Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    214
evet canım dün konuştuk seninle ama işte bizim sorun şu ki uyandıramıyorum 🥲 çok derin uyuyor. biberon ve mama konusu kafamı karıştırıyor. sadece sütle kilo aldırabilir miyim bilmiyorum ama gönlüm bundan yana tabii ki. bu arada inşallah işe yaramıştır kilo almıştır bebişin
Kuşum kaşık biberon kullan uyurken dahi ağzına döküyorsun o zaten refleksle başlıyor emmeye kaşığın ucunu

Kızlar bugün kontrolum vardi 37+2 bebek daha dogum kanalına girmemis normal dogum istiyordum girer mi acaba bundan sonraki günlerde. Tansiyonum 13e 8 14e 9 seyrediyor gunde 4 e cikardi doktorum ilacimi. 38. Haftada ani bebek ölümleri olabiliyor veya bebegin esi ayrılabiliyor dedi çok moralim bozuldu korkuyorum
Benim de tansiyon sıkıntım var 10 gündür bebeğim kilo almıyor cuma günü fitil suni sancı vs bütün tuşlara basacağız

Herkese selam kızlar, ben 38+3 teyim.. daha doğurmadım var mı hala bekleyen 😅 bir de ssvd yapan var mı çok merak ediyorum. Dahil olduğum egzersiz derslerinde vardı ama son zamanlarda duyan doktorların çoğu önermiyoruz çok riskli vs diyorlar hatta baya baya korkutucu şeyler söylüyorlar ben ağzıma almak istemiyorum o kelimeleri çekmeyeyim 🙈

38+1 ile beklemedeyim 😅 Bu bekleme süreci de ayrı bir olaymış ya 😬

Benim de tansiyon sıkıntım var 10 gündür bebeğim kilo almıyor cuma günü fitil suni sancı vs bütün tuşlara basacağız
Benim bebisim de az kilo almis doktorum güzel dedi ama yuksek tansiyon sebepli 38. Haftada ani bebek olumleri oluyor bebegin esi ayriliyor dedi cok uzuldum ya. Sag saglim bebislerimizi kucagimiza alalim insallah

Kızlar bebekte göbekte kan gören varmı dünden berı yoktu demın baktım yıne hafıf kan gelmış gobegınden

Kızlar bebekte göbekte kan gören varmı dünden berı yoktu demın baktım yıne hafıf kan gelmış gobegınden
Canım bizim de geldi 4-5 gün az az kan, doktora götürdük k vitamini dozunu tekrarladı sonra kesildi. Sen de götür istersen göbek düştükten sonra 2 günden fazla kan geliyorsa her ihtimale karşı k vitamini dozunu yeniliyormuş doktorlar.

Kızlar bugün kontrolum vardi 37+2 bebek daha dogum kanalına girmemis normal dogum istiyordum girer mi acaba bundan sonraki günlerde. Tansiyonum 13e 8 14e 9 seyrediyor gunde 4 e cikardi doktorum ilacimi. 38. Haftada ani bebek ölümleri olabiliyor veya bebegin esi ayrılabiliyor dedi çok moralim bozuldu korkuyorum
Canım benim bebeğim 41. Haftada doğum kanalına doğumda girdi, tabi girer daha 37+2 ne ki , tansiyonundan dolayı birşey diyemiyorum ama doktorunda bunu söyleyerek sana iyilik yapmamış yani muhtemelen 38 de gel sezeryan yapalım diyecek yoksa bu söylediğinin sana ne faydası var korkutmaktan başka ne işe yaradı

Canım bizim de geldi 4-5 gün az az kan, doktora götürdük k vitamini dozunu tekrarladı sonra kesildi. Sen de götür istersen göbek düştükten sonra 2 günden fazla kan geliyorsa her ihtimale karşı k vitamini dozunu yeniliyormuş doktorlar.
Teşekkür ederim cnm🥰

Canım benim bebeğim 41. Haftada doğum kanalına doğumda girdi, tabi girer daha 37+2 ne ki , tansiyonundan dolayı birşey diyemiyorum ama doktorunda bunu söyleyerek sana iyilik yapmamış yani muhtemelen 38 de gel sezeryan yapalım diyecek yoksa bu söylediğinin sana ne faydası var korkutmaktan başka ne işe yaradı
Cok moralim bozuldu gercekten aklima surekli kotu kotu senaryolar geliyor. Gunde 3 kullaniyordum ilacimi gunde 4 e cikardi o zaman söyledi. Biraz dobra biri

Cok moralim bozuldu gercekten aklima surekli kotu kotu senaryolar geliyor. Gunde 3 kullaniyordum ilacimi gunde 4 e cikardi o zaman söyledi. Biraz dobra biri
Canım hiç moralini bozma ya en en kötü senaryoları söylemiş, doktor takibindesin tansiyonun takipte en ufak bir sıkıntıda sezeryana da alınır zaten, belki de doğacak bugün yerın , iyi düşün iyi olsun

X