2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    218
Bizde bayramda gitmeyi düşünüyoruz 24 haftaligim bı şey olmaz bence

Kızlarrr suan 23+3 haftalığım. bayramda 3 şehire gideceğiz 2-5 saatlik araba yolculugu olacak hepsi. 2 saatte bir mola versek sorun olmaz sanirim. Ve denize girebilir miyiz hamileyken

Doktoruna danıs cnm ıkı saatte bır durup yürümen lazım ayaklarının şişmemesı için

Ay bide deniz tatili dinlenmeli olur işte ne güzel olu r yaa

Ben hiç bu topa girmedim ramazan bayramında midilli adasında yaptık tatilimizi bu senelik yeter ama bir sıkıntısı olmaz giy terliklerini suyunu meyveni al yanına arada bir mola ver yürü tamamdır

Kızlar herkese selam bugün doktor kontrolüm vardı 25+2 olmam gerekiyor son adet tarihime göre ama doktor 28 haftalık dedi ultrasonda bide suyu fazla dedi neden bu kadar ilerde görünüyor anlamadım acaba bi sıkıntı mı var ya

Ben hiç bu topa girmedim ramazan bayramında midilli adasında yaptık tatilimizi bu senelik yeter ama bir sıkıntısı olmaz giy terliklerini suyunu meyveni al yanına arada bir mola ver yürü tamamdır
Biz de ramazan bayraminda öyle yapmayı düşünüyorduk ama çok kalabalık olur diye vazgeçmiştik. Şimdi vize alınca direkt arabayla gidelim diyoruz geze geze bakalım herkeste olumlu yazınca bi heveslendim

Biz de ramazan bayraminda öyle yapmayı düşünüyorduk ama çok kalabalık olur diye vazgeçmiştik. Şimdi vize alınca direkt arabayla gidelim diyoruz geze geze bakalım herkeste olumlu yazınca bi heveslendim
Biz deniz kenarında yaşıyoruz o sebeple biz de karadeniz tarafı planlıyoruz bizimki daha zor yürümeli falan

Şekerine baktirmismiydin canım şeker bebeği önde götürüyormus ve su fazlalığı olabiliyormuş

Şeker yüklemesi yaptırdın mı canım?

valla benim yatak istirahatim var ama eğer normal hayata devam edecek kadar iyi olsaydım kesin giderdim hatta hamileyken yüzmenin hayalini falan kurmuştum. bence bu haftaları sıcakta evde geçirmektense tatilde dinlenerek, günlük hayatın meşgalesinden uzak geçirmek daha güzel

Evet ben de deniz tatili çok severim umarım sen de gidersin hayalini kurduğun gibi canım

Kızlar bu değerlerden anlayan var mı acaba

Eklentiler

• IMG_3672.png
    114,4 KB · Görüntüleme: 53
  • IMG_3673.png
    151,4 KB · Görüntüleme: 52
  • IMG_3674.png
    128,5 KB · Görüntüleme: 50
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…