2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    218
Ben de uni babynin deterjan ve yumusaticisini aldim kullanici yorumlari baya iyiydi herkes memnundu

Bende hamile kalmadan önce 3 kutu almıştım yumuşatıcı kullanıcam da

Nasıl oldun iyimisin ??

Canım nasıl oldunuz inşallah herşey yolundadır

Aranızdaki diolaglara anlam veremeyen bir ben miyim acaba kuzum ya habire isim mi değistirilir zaten

Aranızdaki diolaglara anlam veremeyen bir ben miyim acaba kuzum ya habire isim mi değistirilir zaten
Valla ben de anlam veremiyorum... Adam bir trollüyor, el kaldırdığını falan da yazmıştı, sonra şakalaşıyor falan garip anlamıyorum ben konuşulanların çoğunu :/

Kızlar bu gün proluton iğnesi oldum 3. Dozu 10 günde bir vuruluyorum ama bu gün vurulduktan sonra belimde ve kasıklarımda bi ağrı başladı öğlen vurdurdum ama hala var kasık ağrısı adet ağrısı gibide değil sizede oluyor mu çocuk haraketli ama maşallah formunda çok kafama takıldı bu ağrı

O ağrılar ara ara yokluyor ya ayakta kalıp yorulmayla bağlantılı genelde. Sen reyhan kaplana gidiyodun canım yanlış hatırlamıyosam hala ona mı devam ediyosun? Bir de serklaj olmuştun rahim ağzın çok mu kısaldı

bende prolutondan sonra ağrı olmadı hiç ama bugün kasıklarımda aşırı ağrı var. adet ağrısı değil sanki bebeğin bacağı kasık kemiklerimin arasına sıkışmış da ağrıtıyor gibi biliyorum saçma ama verdiği his öyle yani. bir de oraya vuruyor hep maalesef

Evet hala onunla devam ediyorum. Dikişlerim iyi durumdaymış açıklık kapandı çok şükür ama yine de riskin var dediği için sürekli aklımda

Bende iğneye bağlamadım ayaktada çok durmadım bu gün ama belim ilk defa bu kadar ağrıdı yaa

Kızlar anne karnında bebiṣe kilo aldıran ṣeyler var mı? Bebiṣ baṣlarda kiloluydu ṣimdi kilosu baya düṣmüṣ

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…