Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    215
Canım iṣe gitmek (iṣe hamilelik'ten önce gidiyorduysan), temizlik yapmak (eskisi kadar), markete falan gitmek, gezmek. Herṣeyi hamile olmadan önceki gibi yapmak. Bence bu
Hamilelik öncesi işten ayrılmıştım evdeydim. Temizlik hiç ara vermeden hep kendim yaptım dura dura da olsa markete de gidiyorum taşıyabildiğim kadar alıyorum onun dışında eşimle gidiyoruz. Hamilelik öncesi asla yerimde durmazdım hep gezerdim yine geziyorum ama sadece bir yere gidebiliyorum bir kaç yere asla gidemiyorum gücüm olmuyor yürümeyi çok severdim eskisi kadar yuruyemiyorum yani çok şükür bir sorun olmadıkça öyle uzanıp yatmıyorum ihtiyaçlarımı hep kendim karşılıyorum çünkü diğer türlü kendimi hasta gibi hissedip daha kötü oluyorum

Dün üzücü bir haber aldık çok strese girdim. Sanki o zamandan beri ağrım sancım daha fazla olmaya başladı umarım bana öyle geliyodur ama bi şey olur mu ya perşembe günü randevumuz var

Kızlar bebişlere kapı süsü isimli takımlar takı yastığı falan yaptırdınız mı? Paylaşın da gözümüz gönlümüz açılsın
İsimli takım yaptıracağım ama değerleri boşuna masrafmış gibi geldi bana hediyelik eşya bile yaptırsam mı yaptırmasam mı kararsızım

İsimli takım yaptıracağım ama değerleri boşuna masrafmış gibi geldi bana hediyelik eşya bile yaptırsam mı yaptırmasam mı kararsızım
Ben hastahaneye kimseyi kabul etmeyeceğim sadece benim ve eşimin ailesi ama bebek mevlidi için hediyelik yaptırmam lazım

Kızlar bebişlere kapı süsü isimli takımlar takı yastığı falan yaptırdınız mı? Paylaşın da gözümüz gönlümüz açılsın
Tam buraya atayım hepinize de selam vereyim diye düşünürken yazdığını gördüm çok duygusallaştım bugün, az önce kapı süsünü ve lohusa tacımı seçtim hamiş çekimi için 18’ine randevu aldım bugün falan derken boğazım düğüm düğüm. Yaklaşıyor mis kokulularımızla kavuşmamız, sonuna sağlıkla gelmeyi nasip etsin Rabbim hepimize inşallah

Henüz bebek hediyeliklerini yaptırmadım ama kaydettiğim sayfalar var. Fiyat bilgisi alıp yaptırmayı düşünüyorum çok abartmadan. Mevlidi en az 2-3 aylık olmadan yaptırmayı düşünmediğimden mevlit hediyelikleriniyse sanırım doğum sonrasına bırakacağım. Hem doğum tarihi belli olsun

Eklentiler

• IMG_2734.png
    544 KB · Görüntüleme: 66
  • IMG_2726.png
    463,8 KB · Görüntüleme: 58
  • IMG_2725.png
    327,9 KB · Görüntüleme: 73
Kordon kanı ve kordon bağı saklama konusunda araştıranınız, yaptırmayı düşüneniz var mı sevgili anneler ? Ben düşünüyorum, fiyat ta aldım bugün ama konuya çok ta vakıf değilim ? Bilgisi olan var mıdır?

Ne güzeell. Hayırlısıyla o haftalara gelsem içim rahatlayacak
gelirsin canım inşallahh bu yazdığını okuyunca kendim yazmış gibi içten hissettim çünkü ben de ağustos annelerinde falan 36 haftaları görünce ah bi şu haftalara gelsem içim rahatlasa diyorum 30a da böyle böyle geldim. Allah sabrımızı güzellikle sonuçlandırsın

Ben hastahaneye kimseyi kabul etmeyeceğim sadece benim ve eşimin ailesi ama bebek mevlidi için hediyelik yaptırmam lazım
Allah o günlere çıkmayı nasip ederse kolonya yapabilrim evde kendim yada küçük keseleri badem şekeri koyup paketlerim ama öbürleri saçma geliyor gerçekten boşuna masraf tabi yaptırana saygı duyuyorum. Bebek görmeye gelmk isteyen olursa kabul etmeyecek mısın kuzum eve hastaneye olmasa bile eve gelen olur

Ben yaptırdım canım bugün geldi hastane ve eve ziyarete gelenler için mum yaptırdım çok hoşuma gitmişti isimli hastane çıkışı da yaptırdım hatıra kalsın istedim Allah isteyen herkese nasip etsin inşallah

Eklentiler

• IMG_4711.jpeg
    113,7 KB · Görüntüleme: 68
  • d52f9825-ee81-45a8-ab51-39bb4a046eac.jpeg
    132,8 KB · Görüntüleme: 72
  • 97a14488-36bb-424f-9f3f-5da6f5f6eb9d.jpeg
    161,6 KB · Görüntüleme: 65
evet kabul etmeyeceğim şimdiden de söylüyorum insanlara. Covidden sonra kimse yadırgamadı beni. Bir de benim eşim yurt dışında doğum için gelecek onunla ailecek vakit geçirmek istiyorum

Hepsi çok güzeller güle güle kullanmayı nasip etsin Allah mumları ayrıca sevdim çok hoşlar

Ayyy çok sevimliler aşkım fiyat bilgisi ve yaptırdığın yeri de paylaşabilir misin

Ben çok araştırdım yaptırmayacağım. Çünkü fiyatları aşırı şişiriyorlar çünkü ortada mecburiyet var. Maalesef bu çok büyük bir ticarete dönmüş

Ben bakamadım hiç fiyatlar nasıl canım nerelerle görüştün bizimle de paylaşır mısın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…