Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    154
Canım şu mübarek günler hürmetine Rabbim sana ferahlık versin, acını azaltsın, tez zamanda sağlıklı bir bebek versin inşallah

merhabalar kızlar. Benim sat 29 Ocak. Su an 8+4 olduk sanırım Pazartesi dayanamayıp gittim,hafif kanama oluyordu peşinden leke şeklinde devam ediyordu. O yüzden. Dinlenmek iyi gelmiş diyerek rapor verdi. İçimde hep bir korku. Ama gittiğimde iyiydi çok şükür. Progestan 2 kutu daha yazdı dr. Ayy müthiş bir sivilce yaptı o da sırtımda bu kadar çok kullanan var mı aranızda. Şikayet için yazmıyorum asla

Hayırlı oldum Ben başından beri kullanıyorum keseyi görmeden daha bende de bas dönmesi oluyordu dürekli bugün doktorum progestan kullandığın için dedi belki sivilceye de sebep oluyordur sor istersen bende sivilce yok

Kizlar midem bulanıyor (6.hfta) kusmak istiyorum ama kusamiyorum da kussam rahatlicam iiçim dönüyo dönüyo bu durumu yaşayan oldumu aramizda
Ben de 6+2 deyim 12 gibi dehşet bi bulantı geldi daha gitmek bilmiyor çok aşırı olmasa da gıcık bir bulantı böyle afedersin ağzıma kadar heliyor uyutmadı da. Aç mıyım kestiremiyorum da bugün bi iştahsızlıkta vardı ama bilemedim

Ben 1,5 senedir hamile kalırım diye folik asit içiyorum 1,5 senedir felaket sivilcelenmem var göğüs sırt bölgesinde yaz geldiği zaman düzeliyor. 3 aydır da aşılama yapıyorduk aşılamayla hamile kaldım progestan kullandım hep hamile kaldığımdan bu yana da bırakmadım kullanıyorum fitil olarak daha ara sıra sivilcelenme oluyor. Ama açıkçası hangisi yapıyor sivilce çözemedim pcosta var çünkü bende karıştı yani hepsi

bennde progestan kullaniyorum bu arada sen de kullaniyormuşsun maalesef oda yapiyormuş ben hap olarak aliyorum önümüzdeki hafta kalp atişi duyulunca birak dedi doktorum bakalım sen ne kdr dha kullanicaksın ilaci kuzenminde bulanmaya başliyomş böyle ama kusamiyomş bi hafta kdr sürmüş böyle sonra kusmaya başlamiş artik önce böyle sürüyomş maalesef

Fitil olarak alın kızlar sizin dediginiz gibi yan etkileri oluyomus hap olarak alınca. Hem fitil daha etkili diye biliyorum. Ben de kullanıyorum fitil şeklinde

Ay bende hamile kalmadan bir hafta önce benzer bir rüya gördüm bunun bir yorumu varmı acaba
Bende bir anda hamile kalıyorum yani böyle kesitler şekildne görüdm sonraki kesitte 15 dk içinde doğum yapıyorum bende aynı sizin gibi bumuymuş doğum ne var bunda ne abartmışlar felan diyorum sonra bebeği bir sevdim bir sevdim yüzünü gördümmü hatırlamyıorum ama ellerini ayaklarını koklaya koklaya öptüm (bende ilk defa rüyamda kendi bebeiğimi gördüm) sonra bana hamilelikte kız diyorlar meğer erkekmiş doğunca öğreniyoruz felan sonrasında bebek denemelerine başladık ve ilk aydan hamile kaldım ondan sonra çok etkilendim bu rüyadan

Kızlar benim çoğu ağrım sızım geçti ama şu üst bacak ağrım geçmiyorrr yaşayanınız varmı ya birde dün farkettim bacağımdaki damarlar belirginleşmiş hatta küçük kılcal damarlar çıkmış varis felan olabilir mi acaba sürekli yumruklma aisteği var bacaklarımda

Hap olarak alıyorsan o yüzden dönüyordur. Fitil olarak alsan olmaz mı. Tansiyon düşüklüğü de yapabiliyor. Yani internetten hamilelikte sivilce deyince hormon artışı ile olabilir yazıyordu muhtemelen Protestan da artırıyor bu yüzden ama merak etmiştim teşekkür ediyorum

Fitil olarak alın kızlar sizin dediginiz gibi yan etkileri oluyomus hap olarak alınca. Hem fitil daha etkili diye biliyorum. Ben de kullanıyorum fitil şeklinde
doktoruma sölicem ama bir hafta kaldi şurda sonrası biraktircak neyseki baya tüylenme falan da gapti bnde biliyomsnz böyle etkileri de var mi bilmiyorum ama

Selam kızlar, açıkçası inşallah aralık annesi mi Kasım anne mi olacağım belli değil, SAT 26 Şubat ve uygulamaya göre 4+5 günlük ve doğum tarihi 2 Aralık gözüküyor ama doktora gitmedim henüz, pazartesi kan tahlili vereceğim. Benim çok belirtim yok, regl tarihimden 4 gün önce idrar testi ile öğrendim. Arada bel ağrım ve minik kasılmalarım oluyor ama bazen de tamamen kayboluyor o belirtiler, sizin nasıl, hamile olduğunu unuttuğunuz oluyor mu yani gün içinde ? Bir de oruç tutuyor musunuz ? Benim doktorum tutabilirsin dedi, açıkçası oruçken de daha rahatım bir şeyler yiyince midem kötü oluyor.

Kuzum ben 12. haftaya kadar kullanıcam sonra bırakıcam fitil olarak kullanıyorum ben. Sen hap olarak mı içiyorsun? Hap içiyorsan o çok fena etkiler seni

kuzum çok mu ayakta kalıyorsun çalışıyor musun? Daha çok erken sanırım kilo binmediği için vücuda

Kuzum merhaba, bence önce bi beta hcg baktırman gerekiyor iki katına artıyor mu artış nasıl ilk önce bunu takip etmek lazım. En sağlıklısı bu olur şu an için.

Evet yaa doktor da fitil olarak önerdi de onu da caseeey edemiyorum suan belki haftaya bıraktırırı doktor bir hafta daha idare etcem sağol canm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…