Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    166
Biz karar verdik Doğa Liya diye ailelerimizde öğrendi kaynanam eltime "doğa neymiş öyle" demiş yani sanane bide gelip bize yüzümüze söylesen ya madem 😅😅
benimki de Arden koyacağız diyince durdu durdu daha vakit var daha iyisini bulursunuz aslında dedi cevap bile vermedim. İste o zaman kesinleşti bizim isim 😅 kararsızdım ama o öyle diyince doğru yoldayım dedim 🥹

Kızlar iyi geceler, bu akşam kardeşimin nişanı vardı tüm gün maskeyle gezdim tüm gözler üstümdeydi herkese dert anlatmamak için dişimi çektirdim yüzüm şişti dedim geçiştirdim, kimse gelmeden de kardeşimle hızlı hızlı fotoğraflar çekindim shopla kendime gülümseme ekledim. İnsan üzülüyor herşeyin başının sağlık olduğunu unutuyor sonra böye böyle hatırlıyor… Umarım tez vakitte toparlarım bugün tam 3 hafta oldu 😔

Hepinize merhaba güzel anne adayları 🌸 grup ilk açıldığı zamanlarda ben de buranın takipçisiydim ama Şubat ayında malesef bebeğimizi kaybettik.. Şimdi şükürler olsun ki yeniden hamileyim ve artık 2025 Şubat anneleri grubundayım. Buradaki konuşmaları okurken anladım ki ben bu grubu daha çok sevmiş ve çok özlemişim 🥲 kese görünmesi kalp atışı derken şimdi alışverişler doğuma hazırlıklar ile dolmuş mesajlar bu beni ne kadar duygulandırdı tarif edemem 🩷 inşallah hepimiz de sağlıkla kucağımıza alırız minik bebişlerimizi 🌸🩷

Hepinize merhaba güzel anne adayları 🌸 grup ilk açıldığı zamanlarda ben de buranın takipçisiydim ama Şubat ayında malesef bebeğimizi kaybettik.. Şimdi şükürler olsun ki yeniden hamileyim ve artık 2025 Şubat anneleri grubundayım. Buradaki konuşmaları okurken anladım ki ben bu grubu daha çok sevmiş ve çok özlemişim 🥲 kese görünmesi kalp atışı derken şimdi alışverişler doğuma hazırlıklar ile dolmuş mesajlar bu beni ne kadar duygulandırdı tarif edemem 🩷 inşallah hepimiz de sağlıkla kucağımıza alırız minik bebişlerimizi 🌸🩷
İyi geceler cnm allahım evlatlarımızı sağ saglım kucagımıza almayı nasıp etsın uykusuz bır gecede meraba dıyoruz

Kızlar 4 gündür kan ilacı kullanıyorum. Kullandıktan kısa süre sonra kullandiysaniz eger sizde de ishal ve ayıptır söylemesi dışkıda siyahlık oluyor mu
Demir ilacı ishal ya da kabızlık yapar canım c vitaminiyle kullanmalısıın. Ben kullanamıyorum 3 kez kustum demir ilacından sonra nedenini anlayamadım.

Demir ilacı ishal ya da kabızlık yapar canım c vitaminiyle kullanmalısıın. Ben kullanamıyorum 3 kez kustum demir ilacından sonra nedenini anlayamadım.
Bence ihmal etme demir depoları boşaldıktan sonra çok zor toparlanıyor. Piyasada çok fazla demir hapı var ben en son ferrumdan memnun kaldım muhakkak başka ilaçları da denemelisin

X