Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    215
Ben normal bir takım vericem hemşireye sonra isimli hastane çıkışını giydiririz öyle düşündüm

Canım ben bu kordon kanı meselesini daha bekarken araştırmıştım sanıldığı gibi hastalık üzerine hiçbir faydası yokmuş Detaylı araştırdın mı sen?Malesef ticaret sadece

Canım ben bu kordon kanı meselesini daha bekarken araştırmıştım sanıldığı gibi hastalık üzerine hiçbir faydası yokmuş Detaylı araştırdın mı sen?Malesef ticaret sadece
Bir de kordon kanını ayrı kordon dokusunu ayrı saklatmak öneriliyor aslında bazı hastalıklar için dokudan çalışılıyo bazı hastalıklarda kandan. Bu da x2 masraf oluyor maalesef. Bir de kök hücre oluşup oluşmayacağı uyuşup uyuşmayacağı kesin değil. Kan dondurup kardeş yapmak zorunda kalanlar var maalesef

Evet kesinlikle dediğin gibi.kesinlik yoktu o zamanlar çok araştırırdım ama baktım öyle vaat edilen bir durum da yok

Yok canım bu konuya vakıf değilim diye yazmıştım zaten. O yüzden sizlere sormak istedim, bilen varsa diye.
Bana da benzerini açıkladı telefondaki temsilci. Doğum öncesi 3 bin tl ödeme alınıyor, doğum sonrası kök hücrelere göre miktar yeterli gelirse mi dedi mevcutsa mı dedi, ona göre kalanı alınıyor dedi. Garanti zaten veremediğini de söyledi aynen.
Yaptırmayalım madem öyleyse. Siz baya araştırmışsınız. İnanırım ticaret olduğuna, çokça gördüğümüz şeyler, insan şüpheye düşüyor.

Bu doğum ücretlerini gördükçe gözlerim fırlıyor yuvalarından doğumu yapan biziz bi de üstüne para vereceğiz ben üniversite hastanesine gidiyorum mecburiyetten erken doğum yaptığım preeklampsi ray uyuşmazlık pıhtılaşma hastası olduğum için başka hastaneler almıyor beni iki doğumumu da aynı hastanede yaptım çok memnunum özele vereceğim parayı da koluma bilezik olarak takmayı tercih ederim çocuğuma gelecek olarak saklarım en azından ne bileyim üzülüyorum ticarete dönmüş doğum işi resmen

Aslında istanbulda tek kişilik oda imkanı sunan devlet hastahanesi olda ben de devlette doğum yapmak isterim. Ama suriyelilerle falan aynı odada kalmak beni çok geriyo. Hiç mahremiyet olmuyo

Kızlar az önce garip bişey yaşadım. Gece uykularım yetersiz geliyor diye gün ortasında da şekerlemeler yapmaya başladım. Neyse tam kestiriyorum ıkınma hissiyle uyandım. Daha doğrusu bi baktım karnımı kasıyorum garip bir ıkınma şeklinde. Ama hiç farkında değilim ıkınmayla uyandım. Tuvalete girdiğimde çamaşırımda az bir şey ıslaklık vardı. Akıntı olabilir belki. Henüz tekrar etmedi. Ben ne olur ne olmaz diye dakikasını not aldım. Bu olan şey normal mi? Yalancı kasılma falan böyle mi oluyor? Zaman zaman sancı yaşamaya alıştım da bu şey ne bilmiyorum ve çok korktum. Şansıma evde de yalnızım eşim iş için ilçeye gitmek zorunda kaldı

Kızlar benimde bi sorum olucak çamaşırları yıkamaya başladım. E bebeğin sıvı deterjanı ve unibaby yumuşatıcı ile ama hiç o istediğim kokuyu alamadım bebek kokusunu. Siz hangi ürünlerle yıkadınız

Kuşum yanlış anlama ama kokusuz olması lazım kıyafetlerin. Yenidoğanlar çok allerjik oluyorlar diye

Uni baby yenidoğan deterjanında hiç koku yok kokusuz yapmışlar. Yumusaticisi bir tık kokuyor. Yikayanlar ev mis gibi bebek koktu falan yazmisti özendim ama kokusuz olması daha iyi sanki parfümsuz işte

Bunlar nasıl fiyatlar ya üstüne bize para vermeleri lazım bence o kadar acıdan sonra
İlk doğumunu da yapmış biri olarak yüzde yüz katılıyorum canım doktor aktif r hiçbirşey yapmıyor desem yeridir ebe var zaten yanında son yarım saatte geliyor belki 15 dk ama işte süreci gidişatı tamamen doktor yönlendiriyor mesela hangi durumda sezeryana geçilmeli hangi durumda beklenmeli sürekli ebe irtibat halinde oluyor ve güvendiğin biri olması da o sebeple önemli oluyor , insan riske de giremiyor ama deli paralar bence de çok uçuk

Canım doktor hastane çok değişiyor ya küçük bir ilde 15 e bile varken istanbulda 100 bine kadar çıkıyor fiyatlar, bide ben zaten ücretsizdeydim bence de çok pahalı

Canım işte tamamen şans işte mesela bu şehir hastanelerine gidip çok memnun kalanda var asla beğenmeyende ,normal doğumsa o gün icapçı doktor kimse ona kalıyorsun hele birde doğum uzun sürerse doktorda değişiyor hatta sen orda hala doğururken, bu riski ve bu belirsizliği stress yapacak olanlar mecburen özele yönleniyor, yoksa ikisinde de kesinlikle en büyük zorluğu çeken anne

Leke olabiliyor ilk etapta başka takım vermek daha mantıklı canım

Canım doktoruna danış, arkasından ıkınma gelen bir kasılma olmaması lazım, yani doğum sırasında bile saatlerce kasılmadan sonra ıkınma hissi geliyor , korkutmak istemem ama gene de ihmal etme

Uni baby yenidoğan deterjanında hiç koku yok kokusuz yapmışlar. Yumusaticisi bir tık kokuyor. Yikayanlar ev mis gibi bebek koktu falan yazmisti özendim ama kokusuz olması daha iyi sanki parfümsuz işte
Kuşum yanlış anlama ama kokusuz olması lazım kıyafetlerin. Yenidoğanlar çok allerjik oluyorlar diye
Ay ne biliyim özendim kokulu kokulu olsun diye bi an Neyse önemli olan temizliği dediğiniz gibi

Bana 45 50ler aşırı çok geldi burda da az değik 20 civarı sanırım ama yine makul yani

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…