2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    218
Etrafımda herkes Sleepy kullanıyor. Molfix kullananlarda pişik olmuş öyle duydum
İkiside 6 aydır kullanıyor hiç sorun yaşamadılar hatta biri önce sleepy aldı taşma yaptı Molfixle devam ediyor Bebişten bebişe değişiyor bu durum galiba

Sonraki kontrolüm 29 Haziran'da, daha çok var.. bana da sanki kafamda çok basınç varmış gibi geliyor

Karnın kasılıyodur canım yani rahmin. Tam dik oturmaya çalış geriye yaslanınca rahat olmuyor bende de öyle oluyor. Damarlara baskı mı oluyor ne oluyosa
Karnında pek bi farklılık olmuyor da birden yanaklarıma ateş basıyor, nefesim kesiliyor sanki ciğerlerime aşırı bir ağırlık oturmuş gibi. Kalp atışım bi farklılaşıyor. Allah korusun tansiyondan falan korkuyorum. Ne olur ne olmaz diye oksapar kullanmaya başlatmıştı önceki doktor beni. Kontrolüme de çok var valla nabıcam bilmiyorum yaşadığım durum normal mi onu da bilmiyorum

Bana da oluyor sırt üstü yatınca nefes darlığı ve çarpıntı. Galiba tansiyon oynuyo karnımızda büyüdüğü için baskı oluyo
Bak gövdem aynı bu açıda, bacaklarımı da uzattım, bu açıdayken bile dediğin gibi nefes darlığı çarpıntı olmaya başladı normal dimi yani bu

Eklentiler

• 1000035232.jpg
    33,5 KB · Görüntüleme: 41
Bak gövdem aynı bu açıda, bacaklarımı da uzattım, bu açıdayken bile dediğin gibi nefes darlığı çarpıntı olmaya başladı normal dimi yani bu
Ama bu uzanmak bile değil ben baya yatar pozisyondaysam sırt üstü öyle oluyo. Tansiyonuna bakıyo musun hiç böyle bi şey yaşadığında :/

Ama bu uzanmak bile değil ben baya yatar pozisyondaysam sırt üstü öyle oluyo. Tansiyonuna bakıyo musun hiç böyle bi şey yaşadığında :/
Daha tansiyon aleti almadık eve. Onun pişmanlığını yaşıyorum saatimden bakıyorum ama saatim de farklı ölçüyor. Gebe izlemde 10/7 çıkıyorsa atıyorum, saatte 13/7 falan çıkıyor. Valla tansiyon aleti şart oldu artık ya

Ben de bugün yüksek çıkınca korktum hep düşük çıkardı. Kayınvalidemin aletini aldım idareten düzenli ölçüm yap dedi doktorum

ya işte benim 5. aydan beri çok fazla o korkutuyor. magnezyum da günde 2 tablet içiyorum ona rağmen düzensiz kasılmalar sürekli var. su da bolca içiyorum. ne yapsam çözemedim. inşallah bir sıkıntı olmaz

Kızlar hangi bebek bezini alacaksınız? Ben sleppy alıcam da onunda çeşitleri varmış natural mı güzel bio natural mi?
canım ben şimdi elimiz rahatken biraz stoklamak istedim. nasılsa bez en fazla kullanılan şey 1 numara prima almıştım, sonra boykot olduğu için 2 numarada goon aldım. goon'dan da çok memnun kalan var. şimdi e bebek indiriminden 3 ve 4 numara molfix almayı düşünüyorum valla hepsinden karışık oldu ama bakalım hangisinden memnun kalırsam ondan devam ederim inşallah

ya işte benim 5. aydan beri çok fazla o korkutuyor. magnezyum da günde 2 tablet içiyorum ona rağmen düzensiz kasılmalar sürekli var. su da bolca içiyorum. ne yapsam çözemedim. inşallah bir sıkıntı olmaz
Canım doktoruna danış mutlaka ama korkulacak birşey olduğunu sanmıyorum ya içini ferah tut

Canım doktoruna danış mutlaka ama korkulacak birşey olduğunu sanmıyorum ya içini ferah tut
ya inşallah yoktur bir sorun. doktor biliyor yaşadığım sorunu aslında, eğer kasılma düzenli hale gelirse ve hiç geçmiyor gibi olursa hemen gel dedi sadece. bakalım 6 gün sonra randevum var. çok teşekkürler bu arada

Ben de ilk zamanlar için Prima Harmonie aldım, tamamen organik içerik ancak aşırı pahalı.
Goon ve Prima premium care de almıştım bu yüzden, Harmonie sürekli kullanılacak gibi değil fiyat açısından. Hepsinden 1 numara aldım, stoklamak mantıklı gelmiyor bana da. Kilo ve gelişimine göre diğer numaraları sonrasında alacağım.
Bu arada tansiyon aleti almayı düşünenler için (ki bunu lütfen hiç bir birimiz ihmal etmeyelim) bu işte öncü Omron markadır. Tavsiyem olsun. M3’ü kullanıyorum ben, M2’si de müthiş, hastanelerde kullanırlar.

Bebek bezi olarak prima premium care aldım kızlar ben de.1 no 170 adet,2 no almadım gerek yok dediler 3 no dan 200 adet ve 4 nodan 250 adet.Biraz riske girdim ama sorarak aldım sayıları

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…