Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    215
Kızlar Dependi kaç beden almalıyım ya karar veremedim şuan kilom 60a yakın boyum 168

Hanımlar şakayla makayla 30 devırdık çoğumuz
Evet çok şükür bu günlere geldik ben son bikaç haftamı biraz kötü geçirsemde Allah dermansız dert vermesin diyorum yinede fiziğime gidiyorum geliyorum inşallah doğuma kadar iyileşirim toparlarım biraz uzun sürecek diyolar ozonda veremiyolar hamile oldugum için evde de egzersizlere devam artık Allah kerim.. herşeyin başı sağlık bebişim iyi ya en önemlisi o. Ama tabi insanı kötü etkiliyor markete çıkasım gelmiyor konuşurken zorlanıyorum üzücü bi dönem yaşıyorum buda benim sınavımmış demek atlatırım umarım bana bolca dua edin kızlar muharrem ayına da girdik bolca salavat getirelim dualarımızı eksik etmeyelim üstümüzden

Amın cnm ağustos annelerı temmuz ortasına gunlerı almıs bıle doğum için bız bakalım ne zaman baslarız doğuma

Kızlar Dependi kaç beden almalıyım ya karar veremedim şuan kilom 60a yakın boyum 168
M beden için bel ölçüsü 70-105 cm aralığında , L beden için 95-130 cm aralığında , XL beden için 120-150 cm aralığında, bel ölçünüze göre talep edebilirsiniz. Satıcıya sormuştum bu soruyu ben

Ben xl aldım dar gelmesin yeter ki diye ki dar gelmez bana benimde boyum 167 kilo 80
L beden iyi olur gibi o zaman bana, oluyo mu diye denedin mi kuzum
Sağol canım ölçeyim madem

Kızlar hamilelikte hareketli olmak sizce tam olarak nedir ben hareketli miyim değil miyim öğrenmek istiyorum hep hamileliğimde çok hareketliydim vs derler ya bunun tam açılımı ne acaba

Kızlar hamilelikte hareketli olmak sizce tam olarak nedir ben hareketli miyim değil miyim öğrenmek istiyorum hep hamileliğimde çok hareketliydim vs derler ya bunun tam açılımı ne acaba
Canım iṣe gitmek (iṣe hamilelik'ten önce gidiyorduysan), temizlik yapmak (eskisi kadar), markete falan gitmek, gezmek. Herṣeyi hamile olmadan önceki gibi yapmak. Bence bu

Geldiği gibi gidecek kuzu ödem zaten çoğu havale sıcak olduğu için çok Su içiyoruz vücut su tutuyor normal ben 16 kilo aldım daha da var 20 kilo alırım kesin ama yarısı gidecek biliyorum doğumla kalanı da kendim veririm zaten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…