2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    218
Beşiği kral beşikti zaten köşeli. İçini de böyle yapacağım
IMG_5855.png

Eklentiler

• IMG_5856.png
    IMG_5856.png
    313,3 KB · Görüntüleme: 31
Ben yaptırdım canım bugün geldi 🥹 hastane ve eve ziyarete gelenler için mum yaptırdım çok hoşuma gitmişti 🧸 isimli hastane çıkışı da yaptırdım hatıra kalsın istedim🥹 Allah isteyen herkese nasip etsin inşallah 🙏🏻🥰
Ay ben bu mumları kimseye vermeye kıyamazdım çok guzeller😄

Ben yaptırdım canım bugün geldi 🥹 hastane ve eve ziyarete gelenler için mum yaptırdım çok hoşuma gitmişti 🧸 isimli hastane çıkışı da yaptırdım hatıra kalsın istedim🥹 Allah isteyen herkese nasip etsin inşallah 🙏🏻🥰
Mumları ne kadara yaptirdin canım ben de bakayım

Ben bakamadım hiç fiyatlar nasıl canım nerelerle görüştün bizimle de paylaşır mısın
Onkim’den fiyat aldım, Sabancı kuruluşu. Geçen sene doğum yapan arkadaşım da oraya verdi ama felaket pahalanmış %100’den de fazla 😢
17 bin dediler. 3 bin doğum öncesi kalan 14 bin doğum sonrası. Sonra her sene yıllık ödemesi yapılıyor, 3 buçukmuş şuan. Yıllık ortalama enflasyon oranında ona da zam geliyormuş.
Çok kararsızım, gönlüm yaptırmaktan yana ama.

Onkim’den fiyat aldım, Sabancı kuruluşu. Geçen sene doğum yapan arkadaşım da oraya verdi ama felaket pahalanmış %100’den de fazla 😢
17 bin dediler. 3 bin doğum öncesi kalan 14 bin doğum sonrası. Sonra her sene yıllık ödemesi yapılıyor, 3 buçukmuş şuan. Yıllık ortalama enflasyon oranında ona da zam geliyormuş.
Çok kararsızım, gönlüm yaptırmaktan yana ama.
Gerçekten çok yüksekmiş fiyatlar😵‍💫

Kordon kanı ve kordon bağı saklama konusunda araştıranınız, yaptırmayı düşüneniz var mı sevgili anneler ? Ben düşünüyorum, fiyat ta aldım bugün ama konuya çok ta vakıf değilim ? Bilgisi olan var mıdır?
Benim de aklımda ama tıp sektöründe çoğu şeyde olduğu gibi gerçekten çok önemli ve gerekli bir adım mı yoksa ticarete dönmüş bir olay mı karar veremiyorum, kendi doktoruma danışacaktım bu kontrolde unuttum iyi ki söyledin🌸

Benim de aklımda ama tıp sektöründe çoğu şeyde olduğu gibi gerçekten çok önemli ve gerekli bir adım mı yoksa ticarete dönmüş bir olay mı karar veremiyorum, kendi doktoruma danışacaktım bu kontrolde unuttum iyi ki söyledin🌸
Ben de öyle kararsızım işte. O yüzden buraya da yazdım ki bilgisi olandan bir şeyler öğreniriz belki diye. Araştıracağım biraz. Perşembe günü doktoruma da danışacağım kontrolüm var, bakalım şüphelerim giderse kabul edeceğim.

Kızlar doğum fiyatlarınız nasıl benim doktor sadece doğuma 52 bin yapmış ve fiyat tekrar güncellenecekmiş, 2023 de oğlumu da aynı doktorda kucağıma almıştım 18 di ya😩
Bağcılar medipol normal doğum 17 zorunlu sezaryan 28 istek sezeryan 45 ama zam gelecek bu ay

Kızlar doğum fiyatlarınız nasıl benim doktor sadece doğuma 52 bin yapmış ve fiyat tekrar güncellenecekmiş, 2023 de oğlumu da aynı doktorda kucağıma almıştım 18 di ya😩
Öf bu rakamlar ne böyle 🙄 30 falandır diye düşünüyordum hep. Gittiğimde her ikisini de konuşup bağlamalıyız. Allah güç kuvvet versin hepimize. Tek harcama kalemimiz doğum da değil ki.

Bağcılar medipol normal doğum 17 zorunlu sezaryan 28 istek sezeryan 45 ama zam gelecek bu ay

Öf bu rakamlar ne böyle 🙄 30 falandır diye düşünüyordum hep. Gittiğimde her ikisini de konuşup bağlamalıyız. Allah güç kuvvet versin hepimize. Tek harcama kalemimiz doğum da değil ki.
Benim doktorun kliniği var ama doğumlar Ankara koru çukurambar da işin kötü yani paket veya fiyat sabitlemede yok, benim doğumda ne kadar olursa o fiyat

Bunlar nasıl fiyatlar ya üstüne bize para vermeleri lazım bence o kadar acıdan sonra🤦‍♀️🤦‍♀️

Kuşum geçen sene eylülde sağlık sigortası yaptırmıştım 5. 000 tlye şuan muayene tahlil ve doğuma para vermeyeceğim yoksa 52.000 tl nedir ya dolandırıcılık resmen

Kızlar ya bebiş için hemşireye verilecek takım normal bi set takım mı olsun yoksa hastane çıkışı için yaptırdıgım isimli takım mı olacak?? Hani isme özel hastane çıkışını sonra giydiririz diye düşünüyorum

Kızlar ya bebiş için hemşireye verilecek takım normal bi set takım mı olsun yoksa hastane çıkışı için yaptırdıgım isimli takım mı olacak?? Hani isme özel hastane çıkışını sonra giydiririz diye düşünüyorum
Ben de senin gibi düşünüyorum normal takım varicem

Ben doktorumla konuşmadım ama araştırdığıma göre 23 25 arasiymis doğum 1 gün hastanede yatış ve işitme testi içinde doğruysa eğer özelde doğum olabilir değilse devlete giderim hiç gitmek istemiyorum aslında devlete ama bakalım

X