2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    218
Kızlar göğüs ucu kremini sürmeye başladınız mı? Ben aklıma geldikçe sürüyorum her gün olmasa da haftada bir diyebilirim önceden başlamak gerekiyormuş sizinde aklınızda olsun. Bana arkadaşım şunu vermişti. Ben dün indirimden lansinohunkini de aldım bulunsun diye

Eklentiler

• IMG_3990.jpeg
    144,4 KB · Görüntüleme: 46

canım benim üzüntünü hatırlatmak gibi olmazsa eşin ile ilgili büyük problem yaşadığınızdan bahsetmiştin. toparladın mı kendini? destek ihtiyacın olduğunda buradayız demek için belirtmek ve sormak istedim. umarım her şey dilediğin gibi olur.

35. Haftadan sonra sürmeye başlıyorlar diye biliyorum

Canım şuan gerek varmı ki ona.Emzitmeye yakın tahrişi önlemek amaclı sürülür

Artık daha iyiyim canım çok şükür toparladım çocuklarıma odaklandım. Eşimlede düzeltmeye çalışıyoruz ama içimde zerre kadar sevgi kalmadı oda bunun farkında kolay atlatılcak bişey değil yaşadıklarım düzelirmi bilmiyorum pişmanlığını görüyorum ama içim çok kırgın hiçbişey eskisi gibi değil olmicakta bu bi gerçek. Şuan sadece evladımı sağlıkla kucağıma almak istiyorum sonrası da Allah kerim.

kendi hayatın, en iyi kararı tabi ki kendin verirsin. haklısın, zamanla geçecek bir üzüntü değil gibi, yani benim için geçmezdi. insanın kendinden çok düşündüğü bir yavrusu olunca durumlar çok farklı oluyor tabi. inşallah hiç bir kararından pişman olmazsın, hakkında hayırlısı.

Kızlar selam. Bişey sorucam. Özellikte sırt üstü uzanırken -uzanmak dediğim de oturmaya yakın bir açıda, kucağımda laptop belimde yastık, koltukta ayaklarımı uzattım işte gözünüzün önüne gelmiştir- aniden nefes darlığı, yanaklarınıza ateş basması, kalp çarpıntısı gibi şeyler yaşıyor musunuz? Doğrulduğumda büyük oranda geçiyor ama eşim işteyken ben evde tekim ve tek başındayken de korkuyorum haliyle

Korkma canım hava sıcak normal yükselir evet tuzu da azalt kesinlikle artık minimumda tut biraz otur soluklan bir de limonlu soda içebilirsin dengelemek için normale döner
Tuz tüketimin fazlaysa azalt canım bu dönemde şişlik normalmiş artık baslayabilirmiş tansiyon çıkmaması ve daha fazla sismemek için tuzu da azaltmamiz gerekiyor
Doktoruma geldim ödem ve tansiyon için kan idrar tahlili istedi bebiş iyiymiş sonuca göre konuşcaz bakalım. Sağolun evet tuzu azaltmam lazım galiba fazla tüketiyodum

Canım bunun bi genel kuralı yok bence, ben ilk gebeliğimde de yaşamadım şuan da yaşamıyorum ama bir arkadaşım son ay full kasılma sancıyla geçirdi oda bende vaktinde normal doğum kilosunda doğum yaptık, düzenli olmadığı sürece korkmana gerek yok, belki doktor magnezyım başlatır ama

Ben bunun için geçen acile gittim kalp atışımı saydım 130lara çıkmıştı haftasonu olduğu için tansiyon baktırdım sadece normaldi. Dün ebeye sordum sıcaklarda normal dedi . Sağolsun kendi doktorum habersiz istifa ettiği için ona da soramıyorum haftaya yeni doktora gidicem onada danışıcam o zamandan beri kalp atış hızım fazla geliyor bana

Kızlar geçen gün göğsümün ucu kaşındı bende kaşımamak için sıktım sarı sıvı geldi korktum kendimi çok tuhaf hissettim ilk defa o an anne olacağımı hissettim o kadar farklı bişey ki anlatamam. Tekmeler bile o kadar beni etkilememişti

Karnın kasılıyodur canım yani rahmin. Tam dik oturmaya çalış geriye yaslanınca rahat olmuyor bende de öyle oluyor. Damarlara baskı mı oluyor ne oluyosa

Kızlar hangi bebek bezini alacaksınız? Ben sleppy alıcam da onunda çeşitleri varmış natural mı güzel bio natural mi?

Bana da oluyor sırt üstü yatınca nefes darlığı ve çarpıntı. Galiba tansiyon oynuyo karnımızda büyüdüğü için baskı oluyo

Kızlar aranızda hamilelikte largopen kullanan varmı? Ben gece yine uyuyamadım diş doktoruma gittim hamilelikten diş etlerimin iltihap yaptıgını alev gibi oldugunu söyledi ilacı kadın doğum doktorumun yazmasını uygun gördü doktorumda bana largopen antibiyotik ilacınk yazdı inşallah iyileşirim uykuya hasret kaldım 2 gündür sıfır uyku

Kızlar hangi bebek bezini alacaksınız? Ben sleppy alıcam da onunda çeşitleri varmış natural mı güzel bio natural mi?
Molfix aldım, şuan iki arkadaşımda yenidoğan bebekelrine bunu kullanıyolar memnunlar bende öyle tercih ettim sadece 2 paket 1 numara aldım denicem bakalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…