2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    159
Ayy ben söyleyemem ki canım eşimle inanılmaz iyi anlaşırız maşallah tek bir kavgamız olmadı ikimize dair hep onun ailesiyle ilgili kavgalarımız oldu oda memlekete gittikçe ailesine çok düşkün ben gelmeyin desem hastalanır şekeri tansiyonu var siddin sene unutulmaz bu eşime her konuda güvenirim ama ailesi söz konusu olduğunda asla güvenmiyorum günde 7-8 defa arar sabah 10 kuralı vardır mesele mutlaka gam 10 da konuşurlar yada yatmadan önce arar yapabileceğim hiç bir şey yok tek kötü huyu bu ve bir şekilde idare etmek zorundayım yoksaymam bunu normalleştirip zihnimi rahatlatmaktan başka hiç bir şey yapamıyorum kendisi de ben idare edilen sen kendince takılacaksın diyor bakalım neler olacak erken gelme işi iptal oldu şükür ki kocam gelmeyin daha erken dedi zaten bunu benim değil onun demesi uygun olur ben dersem unutulmaz kötü olurum kendi evladı derse unutulur gider

Evet yaa çok merak ediyorum bende ilk kim o heyecanı tadacak acaba
[/QUOTE]
Bunu bende çok merak ediyorum

Kızlar ya benim sürekli ağrılı geçiyor günlerim artık bacak ağrısı bel ağrısı kasık ağrısı felan doktorum magnezyum vermedi onun etkisi olabilir mi
Bana verdiler de yine aynı oturduğumda ilk kalkınca bir kaç adım zor atıyorum sonra düzeliyor bazen şiddetli oluyor bazen kuş gibi oluyorum neden oluyor hiç bilmiyorum bir kaç gündür de gece 4 te kalkıp 8 e kadar uyuyamıyorum uyku muyku kalmadı şimdiden

Yaa benimde annem ütüledi biraz yerleştirdim falan minnak minnak şeker gibi çoraplar falan

Evet yaa çok merak ediyorum bende ilk kim o heyecanı tadacak acaba
Ben birde park yatağını kurdum yorgan yastık nevresim takımı aldım taktım Allahım üzerine oyuncaklarını falan koydum bugün çıngırak falan aldım çok değişik yaa Allahım kimseyi bu duygudan mahrum etmesin inşallah

Ayyy inşallah hep dua ediyorum ben hamilelerin duası kabul oluyormuş daha öncesinde iki kaybım olmuştu 2 yılın sonunda geldi minik kızım Allahım isteyen herkese tattırsın bu duyguları bizlerde vakti geldiğinde sağlıklı bir şekilde kucağımıza alalım kuzularımızı

Kızlar herkese selam. Umarım herkesin hamileliği güzel geçiyordur. Heyecan dorukta Hazırlıklarınız ne durumda? Hastane çantanızı hazırladınız mı? En çok merak ettiğim konu ev temizliğinizi ne yaptınız ben sanırım haftaya halledicem daha da ağırlaşmadan. Halıları yıkamaya veririm yavaştan da temizliği hallederim diye düşündüm. Annem ve eşimle
Birde park yatağı yıkayan var mı aranızda? Ben foşur foşur yıkamayı düşünüyorumda

Biz çok şükür 33+5 olduk
Biraz önce hastane çantamı hazırladım. Hayatımda hazırladığım en özel valiz Çok keyif almak ile beraber çok duygulandım. Allah hepimizi yavrularımıza sağ salim kavuşmayı nasip etsin

Eklentiler

• IMG_5767.jpeg
    160,9 KB · Görüntüleme: 14
Ay ben o videoya ne ağladım ya, bir de bebek sesi koymuşlar normalde şartlar uygun olursa vajinal istiyorum ama en ufak birşeyde sezeryan kararı da verebilirim benim korkumda videodan dolayı normal doğuma zorlamaları
Video inanılmaz saçma zaten çoğu kadın doğum doktoru tepki gösterdi evet normal doğum olması gereken ama sezeryan doğum yapan insanları sanki kötü anne gibi göstermeleri saçmalık hele o bebek sesi çok daha saçma iyi sezeryana ben nerdeyim daha doğmak istemiyorum ne oluyor gibi sesler koymuşlar vajinal doğumda bebek daha çok sıkışıyor o zaman ona da ne oluyor anasını satim ne bu darlık sıkıştım diye ses koysalarmış ahahah

Kız ağladığım videoya güldürdün beni

Ev temizliğimi ben eşimle iki günde hallettim valla Allah razı olsun çoğu kadından belki çok daha detaylı güzel temizlik yaptı temizlemediği tek yer kalmadı maşallah kızımızın odasını da hazırladık valizi zaten ben çoktan hazırlamıştım şimdi ayaklarımızı uzatıp kızımızı bekliyoruz inşallah sağlıcakla vakti geldiğinde gelir

Ay aynen ilk kalktığımda ki o ağrı çok canımı yakıyor gerçekten genelde akşama doğru basliyo sanırım yormamamiz lazım kendimizi ama hareket halinde olmaksa doğumda avantaj bilmiyorum vallahi napcagimi sastim
Bence dr la konuş ve versin yaa benim bi kramp girdi iki gün yürüyemedim berbat bi şey
Şu an iki magnezyum üstüne bi kalsiyum magnezyum alıyorum anca rahatladım. Bel ağrım da ondan sonra rahatladı…
Hadi ya tamam canim isteyim o zaman

Kız ağladığım videoya güldürdün beni
Ama bence çok komikti direk aklıma o geldi benim hiç duygulanmadım hatta sezeryan doğurasım geldi yine birde altta yenidoğan hemşiresi ve başka doktorların yorumlarını okudum bizim ve bebeğimiz için hangisi iyiyse o olsun

Ay maşallah ne güzel herşeyi halletmişsiniz
Sağlıkla gelsin kızınız.
Bende kadın çağırmak istemedim. Eşimin de elimden geliyor karı koca yaparız dedik. Annem de mutfağı halletse yeter diye düşündüm. Böyle güzel bir amaç uğruna yapılan temizlik insana yük olmuyor bile

Ben yürüyüşe gidiyorum 30 dakika yürüyorum gün aşırı zorla gidiyorum valla ama yapacak bir şey yok doğum süreci için yatırım

Tabikiii en güzel temizlik bence eşim yerleri çekmeceleri camları perdeleri halletti bende kendimi çok yormadan saldalyeleri sildim koltuğun kol kısımlarını sildim makineye atılacakları attım yavaş yavaş yaptım eşinin elinden geliyorsa bence kadına hiç gerek yok miss gibi de yaptı valla benim kocamın da elinden gelir hatta o benden çok daha düzenli takıntılı bir düzeni var işime de geliyor

Yaa ne güzel bende hazırlayacağım nasipse bu hafta birde kendi çapımızda hamile çekimi yapacağız inş zamn nasıl geçiyor anlamıyorum hiç bende 34+6 00.00dan sonra 35+0 inş anca bu haftasonuna hazırlayabilirim artık
Çok güzel çok heyecanlı bende eksiklerimi tamamlamaya çalışıyorum biraz geç kaldım ama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…