2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    218
Aynen ya asırı derecede tatlı yer oldum üstünede üç dört bardak su ooo gece bile aynıyım
Bu sırada az önce browni yapan ben canım emzirdiğimiz için şekerimiz düşüyor, ben normalde hiç tatlı yemem aramam, ama bu emzirme dönemleri aşırı tatlı istiyor canım

Kızlar ya bebekleri çok gazlı olan var mı benimki bugün hep uykudan kalktı çok kötü bi gün geçirdik geceden beri sinirden ağlıyorum pazartesi doktora gidicem kontrolumuz var ama o ağladıkça bende ağlıyorum bisi yapamıyorum masaj yapıyorum cikariyo rahatlıyo sonra yine başlıyor anlamıyorum napmam lazım .

Emzirirken göğsümü iyice sıkıyorum ağzına süt gitsin diye 1 günde ağzına süt akmasına alışmış olabilir mi acaba
Güzel tutabiliyo mu memeyi ağzını kocaman açıp kahverengi bölgeyle beraber tutarsa daha çok süt çeker 5 dk emiyosa daha sık emzirebilirsin uyandırıp zor da olsa

Bugün hiç uyumadı, memelerimde emzirmekten süt kalmadı, biberonu istemiyor. Ne yapacağım ben arkadaşlar bitmiş durumdayım.

Bugün hiç uyumadı, memelerimde emzirmekten süt kalmadı, biberonu istemiyor. Ne yapacağım ben arkadaşlar bitmiş durumdayım.
Gazı falan mı var ondan mı uyumuyor acaba huy değiştiriyorlar artık ama gündüz uyumadiysa gece uykuya dalmasi veya tam tersi olması gerekir ve sütünün doğurduğundan emin misin benim sütüm yetmiyor mesela aç olunca uyumuyor bebek

Ya evet hemen yoruluyor ve uyanmıyor. 7 günlük daha. İnş 5 dk emerek kilo almaya başlar
Ne kadar süre sonra emme süresi uzadı peki
10 gün kadar hep 5-10 dk arası emdi. 10 günden sonra kendiliğinden uzadı süre ama dediğim gibi bebekler rutine çabuk alışıyor sen her halükarda uyandır meme ver. merak etme bak biz burada memeden ayrılmıyor diye ağlıyoruz şu an bazen çenesi güçlenecek, daha güzel emecek ve kilo da alacak ama 1,5 2 saati geçirme. uyanmazsa üstünü soy, ıslak mendille sil. ben öyle uyandırıyordum

benim de gçeen bir gün aynı şey oldu. Emzik verip oyaladım bir iki saat. ağzında tutmuyor atıyor ama o attıkça ben ağzına verdim öyle öyle durdu, uyudu canım. Emzik emiyor muydu

Bu sırada az önce browni yapan ben canım emzirdiğimiz için şekerimiz düşüyor, ben normalde hiç tatlı yemem aramam, ama bu emzirme dönemleri aşırı tatlı istiyor canım
aynen öyle hamileyken tatlı hiç yiyemiyorum midem bulanıyordu ama şimdi gecenin bir yarısı aşeriyorum sanki. sabah da erkenden acıkıyorum hele bazen emzirirken bile bir şeyler yiyorum bi taraftan kdşfk

Kızlar, bebeğimizin burnunu serum fizyolojik ile hergun temizlememiz gerekir mi? Benim bebeğimin bazen burnundan ses geliyor bazen gelmiyor. 2 gün önce temizledim ama her gün mü yapmalıyım? Siz nasıl yapıyorsunuz?

aynen öyle hamileyken tatlı hiç yiyemiyorum midem bulanıyordu ama şimdi gecenin bir yarısı aşeriyorum sanki. sabah da erkenden acıkıyorum hele bazen emzirirken bile bir şeyler yiyorum bi taraftan kdşfk
Sorma ya, çocuklardan fırsat buldukça sürekli bir şeyler atıştırıyorum, sürekli yiyorum. Bu nasıl bir açlık

Kızlar, bebeğimizin burnunu serum fizyolojik ile hergun temizlememiz gerekir mi? Benim bebeğimin bazen burnundan ses geliyor bazen gelmiyor. 2 gün önce temizledim ama her gün mü yapmalıyım? Siz nasıl yapıyorsunuz?
Ben sabah akşam yapıyorum canım
Birde bebeğiniz uyurken korkuyor gibi kötü rüya görüyor gibi hareketler yapıyor mu? Normal mi bu?
benimki de yapıyor ,normal diye biliyorum. Bazen gülüyor, bazen dudaklarını büzüp ağlayacak gibi oluyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…