2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 105 49,5%
  • erkek

OY: 100 47,2%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,4%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 1,9%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    212
Kızlar selam. Ben böyle bir kolonya yaptırmıştım hediyelik hastanede vermek için. Bir de instagramda şimdi şöyle bir şey gördüm Link bundan da yaptırsam mı okuyunca bile duygulandım🙊 o sarı kısım tohummuş. Ekince çiçek açıyormuş

Eklentiler

• IMG_6926.jpeg
    IMG_6926.jpeg
    69,8 KB · Görüntüleme: 47
Kızlarr Günaydın bu gecede doğurmadık şükür diyelim 😀 halimiz harap sabahalrq kadar bel ağrısından dönüp durdum ne tarafa yatsam o tarafım ağrıyo bittik artk kaburgalar birbirine girmiş vaziyette , neysee sağlık olsun benim bikac gundur bi akıntım var zaten vardı ama bu sefer su gibi boyle iç camasirimi degistiriyorum bi 10 dk sonra flan yine geliyo sürekli az az bu durumu yaşaayan varmı ? Amniyon sıvısımı acaba diyorum
Benimde öyle sürekli akıntı çoğaldı anlamadım nedir

Kızlar ben doğurdummm🫠 gece saat 2 gibi sancılarım başladı 4.30 da hastaneye geldim 8 de bebeğim kucağımdaydı çok şükür iyiyiz Allah hepinize hayırlı doğumlar nasip etsin benim bebiş erken davrandı😂
Erken mi kaç haftalıktı ki😁 hayırlı olsun darısı basımıza saglıkla insallah 🧿

Korkkmaa kuzumm belli bi yaşta senin oğlun çokta güzel rahat bakarsın kendi aklı başında nasılsa
Öyle zaten çok istiyorduk 2.yi kısmet olmadı bir türlü ne tedaviler gördüm tüp bebek bile denedik olmadı sonra bıraktım artık derken kendiliğinden geldi mucizem rabbimin izniyle

• Beğen
Reactions: Jou
Dün son alışverişleri yapayım kuzularımın bayramlıklarını alayım bebiş doğunca çıkamam diyip avm ye gittim gitmez olaydım.her adımda bıçak soktular sanki karnıma.dedim ya doğuruyorum ya da gaz var karnımda yine de bırakmadım alışverişi çocuklara bayramlık alacağım diye şükür geçti dinlenince😁 annelik ne garip şey ben bu kadar çocuklarımı düşünürken annem beni bir kere bile arayıp sormadı hamileliğimde küslük yaptı.Perşembe günü doğum yapacağım gelmeyecek kaynanamlara ne diyeceğim diye düşünüyorum bu halimle.anne olunca anladığım tek şey annemden yeteri kadar annelik görmemiş olduğum oldu.
Kimseye bir sey acıklamak zorunda degilsin baska sehirdeyse bir seyler uydurulur. Kendini üzmeye değmez. Sen hakkıyla yapıyorsun anneligini rahat ol

Çok güzel su gibi maşallah canım çok sevindim böyle hikayeler duymaya ihtiyacı oluyor insanın korkusu azalıyor çok şükür benim sanırım öyle çok bir korkum yok ama yine de duymak iyi geliyor insana🤗 aaa evet simgenin hareketlerini yapıyordun bende mümkün olduğunca gebeliğimin başından beri öyleyim bakalım nasıl ilerleyecek özellikle sabah ve akşam yürüyüşleri aksak gebe yürüyüşu derin sugiat plates topu uzeri hareketleri son iki aydır düzenli yapıyorum hiç aksatmiyorum bizim ki nasıl gelecek bakalım hayırla gelsin 💐 ve bence çatı muayenesi etkilemiştir seninkini diye düşünüyorum zaten vücut hazırdi küçük bir dokunuşla başlamış doğum 🐣 birde birşey sorcam ıkınmayi nasıl yap dedi Dr bana Dr um diyor ki balon sisisir gibi popoya doğru ittireceksin e benim ki popoya gitmiyor vajinaya gidiyor ıkınma yöntemi arıyorum alternatif🤣
Valla bana hep çeneni göğsüne yaklaştır kakanı yapar gibi ıkın dedi asla bırakmadan 4 gündür kabız gibisin düşün dedi

Öyle zaten çok istiyorduk 2.yi kısmet olmadı bir türlü ne tedaviler gördüm tüp bebek bile denedik olmadı sonra bıraktım artık derken kendiliğinden geldi mucizem rabbimin izniyle
Tabii öyle olur hep yaa benimde ilkine tüpe gidicektim o ay hamileymişim herseyde hazır hastanede güya demekki vucudunu rahat bırakıcaksın

Mevsimlisan Mevsimlisan merhaba doğumda ıkınma için ilk başta bir gülü koklar gibi burundan derin nefes alıp sonra göğsünüzde bir balon varmış gibi aşağı itekliyorsunuz. Çenenizi göğsünüze dayarsanız daha rahat oluyor. Nefes tamamen bittikten sonra sonraki kasılma veya sancıya kadar biraz normal nefes alıp gelen sancıda aynı şeyi tekrar ediyorsunuz. Su gibi kolay bir doğum olur inşallah 🌸

Kıyamam yaaa annen dayanamaz gelir anneler affeder merak etme canım
Ben affedemiyorum ki o bana kazık attı 😁 bu kadar zaman kendinş affettirmeye çalışmadı hatasını kabul etmedi bu saatten sonra da gelip yanımdaymış gibi görünsün istemiyorum hiç 😑
Geçen gün bende avmye gittim dönerken ağlaya ağlaya döndüm.esimde yoktu yanımda bı ağrı başladı adım dahi atamıyorum.sanki doğum yapmisim da gelmişim gibi.suan gitmem lazım ama hiç cesaretim yok😊
Ben dün dedim ki yeter artık tamam sen evde otur doğuma kadar 😁 ama eşim hadi çıkalım dese yine çıkarım koşa koşa kesin anahahahah
Yaaaa :KK43: doğum yaptıktan sonra daha hassas olur insan bunu takma şimdi kafana ❤️ benimde babam 6 aydır yok bizi ne arıyor ne soruyor. Bi kadınla mesajlaşmalarını yakaladık evden kovduk gidiş o gidiş. Bize çok bağlı olan adam bi anda sus pus oldu :KK43: doğumumada gelmesin zaten bu saatten sonra. Emzirirkende düşünmek istemiyorum evladıma yazık sütüm kesilir 🤷🏻‍♀️ yani anlıcağın çok farklı hayatlar var sınavlar var ama öncelik evlatlarımız bence
İnşallah doğumdan sonra da öyle dert edeceğimiz şeyler çıkmaz canım.süt çok hassasmış çünkü kesilir diye korkuyorum
Kimseye bir sey acıklamak zorunda degilsin baska sehirdeyse bir seyler uydurulur. Kendini üzmeye değmez. Sen hakkıyla yapıyorsun anneligini rahat ol
Keşke uzak olsalar 2 sokak aşağıda oturuyorlar birbirlerine 😁 annem zaten hiç dünürlük yapmaz gelip gitmez aramaz kaynanamları ama doğumda da gelmezse hayırdır derler kesin 🤦🏻‍♀️ bakalım eşim fırsat vermez herhalde sormalarına diye umuyorum ama içim buruk böyle olmasaydı keşke diyorum

X