Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    215
Kızlaaaar bi taktik buldum sizinle de paylaşmak istedim faydasını gören olur belki Bu yüz temizleme ve masaj aletleri var ya titreşimli; benim memem çok ağrımıştı, süt birikmişti, bayağı yanları taş gibi olmuştu ve elle sağamıyordum. Sıkınca falan çok ağrıyordu acıyordu. O aletle mememe masaj yaptım bayağı bir rahatlattı iyi geldi ve sanki süt akışı da arttı gibi. İnşallah sizin de işinize yarar, öpüyorum

Ya ben de çok aç hissediyorum, hep dolaba bakıyorum ne yesem diye Hamilelikte zorla yemek yemiştim şimdi herşeyden yiyesim geliyor Süt oluyordur inşallah miniklerimize
Süt sağma konusu benim de kafamı çok karıştırıyor. Ne kadar sıklıkla sağmalı, normalden fazla sağarsam ememezse mastit olur muyum vs. çok karmaşık geliyor. Nasıl yapacağız, bilenler anlatsa?

Ben bugun sordum normal emzirme sıklıgındaki hibi sag dediler 3 saatte 1

Tünaydın canım çok şükür iyi bizimki sarılık var biraz yarın kontrolde son durumu öğreneceğiz seninki nasıl canım
Çok şükür gayet ıyıyız saclı bır kızım oldu ilk defa hıc bu kadar saclı kuzum olmamıstı

Eklentiler

• 1000015334.jpg
    56 KB · Görüntüleme: 111
İnşallah kavusursun kuzum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…