2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 105 49,5%
  • erkek

OY: 100 47,2%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,4%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 1,9%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    212
Yaaaa demekki anlamama imkani yok olsa anlarız sanırımm
Benim.nasıl olsun kacgündür ağrım yok totom bi baskı yapıyo sadece topal gibi yürüyorum kızımda geceleri benle uyumuyo şükür o uyuduğunda cokkötü kalkıyordum sabah

Kizlar doktordan ciktim simdi bizim hastanede spinal+epidural bir yapiliyormus. Spinal ameliyat sirasinda iyice uyusmak icin, epidural de ameliyat sonrasini agrisiz konforlu gecirmek icinmis

Reactions: Jou
Tamamdır normalde nefes çalıyorum hemen hemen aynı şekilde ama bunu da pratik yapcam amiinn teşekkür ederim

Araları biraz bozuk esim kırıldı sormasan daha iyi olur biraz desin esin annesine o da sormaz herhalde cocugu myle diyince

Yaaaaa nedesem boş

Kizlar doktordan ciktim simdi bizim hastanede spinal+epidural bir yapiliyormus. Spinal ameliyat sirasinda iyice uyusmak icin, epidural de ameliyat sonrasini agrisiz konforlu gecirmek icinmis
Pazartesi kontrolüm var bakalım benim doktorum ne diyecek hangisini önerecek.ağrı kesici konforlu oluyor ama hangisi daha az zararlı ise onu isteyeceğim ben de.
Araları biraz bozuk esim kırıldı sormasan daha iyi olur biraz desin esin annesine o da sormaz herhalde cocugu myle diyince
Aynen doğru söylüyorsun,önden uyarsın eşim ki beni hiç germesinler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…