Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    164
Kızlar bi de çatlak kremi yada heli arıyorum. Lierac kullanıyodum çok üzgünüm ama bitti ve artık 2500 lira vermek istemiyorum ama hissiyatı ve nemlendirişi çok güzel. Yağ kullanmak hiç hoşuma gitmiyo maalesef.

Canım ben de 26+5im bazen çok sakin oluyor, hatta ben uyurken uyuyor gibi geliyor. Sabah uyandığımda hareket ediyor, gün içinde az az ama akşam dinlenirken oluyor. Çok fazla hareketli değil gibi, heralde haftayla ilgilidir. Ben de kendimi korkutmamaya çalışıyorum, gün içinde hissediyorsam panik olmuyorum ama ben de merak ettim herkeste böyle mi?

Hareket saymayı 32. Haftadan sonra doktorlar öneriyor diye biliyorum ben. Hiç hareket etmese elbette sorun ama henüz erken hareket saymak için

Belki de öyledir canım hiç etmiyor değil ama azaldı ve daha az hissediyorum normalde daha derinden hisserdim
Canım bizim günlerimiz aşağı yukarı aynı, bahsettiğin durum bende de geçen hafta oldu 2-3 gün sürdü sonra normalde döndü. Sanırım arada dinleniyor miniklerimiz endişe etme
insalalh öyledir
bir kaç arkadaşta aynı şeyi yaşadığını yazmış bu haftalarda normal olduğunu düşünelim öyle olsun inşallah

Ameliyatta sana sakinleştirici uyku hali falan vermediler mi canım? Gerçi bana da verdiler ama etkisi geçince bi ara işte nabzımın yükseldiğini duydum sonrasında sıkıntı yaşamadım odaya geldiğimde hepsi geçmişti. Bunda da 23 haftalığım şuan açıkçası ben de genelden daha çok korkuyorum bir de şuan daha stresli bi hamilelik geçiriyorum kızım 4 yaşında onun yaş krizleri başka sorunlar daha çok depresyona yatkın gibiyim çarpıntım var ama artık alıştm hiç ilaç kullanmadım zaten bunun için. Umudum yine her şeyin anlamadan olup bitmesi yönünde, çok düşündüğümde ameliyata nasıl gideceğimi vs işin içinden çıkamıyorum o yüzden düşünmek istemiyorum ilk ameliyatla nasıl baş edebildiysek bu da öyle geçer inşallah diyelim canım

Weleda Organik Anne Ãatlak Kremi 150ml Fiyatı, Yorumları - Trendyol
Weleda Anne Ãatlak YaÄı 2x100ml Fiyatı, Yorumları - Trendyol
Üstteki link Weleda’nın çatlak kremi. Alttaki yağı. Pahalı olmakla birlikte Lierac’a göre daha hesaplı, organik Alman markası. Ben çok memnunum ve henüz hiç çatlamadım. Umarım da böyle giderÇok düzenli kullanıyoruz ama; sabahları işe giderken ben kremini, gece yatarken eşim yağını sürüyor. Dönüşümlü kullanınca çabuk ta bitmiyorlar, öneririm.

Yokkk vermediler neden vermediler bilmiyorum beninde oyle 7 yasinda oglum ay Allah yardimcimiz olsun valla ne diyeyim hepsi zor

Benim de aynen dedigin gibi hatta sabah da pek hissetmiyorum. Gün icinde bikac kez bir de aksam yatinca o kadar. Bikac saatte bir ben buradayım dedigi icin de kafama takmiyorum

Teşekkür ederim inşallah çatlaksız atlatırız

Hareket saymayı 32. Haftadan sonra doktorlar öneriyor diye biliyorum ben. Hiç hareket etmese elbette sorun ama henüz erken hareket saymak için
Evet ben de saymıyorum gün içinde hissediyorsam sıkıntı yok diye düşünüyorum. Ama burda herkesi okuyunca stres oluyor insan herkesin vücudu, algısı farklı tabi ondan da fark oluyor bence

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…