Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    215
Kızlar benimde bi sorum olucak çamaşırları yıkamaya başladım. E bebeğin sıvı deterjanı ve unibaby yumuşatıcı ile ama hiç o istediğim kokuyu alamadım bebek kokusunu. Siz hangi ürünlerle yıkadınız
Siveno kullandım canım ben kokusu hoş bebek kokusu, koku çok önemli değil bence temiz içerikli olması yeterli benim için

Kızlar benimde bi sorum olucak çamaşırları yıkamaya başladım. E bebeğin sıvı deterjanı ve unibaby yumuşatıcı ile ama hiç o istediğim kokuyu alamadım bebek kokusunu. Siz hangi ürünlerle yıkadınız
Ay bende soracaktım bunu canım siveno ile Green clean arasındayım hangisi daha iyi kokuyor acaba😆

Ben daha asarken yoruldummm 🥴 Erkenden halledinn bu işleri 😅 Ama çok güzel çok tatlılar yaa

Eklentiler

• IMG_20240707_160735_565.jpg
    IMG_20240707_160735_565.jpg
    123,3 KB · Görüntüleme: 80
Hastanede giyeceğim pijamaları da onunla yıkadım bebiş bizim deterjanların kokusundan rahatsız olmasın diye 😁
Ben de siveno ile Green clean arasındayım canım siveno güzel deyince sen 😁😁onu aşayım yanlış değilsem yumuşatıcılı da aynı zamanda.

Canım bunlar yine tozlanmaz demi doğuma kadar 😁
Mini valiz hurçlarına koydum ben de yıkayıp ütüleyip, öyle tozlanmaz sanırım, gerçekten belim koptu, daha fazla ağırlaşmadan yapmak lazım 🤰🏻

Eklentiler

• 20240707_161940.jpg
    20240707_161940.jpg
    180,2 KB · Görüntüleme: 77
Ay mantıklı canım benim.Bunkar hastaneye gidecekler mi canım
Evet mini bir valize koyacağım, hurcun biri hemşireye verilecek, birinde benim pijamam falan olacak diğerinde hastanede bidaha bebişin üstünü değiştireceğim kıyafetler falan olacak, bu boşlara da bez, krem falan koyarım 😁

Eklentiler

• 17203588703682739543920415497216.jpg
    17203588703682739543920415497216.jpg
    192,3 KB · Görüntüleme: 70
Aslında istanbulda tek kişilik oda imkanı sunan devlet hastahanesi olda ben de devlette doğum yapmak isterim. Ama suriyelilerle falan aynı odada kalmak beni çok geriyo. Hiç mahremiyet olmuyo
Canım bende 2 kişilik odalarda kaldım hep diğer hastanın yanında seni muayene etmiyorlar ki doğumhane ye alıp orda muayene edip orda doğuruyorsun doğumdan sonrada arada perde oluyor valla o parayı vereceğime dediğim gibi birikime kullanırım ne bileyim

Canım bende 2 kişilik odalarda kaldım hep diğer hastanın yanında seni muayene etmiyorlar ki doğumhane ye alıp orda muayene edip orda doğuruyorsun doğumdan sonrada arada perde oluyor valla o parayı vereceğime dediğim gibi birikime kullanırım ne bileyim
İstanbulda mıydı canım

X