Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    214
Kızlar aklıma takılan bişey var siz hep altta baskı hissediyorsunuz ya ben hep mideme yakın hissediyorum sertlik oluyor elimle ovuşturuyorum aşağı kayıyor ve bol tekmeli baskılar bebeğin kafası altta ama hafif yan mı acaba çünkü benim kasık bölgem boş ve yumuşak

canım bebeğin kafası yavaş yavaş aşağı iniyormuş, demek seninki tam aşağıda değil henüz. bu güzel bir şey bence tam vaktinde gelecektir belki

Evet canım hem uyguna hem de çok güzel olmuş şişe fiyatlarına baktım uygun olanı bulamadım. Bulursam ben de kendim yapacağım

Burada uygun canım. Daha önce nişanımda almıştım ben de sorunsuz geldi ürünlerim bir bak istersen

Canım çok teşekkür ederim. Fiyatı gayet uygun burada başka modellerde beğendim birini sipariş veririm. Kolonyaları istediğim gibi renkli doldurmak istiyorum
rica ederim. dediğim gibi daha önce sipariş vermedim kalitesini bilmiyorum da araştırırken denk gelmiştim o yüzden paylaştım. umarım işini görür

Kızlar İstanbul'da olanlar için söylüyorum Elit'in fabrika satış mağazası var Esenyurt'ta orada kiloluk madlen (150 adet) 700 TL. Etiket de yaptırıp üstüne yapıştırıp çok uyguna denk getirebilirsiniz. Nişandaki tepsime koymayı düşünüyorum bu şekilde hazırlayıp. 150 çikolata bana 850 TL gibi bir fiyata mal olacak hem de Elit'in çikolatası çok kaliteli eşim üretim tesisini denetlemeye gidiyor denetçi olarak çok da hijyenik

Ben de baskıyı üstte hissediyorum senin dediğin gibi benim bebeklerin pozisyonu da aynı bazen kaburgama dayanıyorlar baya daralıyorum

Kızlar depend de kupona denk geldim normal fiyatları nasıl bilmiyorum hiç araştırmadım sipariş veriyim diye girdim denk geldi. 100 TL'ye düştü kargoyla 140 oldu. Belki fiyat iyidir almak isteyen olursa diye

Eklentiler

• Screenshot_20240722-130614.jpg
    57,1 KB · Görüntüleme: 51
Kızlar depend de kupona denk geldim normal fiyatları nasıl bilmiyorum hiç araştırmadım sipariş veriyim diye girdim denk geldi. 100 TL'ye düştü kargoyla 140 oldu. Belki fiyat iyidir almak isteyen olursa diye
Hemen aldım kargoyla bile ucuza geldi diğer yerlere göre sağolasın

Hemen aldım kargoyla bile ucuza geldi diğer yerlere göre sağolasın
Ne demek canım ben hiç bilmiyorum nerde ne kadar ilk defa baktım denk geldi bende verdim sipairşi ben yanına bi ürün daha ekledim sepette bekleyen kargo ücretli ikisine tek kargo ödemiş gibi oldum

Ne demek canım ben hiç bilmiyorum nerde ne kadar ilk defa baktım denk geldi bende verdim sipairşi ben yanına bi ürün daha ekledim sepette bekleyen kargo ücretli ikisine tek kargo ödemiş gibi oldum
200 liranın üstünde genelde fiyatları valla çok iyi düştü kuponla

Ben de öyle yapacağım canım etiketleri bastırdım. Çikolataları almak kaldı sadece melodinin fabrikası da o tarafta sanırım ona gidecektim ama elitte aklımdaydı ona da bakacağım internet fiyatı ile çok fark var arada böyle çok hesaplı olacak

Çok uygunmuş canım.trenyolda 50 lü 850 tl bebek çikolatası kutulu

Ben şuna kanat geldım sıcak da bızı pert edıyor çoğunlukla bunalıp kasılmaya yol acıyor redmen balkonu toparlamaya kalktım sıcak hemen sertleştırdı karnımı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…