2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 105 49,5%
  • erkek

OY: 100 47,2%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,4%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 1,9%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    212
Evet gercekten cok fazla. Vazgecmek durumunda kalacagim sanirim
Bende düşünüyordum bazen ama korkuyordum vücuduma yan etkisi olur diye, parayı duyunca tamamen vazgeçtim
Benim annem 16-19 yaslarinda iki dogum yaptiktan sonra (ikisi de erkek) beni 37 yasinda dogurmus insanin ne zaman cocuk isteyecegi belli olmuyomus
Ancak kendine gelebilmiştir ,abilerin yaramazsa

Kızlarrr
Hem karnım ağrıyor hem ishalim. Hani böyle midenize birşey dokunur ya karnınız ağrır mideniz bozulur onun gibi. Resmen mide bulantısından sonra bu gecede bunun için nöbetteyim. Sizler ne yaptınız bu durumda.

Acile git bence sancı olabilir Ayşenur arkadaş öyle oldum dedi ya 5 dak.bir wcdeydim dedi hastaneye gitti doğurdu

Mide bulantısı devam canım, pazartesi sezaryen var sabah bi sey yemedigimde midem cok bulanıyor simdiden onu düsünüyorum nasıl gidicem ac ac beklicem diye

Benden de gelmemişti,sezaryenden bı kaç saat sonra geldi.hayirlisiyla kucağına alırsın kuzunu inşallah

Teşekkür ederim çok iyi geldi yapan birinden öğrenmek cesaret edemeyince bugün hastaneye gittim koldan yaptı ama sanırım bacak daha kolay olacak benim için ben de öyle yapayım. Karnım çok gergin cidden
Rica ederim evet illa ki kendin yapmaya başlayacaksın, iş başa düşünce de en rahatı bacak

Benden de gelmedi canım sadece uçlarında sarı sarı seyler vardı gelip orda kurumusta olabilir. Ama doğumdan sonea geldi süt yok diye emzirmemezlk yapma ilk basta bildgn 1 damla geliyor bebek emdikce iniyor süt

Kızlar doğumuma 2 hafta kaldı ama ben şimdiden tedirginim.acaba nasıl olacak 2 çocuklu hayatkızımda çok kötü geçmişti lohusaligim
İkinci de daha kolay oluyor en azından süreci ve gecici oldgnu biliyorsun. Biz 1 haftalık olduk her ikisyle de tamamen ben ilgileniyorum hersey yoluna giriyor merak etme

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…