2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    159
Günaydınnn . benim cuma raporun son günü inşallah ama çok zorlanıyorum

Günaydınnn . benim cuma raporun son günü inşallah ama çok zorlanıyorum
Ha şimdi anladım aramızda 4 hafta var o zaman sen 36 olmus oluyorsun yanılmıyorsam.Valla ben nispeten iyiyim ama yüzdük yüzdük kuyruğuna geldik inşallah sorunsuz bitircez iş yerlerini de.

Benimde sırt kötü oturarak çalışıyorum da valla bakalım dayanırız inşallah 32 deki halinle kıyaslasan çok mu fark var sende
Aslında bu iki haftadır biraz fark var. Sadece bel ağrım sürekli olmaya başladı , ağır hissediyorum nefes nefese kalıyorum en ufak bir harekette

Ayyy çok az kalmış doğumdan sonra emin ol daha aktif oluyor grup herkes bebeğin gazıydı kakasıydı bir sürü şey soruyor geceler uyutmuyor burada sohbet koyu olur daha önceki gebeliğimde 2 yaşa kadar aktifti topik

32 i de nasıldın cnm ? Fark çok mu oluyor ?
32 de kuş gibi hafifmişim meğer 35+4 deyim şimdi işe gelmek işkence oldu bana
Evde iki dönsem sanki evi kırklamışım gibi yoruluyorum
Bana mı fazla geldi herkes mi böyle bilmem ama yüzüme yorgunluk oturdu resmen

Sırt ağrısına rağmen 32 de suan iyiyim ama demek ki fark artıyor.umarım dayanabiliriz.bu arada o soluk soluğa kalma olayı bende 32 de var odadan odaya geçince yoruluyorum

Oy oy Senin az kalmış artık bizde diyorduk bakalım ilk kim doğuracak belki de sensindir Doğum sonrası bence bu gruba daha çok ihtiyacımız olacak en azından ilk kez anne olacaklar için tam bir ne yapacağım ben dönemi aman herşey hallolur zaten tecrübeli annesin sende halledersin hemen

Bende 34+2 bugün randevum vardı . 2400 gr olmuş oğlum. Nst de sıkıntı çıkmadı. Çatı muayenesi yaptı öyle düşündüğüm gibi olmadı çok rahattı. Çatın vajinal doğuma uygun doğum şekli sana kalmış dedi doktorum . Normalde 17 Kasım doğum ama kasımın ilk haftası gibi düşün 40. Haftasını pek beklemeyecek gibi dedi . İçim rahatladı dedim daha ohooo bir ay var

Maşallah annesi zayıf diyor doktor diyorsun ama bence kilosu gayet iyi ya bundan fazlası da gereksiz tombikliğe girmez mi Erken yapmış çatı muayenesini şaşırdım. Kız en çok korktuğum şey oydu içimi rahatlattın öyle bir anlatıyorlar ki şu çatı muayenesini ben bağırmalı çağırmalı bir şey bekliyorum Benim tahmini doğum zamanı da 15 kasım bakalım ne zaman teşrif edecekler küçük beyler

İyi haftalar kızlar,

35. Haftalık olduk bugün heyecan dorukta. Aynı bedende son haftalarımız bebişlerimizle dokunsanız ağlayacak moddayım fazla duygusallık yüklendi karnımızda ki kıpırtıları bile nasıl bekledik bu gurupta hep beraber acaba bu bebek hareketi mi vs diye. Her anı çok özelmiş.

İnşallah hepimiz sağlıkla kucaklarımızada alırız

Bu süreçte cidden çoğu insana olan saygımı sevgimi kaybettim ben maalesef. Eşimin ve benim ailem cümbür cemaat otururken kp doğum şeklin belli oldu mu diye sordu. Normal mi sezeryan mi diyor. Yani ben babamla bile bunları konuşmam ki sana noluyor insanların içinde. Daha önce de sordu. Kv de aradı geçenler de sezeryan yapanların bebekleriyle arasında ki bağın normal doğum kadar olmadığını dinimizde bile böyle olduğunu anlattı geçenlerde. Yani ben bile bilmiyorum daha neler yaşayacağım. Haksız mıyım ya bunların beni sinir etmesinde. Hamileyim diye mi böyle geliyor bana abartıyor muyum bilmiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…