Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    215

Eklentiler

• Screenshot_20240707-163936_Hepsiburada.jpg
    Screenshot_20240707-163936_Hepsiburada.jpg
    82,5 KB · Görüntüleme: 56
  • Screenshot_20240707-163611_Hepsiburada.jpg
    Screenshot_20240707-163611_Hepsiburada.jpg
    96 KB · Görüntüleme: 71
Çapaya diğer bütün özel hastahanelerden daha çok güvenirim ama işte şans işi özel oda
Aynen, tekli odalarda kalan diğer hastalar taburcu olunca oda değiştirebiliyorsun ama, ben hemşirelere söylemiştim tekli odalar boşalınca bize haberin ben geçeceğim diye, sağolsunlar yardımcı olmuşlardı

Bu oğlan bugün az hareket ediyor gerçekten endişelenmeye başladım. Yahu geçen 2 gün fıldır fıldırdık. Tatlımı yedim soluma uzandım ı ıh randıman alamıyorum kesinlikle. Bana acil yolları göründü arkadaşlar.

Bu oğlan bugün az hareket ediyor gerçekten endişelenmeye başladım. Yahu geçen 2 gün fıldır fıldırdık. Tatlımı yedim soluma uzandım ı ıh randıman alamıyorum kesinlikle. Bana acil yolları göründü arkadaşlar.
Uygulamada yerleri azaldığı için hareketleri azalır yazıyo ama sen yine de git strese girmekten iyidir

Kızlar az önce garip bişey yaşadım. Gece uykularım yetersiz geliyor diye gün ortasında da şekerlemeler yapmaya başladım. Neyse tam kestiriyorum ıkınma hissiyle uyandım. 😱 Daha doğrusu bi baktım karnımı kasıyorum garip bir ıkınma şeklinde. Ama hiç farkında değilim ıkınmayla uyandım. Tuvalete girdiğimde çamaşırımda az bir şey ıslaklık vardı. Akıntı olabilir belki. Henüz tekrar etmedi. Ben ne olur ne olmaz diye dakikasını not aldım. Bu olan şey normal mi? Yalancı kasılma falan böyle mi oluyor? Zaman zaman sancı yaşamaya alıştım da bu şey ne bilmiyorum ve çok korktum. Şansıma evde de yalnızım eşim iş için ilçeye gitmek zorunda kaldı ☹️
canım hani rüyada tuvaletini yaptığını görürsün de gerçekte de tam yapacakken uyanırsın ya öyle bir şey olmuş olabilir belki. hatırlamadığın bir rüya görmüş olabilir misin? yalancı kasılma daha sertleşme gibi bir şey oluyor bu değil bence

Kızlar benimde bi sorum olucak çamaşırları yıkamaya başladım. E bebeğin sıvı deterjanı ve unibaby yumuşatıcı ile ama hiç o istediğim kokuyu alamadım bebek kokusunu. Siz hangi ürünlerle yıkadınız
ben green clean kullanıyorum, bebişler için kokusuz parfümsüz olması daha sağlıklı. inşallah giydiklerinde kendi bebek kokularıyla dolacak o giysiler 😍

Benimki de bugün çok hareketsizdi tatlı bişiler yedim biraz içşm rahatladı

X