2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 105 49,5%
  • erkek

OY: 100 47,2%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,4%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 1,9%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    212
Kızlar selam. Ben böyle bir kolonya yaptırmıştım hediyelik hastanede vermek için. Bir de instagramda şimdi şöyle bir şey gördüm Link bundan da yaptırsam mı okuyunca bile duygulandım o sarı kısım tohummuş. Ekince çiçek açıyormuş

Eklentiler

• IMG_6926.jpeg
    69,8 KB · Görüntüleme: 47
Benimde öyle sürekli akıntı çoğaldı anlamadım nedir

Erken mi kaç haftalıktı ki hayırlı olsun darısı basımıza saglıkla insallah

Korkkmaa kuzumm belli bi yaşta senin oğlun çokta güzel rahat bakarsın kendi aklı başında nasılsa
Öyle zaten çok istiyorduk 2.yi kısmet olmadı bir türlü ne tedaviler gördüm tüp bebek bile denedik olmadı sonra bıraktım artık derken kendiliğinden geldi mucizem rabbimin izniyle

Reactions: Jou
Kimseye bir sey acıklamak zorunda degilsin baska sehirdeyse bir seyler uydurulur. Kendini üzmeye değmez. Sen hakkıyla yapıyorsun anneligini rahat ol

Valla bana hep çeneni göğsüne yaklaştır kakanı yapar gibi ıkın dedi asla bırakmadan 4 gündür kabız gibisin düşün dedi

Öyle zaten çok istiyorduk 2.yi kısmet olmadı bir türlü ne tedaviler gördüm tüp bebek bile denedik olmadı sonra bıraktım artık derken kendiliğinden geldi mucizem rabbimin izniyle
Tabii öyle olur hep yaa benimde ilkine tüpe gidicektim o ay hamileymişim herseyde hazır hastanede güya demekki vucudunu rahat bırakıcaksın

Mevsimlisan merhaba doğumda ıkınma için ilk başta bir gülü koklar gibi burundan derin nefes alıp sonra göğsünüzde bir balon varmış gibi aşağı itekliyorsunuz. Çenenizi göğsünüze dayarsanız daha rahat oluyor. Nefes tamamen bittikten sonra sonraki kasılma veya sancıya kadar biraz normal nefes alıp gelen sancıda aynı şeyi tekrar ediyorsunuz. Su gibi kolay bir doğum olur inşallah

Kıyamam yaaa annen dayanamaz gelir anneler affeder merak etme canım
Ben affedemiyorum ki o bana kazık attı bu kadar zaman kendinş affettirmeye çalışmadı hatasını kabul etmedi bu saatten sonra da gelip yanımdaymış gibi görünsün istemiyorum hiç
Ben dün dedim ki yeter artık tamam sen evde otur doğuma kadar ama eşim hadi çıkalım dese yine çıkarım koşa koşa kesin anahahahah
İnşallah doğumdan sonra da öyle dert edeceğimiz şeyler çıkmaz canım.süt çok hassasmış çünkü kesilir diye korkuyorum
Kimseye bir sey acıklamak zorunda degilsin baska sehirdeyse bir seyler uydurulur. Kendini üzmeye değmez. Sen hakkıyla yapıyorsun anneligini rahat ol
Keşke uzak olsalar 2 sokak aşağıda oturuyorlar birbirlerine annem zaten hiç dünürlük yapmaz gelip gitmez aramaz kaynanamları ama doğumda da gelmezse hayırdır derler kesin bakalım eşim fırsat vermez herhalde sormalarına diye umuyorum ama içim buruk böyle olmasaydı keşke diyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…