2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    157
Bu arada bu hafta Dr randevum vardı kızım ilk kez yüzünü bu kadar net gösterdi ondada kaşlarını çatmış neye kızdı acaba 😂
IMG_20240926_132144~2.jpg

Sağol canım sanada geçmiş olsun valla öyle ay
Bende öyleyim kramplar ve karın ağrısı oluyor
Ah ah bu aylarda bizi bu hale getirenler utansın ya
Ama şükürler olsun ikimizede bebeklerimizede bişey olmadan alnimizin akıyla çıktık bu işten de
Peki doktora gitsen ya da izin alsan bı sure dinlenmediginden de olabilir ya😔
Kuzum rapor alacaktım ama doğum raporunun parasını etkiler diye almadım iş yeri ile anlaştım gelemiycem diye evime taşıdım bütün sistemi

Kuzum rapor alacaktım ama doğum raporunun parasını etkiler diye almadım iş yeri ile anlaştım gelemiycem diye evime taşıdım bütün sistemi
Evdeysen canım dinlenmeye çalış gerçi gene yogunsundur ama iş yerinden daha rahattır ya iyi olmuş bu 36. Haftada mi izne çıkıyorsun

Evdeysen canım dinlenmeye çalış gerçi gene yogunsundur ama iş yerinden daha rahattır ya iyi olmuş bu 36. Haftada mi izne çıkıyorsun
Evet canım ama iş olunca evde de yprulursam eğer devam etmiycem haftaya doktor yazalım çalışabilir raporunu dedi ama bakalım haftaya kadar deniycem

Kızlar depent bez aldım kendim için cosmeticada indirimle 120 tlye aldım internette fiyatı 200 küsürdü. Bilginiz olsun almaya niyetiniz varsa

X