacakmışım gibi kasık ağrım oldu. Birkaç gündür de göğüs ağrısı arttı, mide hassasiyetim şimdilik yok çok şükür. Doktorum da oruç tutmamı uygun görmedi, bebek ilk haftalar tutunmaya çalıştığı için açlıktan ziyade sıvı çok önemliymiş bu yüzden tutamıyorum

Kızlar merhaba şimdi çıktık doktordan. 8 hafta 5 günlük bebeğim. Ama doktor ultrasonla baktı sonra alttan da muayene etti karnında şişlik fark etti. Takip etmemiz lazım dedi haftaya tekrar çağırdı. Biraz moralim bozuldu. Daha önce başına böyle bi şey gelen duyan ya da bilen var mı? Moralim bozuldu bilgisi olan var mı

sizin karnınızda mı anlamadım

sizin karnınızda mı anlamadım
Yok bebeğin karnında. Ultrasonla alttan muayene etti doktor bebeğin böyle orta kısmında karın kısmında şişlik farketti. Takip etmemiz lazım dedi çok iyi konuşmadı sanki. 8 hafta 5 günlük canım çok sıkıldı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…