2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 105 49,5%
  • erkek

OY: 100 47,2%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,4%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 1,9%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    212
Kızlar merhaba 36.haftamdayım doktorum oksapar başlayalım dedi ilk kez kullanacağım ama biraz tedirginim evde kendim yapmayı denesem mi yoksa sağlık ocağında mı yaptırayım? Kullananlar yardımcı olabilir mi acaba?

Bana doğumdan sonra verdi doktor. 10 adet zaten. Annem kolumdan vuruyor. Ama göbek ve bacaktan da vurulablyr cok acıtmıyor

Çok teşekkür ederim dediğin şekilde deneyim umarım yapabilirim. Çok sağol
Ben hamileliğin başından beri iğne yapıyorum. Karnım gerilmeye başladıktan sonra çok acıdı bacağa geçtim. Naçizane tavsiyem göbeğinden yapma canın acırsa alışamazsın. Üst bacağında herhangi bir yere yapabilirsin dik batır. Elinle yapacağın bölgeyi hafifçe sık, çok değil. İğneyi batırdıktan sonra serbest bırak. Havasıyla uğraşmana gerek yok o zaman boşa harcayabilirsin, direkt vur hiçbişey olmaz ben artık master yaptım o konuda

Acırsa morarır korkma normal buz pres yap yada kolanyalı pamukla baskı yap morarma daha az oluyor birde 36 hafta karnım çok gergin oluyor nasıl tutup yapacaksın ki ben koluma ya da bacağıma vuruyorum
Benim de karnım çok gergindi yapamadım hastanede kolundan yapalım dediler doktoruma sordum o da öyle deyince koldan yaptırdım. Artık hep öyle yaparım karnımdan korktum çünkü

Teşekkür ederim çok iyi geldi yapan birinden öğrenmek cesaret edemeyince bugün hastaneye gittim koldan yaptı ama sanırım bacak daha kolay olacak benim için ben de öyle yapayım. Karnım çok gergin cidden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…