2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 105 49,5%
  • erkek

OY: 100 47,2%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,4%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 1,9%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    212
Dün yine kasılmalar oldu ama düzensizz hüüğğğ neyse en azından kasılma nasıl bir şey gerçekten anlamış oldum kızlar gerçekten o an öyle bir giriyor ki anlamama ihtimali yokk 🙈 senin nasıl gidiyor bebişşş 😍
Yaaaa demekki anlamama imkani yok olsa anlarız sanırımm
Benim.nasıl olsun kacgündür ağrım yok totom bi baskı yapıyo sadece topal gibi yürüyorum kızımda geceleri benle uyumuyo şükür o uyuduğunda cokkötü kalkıyordum sabah

benim de aynı tarih 😊 diğer iki doğumumda epidural yapmıştım ama hala ikisinin farkı nedir bilmiyorum.epidural sanırım sonradan ilaç vermeye devam ettikleri spinali bi kere uyuşturup bırakıyorlarmış yanlış bilmiyorsam.epidural diyeceğim ben
Kizlar doktordan ciktim simdi bizim hastanede spinal+epidural bir yapiliyormus. Spinal ameliyat sirasinda iyice uyusmak icin, epidural de ameliyat sonrasini agrisiz konforlu gecirmek icinmis

• Beğen
Reactions: Jou
Mevsimlisan Mevsimlisan merhaba doğumda ıkınma için ilk başta bir gülü koklar gibi burundan derin nefes alıp sonra göğsünüzde bir balon varmış gibi aşağı itekliyorsunuz. Çenenizi göğsünüze dayarsanız daha rahat oluyor. Nefes tamamen bittikten sonra sonraki kasılma veya sancıya kadar biraz normal nefes alıp gelen sancıda aynı şeyi tekrar ediyorsunuz. Su gibi kolay bir doğum olur inşallah 🌸
Tamamdır normalde nefes çalıyorum hemen hemen aynı şekilde ama bunu da pratik yapcam amiinn teşekkür ederim 💐

Ben affedemiyorum ki o bana kazık attı 😁 bu kadar zaman kendinş affettirmeye çalışmadı hatasını kabul etmedi bu saatten sonra da gelip yanımdaymış gibi görünsün istemiyorum hiç 😑

Ben dün dedim ki yeter artık tamam sen evde otur doğuma kadar 😁 ama eşim hadi çıkalım dese yine çıkarım koşa koşa kesin anahahahah

İnşallah doğumdan sonra da öyle dert edeceğimiz şeyler çıkmaz canım.süt çok hassasmış çünkü kesilir diye korkuyorum

Keşke uzak olsalar 2 sokak aşağıda oturuyorlar birbirlerine 😁 annem zaten hiç dünürlük yapmaz gelip gitmez aramaz kaynanamları ama doğumda da gelmezse hayırdır derler kesin 🤦🏻‍♀️ bakalım eşim fırsat vermez herhalde sormalarına diye umuyorum ama içim buruk böyle olmasaydı keşke diyorum
Araları biraz bozuk esim kırıldı sormasan daha iyi olur biraz desin esin annesine o da sormaz herhalde cocugu myle diyince

Dün son alışverişleri yapayım kuzularımın bayramlıklarını alayım bebiş doğunca çıkamam diyip avm ye gittim gitmez olaydım.her adımda bıçak soktular sanki karnıma.dedim ya doğuruyorum ya da gaz var karnımda yine de bırakmadım alışverişi çocuklara bayramlık alacağım diye şükür geçti dinlenince😁 annelik ne garip şey ben bu kadar çocuklarımı düşünürken annem beni bir kere bile arayıp sormadı hamileliğimde küslük yaptı.Perşembe günü doğum yapacağım gelmeyecek kaynanamlara ne diyeceğim diye düşünüyorum bu halimle.anne olunca anladığım tek şey annemden yeteri kadar annelik görmemiş olduğum oldu.
Yaaaaa nedesem boş 😔

Kizlar doktordan ciktim simdi bizim hastanede spinal+epidural bir yapiliyormus. Spinal ameliyat sirasinda iyice uyusmak icin, epidural de ameliyat sonrasini agrisiz konforlu gecirmek icinmis
Pazartesi kontrolüm var bakalım benim doktorum ne diyecek hangisini önerecek.ağrı kesici konforlu oluyor ama hangisi daha az zararlı ise onu isteyeceğim ben de.
Araları biraz bozuk esim kırıldı sormasan daha iyi olur biraz desin esin annesine o da sormaz herhalde cocugu myle diyince
Aynen doğru söylüyorsun,önden uyarsın eşim ki beni hiç germesinler 🙏

X