Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    214
Dikiş ağrıların kaçıncı günde geçti canım, ben pazartesi normal doğum yaptım rahat oturup kalkmayı çok özledim
Geçmiş olsun gözün aydın 10. Günde canım acımadan rahat oturup kalkmaya başladım ondan önce sert yerlere falan oturamıyodum şimdi tamamen geçti hiç acı yok

Kuşum kaşık biberon kullan uyurken dahi ağzına döküyorsun o zaten refleksle başlıyor emmeye kaşığın ucunu
yok canım ya bu akşam kaşık, şırınga hepsini denedim ama ağzından akıp gidiyor süt. hiç yutmuyor bile tam 2 saatte bir emzirmek için deli gibi uğraştım ama o emdiğini de kustu nasıl kilo alacak benim yavrum of ya... karnımdayken de kilo almıyordu doğdu yine aynı mesele inşallah bu hafta almaya başlar güzelce

Canım benim sonradan yüksek tansiyon oluştu haftalık kontrollerine git bebekte plesantada sorun görürlerse sezeryana alıyorlar. Benim plesantada kireçlenme oldu bebekte son hafta çok kilo alamadı ertesi güne sezeryan verdiler. 38+4 ye doğurdum bundan dolayı

Geçmiş olsun gözün aydın 10. Günde canım acımadan rahat oturup kalkmaya başladım ondan önce sert yerlere falan oturamıyodum şimdi tamamen geçti hiç acı yok
Ay darısı başıma 1 haftam var yaklaşık o zaman. Linakiz canım listede beni güncelleyebilirsin. 09.09.24
40+1

Kızlar sezeryan dogumdan sonra ayaklarım şişti ya normal mi bide yataga yatıp kalkarken nasıl yapıyosunuz ben zorlanıyorum ayaga kalktıgımda da doğrulamıyorum fazla

Ben de 38+3 te bekliyorum sancı falan hiçbir şey de yok bakalım doğmaya niyeti olmazsa 40 ta sezaryen dedi doktorum

Sag saglim bebisine kavusmussun ne güzel canim masallah bende yuksek tansiyon hep vardi

Insallah sag saglim kucagima alirim kuzum teşekkür ederim

Kızlar sezeryan dogumdan sonra ayaklarım şişti ya normal mi bide yataga yatıp kalkarken nasıl yapıyosunuz ben zorlanıyorum ayaga kalktıgımda da doğrulamıyorum fazla
Normal canım varis çorabı verdilerse onu giy vermedilerse ayağını yüksekte tut gün içinde. Yatak konusu da 1 hafta 10 gün falan zorluyor ben önce kendimi yana çevirip öyle kalkıyordum

Kızlar günaydın bebeğim emince sık sık kusuyor azar azar bide kakasını zor yapıyor inliyor kızarıp ağlıyor sizinkilerde var mı böyle şeyler

Kızlar günaydın bebeğim emince sık sık kusuyor azar azar bide kakasını zor yapıyor inliyor kızarıp ağlıyor sizinkilerde var mı böyle şeyler
Benim de sabah az emmesine rağmen kusma oldu ya. 10 dk anca emd i dierini vereyim dedim omzuma kustu az biraz. Okadar az emmeye mide dolmamıstır herald

Kızlar yaa bide benim kinin emme süresi cok kısaldı gibi 10 dk falan emiyo uyuyo. Bazen 2. Yi veriyorum. Uzun emme olayı cok az olmaya basladı

Kızlar yaa bide benim kinin emme süresi cok kısaldı gibi 10 dk falan emiyo uyuyo. Bazen 2. Yi veriyorum. Uzun emme olayı cok az olmaya basladı
Canım benim de öyle ya, anlamadım neden öyle oldu. 20 dakikayı buluyordu önceden, şimdi 10 dakika sonra ağzından çıkarıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…