Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    164
İyiliğimiz için minik minik kandırıyorlar bizi, bunu biliyoruz ve kabulleniyoruz

Bizde isim krizi sürüyor hala. Kayınvalidem kocasının ismini koydurma çalışmalarına hızla devam ediyor. Onun yüzünden ikinci ismi koyamıyoruz düz Ali kaldı çocuğun adı o kadar sinirliyim ki.
Ona ne oluyormuş isim koymak kayınvalidelere mi kaldı anne baba dururken. Fikrini sorarlarsa söylesinler o kadar. Çok istiyosa bi tane daha dogurup istedigi ismi koysun. Kuzum sen eşinle beraber bir isim seç ali koymak içine sinmiyorsa hiç istemedigini soyle baska isim bulun

Ay ne münasebet ya çok sinir oluyorum böyle şeylere
Ali eşimle en başından beri ortak kararımız eşim de baskıdan dolayı başta babasının adını koymak istedi ama güzellikle iki tarafında ilk torunu olduğunu benim babamın üzüleceğini söyledim(üzülmese de istemezdim) anlaştık. Gitmiş annesine iki isim koymak istemiyoruz demiş benim üstüme gelmesin diye. İkinci ismi koyamıyorum o yüzden. Ama kadın hala beni manipüle etmeye çalışıyo sürekli bi acındırmalar bi şeyler sonunda patlıcam galiba.

Bizde isim krizi sürüyor hala. Kayınvalidem kocasının ismini koydurma çalışmalarına hızla devam ediyor. Onun yüzünden ikinci ismi koyamıyoruz düz Ali kaldı çocuğun adı o kadar sinirliyim ki.
Ona ne oluyormuş isim koymak kayınvalidelere mi kaldı anne baba dururken. Fikrini sorarlarsa söylesinler o kadar. Çok istiyosa bi tane daha dogurup istedigi ismi koysun. Kuzum sen eşinle beraber bir isim seç ali koymak içine sinmiyorsa hiç istemedigini soyle baska isim
Ya hiç cevap verme her konuyu actiginda duymazdan gel ,kalk iceri falan git . Yapamiyorsan da patla gitsin hamile kadının üstüne gelmesin

Biz karar verdik Doğa Liya diye ailelerimizde öğrendi kaynanam eltime "doğa neymiş öyle" demiş yani sanane bide gelip bize yüzümüze söylesen ya madem

Siz kararı verin kimlik çıkartırkennde yazdırın olsun bitsin. Sonrada bişey derlerse onların ayıbı

Bu zamana kadar hep konu değiştirdim ama galiba sinirlerime hakim olamıcam. 3 sene ay ı evde yaşayınca artık katlanmak inanılmaz zor geliyo kurtulamıcam bu kadından

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…